Ape svin 94. dzimšanas dienu

 No 26. līdz 28.augustam Ape svinēs svētkus, cauri vijot motīvu "Visi ceļi ved uz mājām". Svētki ir laiks, kad Apē sabrauc tuvi un tāli draugi, ģimenes locekļi, radi, paziņas, piepildot pilsētu ar īpašām sajūtām un neaizmirstamiem satikšanās mirkļiem.

Piektdien, 26.augustā, svētkus kā ierasts, atvērsim ar aizlūgumu Apes Svētā Mateja ev. lut. baznīcā (Pasta ielā 11). Bet sajūtu vakaru aicinām baudīt Apes centrā, pašā pilsētas sirdī, kur dzirdēsim visiem zināmās pasaules un latviešu dziesmas, ritmiskas un plūstošas melodijas, izcilu balsu saskaņu un skanējumu, virtuozu saspēli un izpildījumu mūzikā. Mūsu priekam muzicēs Elizabete Zagorska - dziedātāja, kuras samtainais balss tembrs un spēcīgais vokāls dziesmām piešķir īpaši neaizmirstamu noskaņu. Dziedātāja būs kopā ar saviem uzticamajiem mūziķiem - Nelliju Bubujancu - labāko Latvijas bundzinieci un Jāni Lemeži - cilvēku orķestri, vokālistu, taustiņinstrumentālistu un saksofona virtuozu.

Sestdien, 27.augustā, pilsētu modinās Apes pūtēju skanīgās melodijas un rosīgais amatnieku tirdziņš Ganību ielā.

Īpašais svētku notikums ir Avotu un Skolas ielas rekonstrukcijas darbu noslēgums, tāpēc aicinām visus piedalīties Vienotības gājienā, braucienā pa Skolas un Avotu ielu, rotājoties Latvijas sarkanbaltsarkanās krāsās.

Dienas gaitā ikviens varēs raudzīt sirdij vistuvāko - spēlēsim volejbolu (Lauku ielā 1), godināsim Apes, Trapenes, Gaujienas un Virešu pagastu jaundzimušos novadniekus, klausīsimies un skatīsimies Apes dziedošo un dejojošo bērnu priekšnesumus (pilsētas centrā), izzināsim pilsētu, cilvēkus un viņu paveikto, piedalīsimies velo piedzīvojumā kopā ar Mairi Levanu un Jāni Baltaisbrenci, iepazīsim militāro tehniku un ekipējumu (laukumā, Skolas ielā 4), paviesosimies Elīnas Zālītes memoriālās mājas ekspozīcijas telpās un ķersim pat vēžus (Dzirnavu ielā 24). Pēc lielāka pārtraukuma, bet ar lielu prieku, aicinām piedalīties arī erudīcijas spēlē "Prāta laboratorija" (Skolas ielā 4).

Vakara programmā pilsētas centrā baudīsim svētku koncertprogrammu "Valodiņa" ar Mārtiņa Kantera QUATTRO piedalīšanos, kurā skanēs labākās Mārtiņa dziesmas, kas tapušas sadarbībā ar Raimondu Paulu. Vasarīgi un viegli. Par labu mūziku nakts garumā rūpēsies grupa "Vintāža" un dj Japānis.

Svētdien, 28.augustā, Kapusvētki Apes pilsētas kapos un Meža kapos.

Programmā ir iespējamas izmaiņas, bet lielākie notikumi ir saplānoti un mēs esam pārliecināti, ka viss iecerētais izdosies!

Jūs zināt - mēs jūs ļoti gaidām mājās, Apē!

Avots: Smiltenesnovads.lv


Valmieras TIC - 3715
Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi Ierobežotā daudzumā - īpašie SPA piedāvājumi par godu Melnās Piektdienas iepirkšanās svētkiem! Rezervē Melnās piektdienas SPA piedāvājumus no 21.11.2022 - 04.12.2022 un izmanto līdz 31...

EUR 36 | Wellton Riverside SPA Hotel

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā apskatāma izstāde “Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retrospekcija un mūsdienu realitāte”...

Limbažu TIC

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Brīvdienu mājas

Brīvdienu mājas "Beibuki"

Brīvdienu mājas “Beibuki” atrodas Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā, 14 km attālumā no Daugavpils, Krāslavas virzienā.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Koncerts sveču gaismā

Koncerts sveču gaismā

Lai veicinātu tūrismu veikals Lauva, konditore “Lai labi garšo”, kultūras nams, “Kempings pie Daugavas”, kuģītis “Baltā kaza” organizē pasākumu

Zemgales Tūrisma asociācija

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -