Jau otro gadu starptautiskais džeza festivāls «Voicingers On Tour» skan Rīgā

No 9. līdz 14. augustam Rīgā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kultūrtelpā M/Darbnīca un VEF Kultūras pilī jau otro gadu pēc kārtas norisināsies starptautiskais džeza meistarklašu festivāls “Voicingers On Tour”, vēstī festivāla pārstāvji Latvijā.

Šīs vasaras festivāla programmu paredzēts organizēt divās daļās –– meistarklašu un koncertu sērijā. Festivāla meistarklašu daļa norisināsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur sešu dienu garumā dalībniekiem būs iespēja strādāt ar 12 mentoriem – profesionāliem džeza mūziķiem un pieredzējušiem pasniedzējiem vairāk kā 20 īpaši izstrādātās meistarklasēs vokālistiem – iesācējiem un profesionāļiem.

“Džeza mūzikas festivāls, kas spēj ne tikai izglītot vai izklaidēt savu auditoriju, bet arī vest labākās mūsdienu džeza tradīcijas cauri visai Eiropai. Unikāls formāts, kur starptautiski atzīti džeza mūziķi var ne tikai uzstāties Latvijā, bet arī veidot attiecības ar vietējo mūziķu komūnu, ar tiem sadarbojoties gan meistarkasēs, gan uz skatuves. Uzskatu, ka starp šī gada festivāla apmeklētājiem mēs redzēsim gan jaunos Latvijas džeza talantus, gan arī mūzikas žanra un kultūras cienītājus. Esam pagodināti par “Voicingers” festivāla organizatoru sniegto iespēju šo festivālu realizēt otro gadu arī tepat - Rīgā, un ticam, ka arī pie mums šī varētu ieviesties par ikgadēju kultūras sastāvdaļu,” par festivālu stāsta “Voicingers On Tour” koordinatores Latvijā Santa Šillere un Līga Kupča.

Festivāla koncerti būs pieejami plašākam interesentu lokam, organizējot sešu koncertu sēriju un džema sesijas kultūrtelpā M/Darbnīca, kuros varēsim dzirdēt Eiropas džeza skatuves talantus –– vokālistus Grzegorz Karnas un Natalia Kordiak no Polijas, Ganna Gryniva no Ukrainas, Manu Domergue no Francijas, Marta Kloučkova no Čehijas, kā arī instrumentālistus –– džeza kontrabasistu Mateusz Szewczyk, bundzinieku Grzegorz Maslowski, kolumbiešu izcelsmes perkusionistu Edilson Sanchez, un, protams, pašmāju džeza talantus –– grupas “Dream Teller” un “Kalnejas”, pianistu Gati Breijeru, flautisti Rūtu Sīpolu, kā arī saksofonistu Tomu Rudzinski, pianistus Edgaru Cīruli, Rūdolfu Macatu un sitaminstrumentālistu Ivaru Arutjunjanu. Šī gada festivāla komandai pievienosies arī balss un ķermeņa atbrīvošanas pasniedzēja Dana Indāne-Surkiene.

Jaunums šī gada festivāla programmā būs “Voicingers All Star” lielkoncerts, kurš 13. augustā norisināsies VEF Kultūras pils VEF JAZZ CLUB paspārnē. Viena vakara ietvaros klausītājiem būs iespēja redzēt un dzirdēt visus festivāla māksliniekus uz vienas skatuves, izpildot savu oriģinālmūziku, cilvēkiem jau pazīstamas džeza melodijas, kā arī latviešu komponistu pērles jaunā skanējumā. Biļešu iegāde www.bilesuparadize.lv

Festivāls “Voicingers” ir Eiropas džeza mūzikas izpildītāju (vokālistu un instrumentālistu), improvizācijas mākslas lietpratēju un pedagogu veidots meistarklašu festivāls. Festivāla pirmsākumi meklējami 2008. gadā Polijā. Sākotnēji tas veidots kā džeza izpildītāju konkurss, un līdz šodienai tas ir izveidojies par starpkultūru meistarklašu festivālu “Voicingers On Tour”. Līdz šim starptautiskais meistarklašu festivāls organizēts tādās valstīs kā Slovākijā, Dānijā, Ungārijā, Ukrainā, Čehijā, Francijā, Anglijā, Dienvidkorejā, Ķīnā un jau otro reizi arī pie mums – Latvijā.

Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, sporta preču internetveikals SportX, Polijas vēstniecība Latvijā. Vairāk informācijas par pieteikšanos meistarklasēm un festivāla koncertprogrammu meklē džeza meistarklašu festivāla “Voicingers On Tour” Facebook kontā, kā arī www.mdarbnica.lv un www.vefkp.lv

Avots: Voicingers On TourĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -