Izzinoša un piedzīvojumiem bagāta Tēvu diena Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā

Svētdien, 11. septembrī Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā svinēsim Tēva dienu ar izziņu un piedzīvojumiem, kuros tēvi varēs piedalīties kopā ar visu ģimeni. Piedzīvojumos ir iekļauta izzinoša orientēšanās, īpašas foto un video iespējas, dzīvnieku publiskās barošanas sezonas noslēgums un labi pavadīts laiks kopā ar visu ģimeni.

Visas dienas garumā (no plkst. 10.00-18.00) tīģeru skatu laukumā darbosies foto iespēja tēviem ar visu ģimeni, kur būs iespējams uzņemt un izdrukāt ģimeniskus foto Tēva dienas noskaņās ar zoodārza tīģeri Augustu fonā, izmantojot īpašus Tēva dienas rekvizītus un saņemt fotogrāfijas īpašā Tēva dienas noformējumā. Savukārt Latvijas abinieku un rāpuļu zālē atradīsies 360° grādu video platforma, kas piedāvās iemūžināt Tēva dienas apmeklējumu zoodārzā ar visu ģimeni video formātā un pievienot izvēlēto mūziku. Orientēšanas laikā būs iespēja interaktīvi uzzināt, kurš ir viens no rūpīgākajiem tēviem dzīvnieku pasaulē un kur to varēs satikt Rīgas zoodārzā. Tāpat būs iespēja vērot dzīvnieku publiskās barošanas sezonas noslēgumu visā zooloģiskā dārza teritorijā noteiktos laikos. Visas šīs iespējas būs pieejamas visiem viesiem bez papildus maksas.

Tēva dienai gatavojas arī ziemeļbriedis Elmo. Šīs nedēļas sākumā Zooloģiskā dārza sociālajos tīklos parādījās ziņa, ka meža ziemeļbriedis Elmo strauji kļuvis savādāks – viņa varenos ragus vairs nesedz pūkaina vilna, kas šo rotu padara iespaidīgi milzīgu. Nu āda un vilna ir noberzta no milzīgajiem žuburiem un mūsu ziemeļbriežu tēviņš ir gatavs ikgadējai rudens riesta sezonai.

Zoodārza viesi līdz 11. septembrim (ieskaitot) varēs vērot dzīvnieku publiskās barošanas Zooloģiskajā dārzā. Tas nozīmē, ka esot noteiktā vietā noteiktā laikā, ikviens var vērot, kā mielojas žirafes, tapīri, nīlzirgi, kaķu lemuri, ziemeļbrieži, lapgriežskudras, pelikāni un, protams, arī roņi.

Rīgas Zooloģiskā dārza un filiāles “Cīruļi” mītošo dzīvnieku ģimenēs tēviņiem ir dažāda loma. Dažu, piem. tīģeru, briežu, lāču, kiangu, jaku tēviņi pēc sapārošanās dodas savās gaitās un pēcnācēju tālākajā aprūpē neiesaistās. Citi – grifi, vilki, dzērves, pūces – uz vienu sezonu vai ilgāku laiku izveido ģimeni un abi aprūpē mazuļus, līdz tie ir gatavi uzsākt savu dzīvi. savukārt vēl citi – strausveidīgo putnu kazuāru un nandu – tēviņš viens pats rūpējas par pēcnācējiem – perē olas un pēc tam vadā un apmāca cāļus visās dzīves gudrībās.

Rīgas Zooloģiskā dārza kases strādā katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00, savukārt zoodārzu var apmeklēt līdz plkst. 19.00. Rīgas Nacionālā Zooloģiskā dārza filiāle “Cīruļi” atvērta katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.00. Papildinformācija Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza Facebook profilā.

Lai ģimeniski silts Rīgas Zoodārza apmeklējums!

Avots: Rigazoo.lvZiemassvētku rotājumu darbnīca

Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Bauskas muzejā 10.decembrī no plkst. 11:00 - 15:00 bezmaksas darbnīca “Eglīšu rotājumi 20. gs. 20.-30. gados Latvijā”

Bauskas TIC

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Saliņas"

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.

TAKA

Ziemas sezonas atklāšana

Ziemas sezonas atklāšana "Egļukalnā"

Šā gada 3. decembrī, plkst. 10.00 visi ir laipni aicināti uz ziemas sezonas atklāšanu slēpošanas bāzē “Egļukalns”!

TAKA

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

Sagaidi Jauno 2023. gadu dzīvās džeza mūzikas ritmu pavadījumā no grupas AG Trio restorānā Esplanāde. Izbaudi bagātīgu svinību bufeti un dzirkstošus dzērienus.

EUR 110 | Esplanāde

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Viesu māja “Grāvīši”

Viesu māja “Grāvīši”

Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”, Augšdaugavas novadā. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu gaisu.

TAKA

Baudi ziemas priekus Aizkraukles novadā!

Baudi ziemas priekus Aizkraukles novadā!

Klāt ir gaidītā nedēļas nogale, kas mūs priecē ar baltu sniega kārtu, salu degungalā un vēlmi baudīt ziemas priekus.

Aizkraukles novada TIC

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

JAUNGADA BALLĪTE

JAUNGADA BALLĪTE

Piedzīvo neaizmirstamu Jaungada sagaidīšanas ballīti ar gardiem kokteiļiem, uzkodām, kā arī jautrām izklaidēm un dzīvo mūziku Jorana Šteinhauera vadībā!

EUR 120 | Skyline Bar

Vienīgā izrāde Rīgā šogad!

Vienīgā izrāde Rīgā šogad!

18. decembrī plkst. 12.00!

Splendid Palace

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -