Biznesa augstskolai Turība atkārtoti piešķir prestižo ANO Pasaules tūrisma organizācijas «TedQual» sertifikātu

Biznesa augstskolas Turība tūrisma maģistru un bakalauru studiju programmām atkārtoti piešķirts prestižā ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO) TedQual sertifikāts uz maksimālo termiņu (4 gadi).

ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikācija ir pasaules mēroga tūrisma izglītības standarts un varam lepoties, ka Biznesa augstskola Turība tūrisma izglītības programmas spēj konkurēt un ir vienā līmenī ar augstskolām no Kanādas, Austrijas, Spānijas un citām prestižām augstskolām, kurās pasaules studenti izvēlas kā savu tūrisma izglītības galamērķi.

TedQual sertificētās studiju programmas sniedz priekšrocības piedalīties starptautiskos projektos, lielāku apmaiņas iespēju studiju laikā un diplomu ar TedQual sertifikācijas ierakstu, kas pēc pētījuma datiem norāda, ka sertifikācijas esamība augstskolā ietekmē studentu izglītības galamērķa izvēli.

Biznesa augstskolas Turība tūrisma fakultātes dekāns Ēriks Lingbērziņš uzsver: ”Sertifikācijas rezultātos varam redzēt, ka Turība ir ieguvusi ļoti augstus rezultātus par procesu sakārtošanu, studiju programmu pielāgojumu, attīstoties līdz tūrisma nozarei. Viens no izvērtēšanas kritērijiem ir sadarbība ar tūrisma nozari, kurā esam izcelti un paslavēti par mūsu ieguldīto darbu - akreditācijas novērtējums uz 97% arī to norāda.”

Akreditācijas valstiskā līmenī notiek saskaņā ar Ministru kabineta apstiprinātiem akreditācijas noteikumiem, un šis ir ciklisks process, kurā piedalās studenti un tiek vērtēta studiju kursa satura atbilstība darba tirgum, taču, lai piedāvātā izglītība būtu konkurētspējīga pasaules mērogā un gūtu sava veida atpazīstamību, ir jāiesaistās globālās sertifikācijas programmās, kurās ir iesaistītas izglītības iestādes no dažādām pasaules valstīm, kas veido noteiktu tūrisma izglītības standartu visā pasaulē.

Balstoties uz Biznesa augstskolas Turība absolventes Amandas Būmeistares diplomdarba secinājumiem par TedQual sertifikācijas nozīmi studentu piesaistei, varam uzskatīt, ka iegūtā akreditācija ir liels ieguvums, jo dod iespēju veidot jaunus kontaktus ar citām pasaules augstskolām, veiksmīgi piesaista jaunus studentus un nostabilizē savu vietu labāko izglītības iestāžu topā tieši tūrisma un viesmīlības jomā, ņemot vērā tās attīstību nākotnē.

Starptautiskā tūrisma studiju programmas sniedz plašas zināšanas un veido stratēģisku skatījumu uz tūrisma norisēm globālā mērogā. Studiju procesā studenti izveido dzīvotspējīgas jaunu tūrisma galamērķu attīstības stratēģijas, kas sniedz iespēju praktiskā darbībā iepazīt tūrisma stratēģisko plānošanu.

Avots: Turiba.lv


Valmieras TIC - 3714

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Viesnīca

Viesnīca "Sventes muiža"

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

TAKA

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Par HES darbību un dažādiem interesantiem faktiem vislabāk var uzzināt tam speciāli izveidotajā ekspozīcijā tepat Aizkrauklē!

Aizkraukles novada TIC

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

"Purva bridēji" aicina 4. decembrī plkst. 11:00 doties pārgājienā ar purva kurpēm Jēkabpils novada Lielajā Pelēčāres purvā.

Jēkabpils novada TIC

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes”

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -