«Rīgas pilsētas svētku noskaņu pasākumā» prezentēs mākslinieka Ivara Mailīša karuseli «Rīga»

No 12. līdz 14.augustam Vērmanes dārzā notiks “My Expo” rīkotais “Rīgas pilsētas svētku noskaņu pasākums” ar gadatirgu.

Pasākums tiek organizēts kā svētki visai ģimenei: būs skaisti dekori, foto zona, būs dažādas izklaides un radošas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem. Skanēs jautra mūzika.

Būs izbraukuma kafejnīca ar tradicionālajiem latviešu ēdieniem un vairākas atpūtas zonas.

Karuselis un arfa

“Īpašs lepnums pasākumā būs daudzu prēmiju ieguvušā Latvijas dizainera un mākslinieka Ivara Mailīša izklaide bērniem - karuselis “Rīga”, kas Rīgas pilsētā tiks prezentēts pirmo reizi,” informēja “My Expo” pārstāve Maira Ādmine.

Karuselis ar zirdziņiem ir veidots kā Vecrīgas kopskats, kas griežoties atklāj pašas populārākās Vecrīgas celtnes: Trīs brāļi, Pētera baznīca, Melngaiļa nams u.c.

Otrs lepnums pasākumā būs simfoniskās mūzikas spēle uz arfas. Tas būs speciāls priekšnesums veltīts Rīgas pilsētai.

Svētku gadatirgus

Pasākuma ietvaros notiks svētku gadatirgus. Tajā piedalīsies vairāk nekā 70 vietējie amatnieki, dizaineri, mājražotāji, kas piedāvās skaistas un gardas lietas gan ikdienai, gan svētkiem.

Varēs iegādāties: vietējo dizaineru rotas no sudraba un dzintara, izstrādājumus no lina, kokvilnas, ādas un koka, dizaineru apģērbu bērniem un pieaugušajiem. Luksusa dizaina eko sveces, sieviešu apģērbus ar latviskiem rakstiem, gleznas. Rotas ar raganām un pasaku tēliem, latvju spēka zīmēm un daudz citu skaitu lietu.

Ikvienu gadatirgus apmeklētāju iepriecinās latvju saimnieču ceptās gardās smalkmaizītes. Dabīgas sulas, priežu čiekuru sīrupi, veselīgās sukādes.

Gadatirgus darba laiks: 12. un 13.augustā ir no plkst. 11.00 līdz 19.00. Savukārt 14.augustā no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Ieeja gadatirgū ir bez maksas.

Avots: Myexpo.lvKad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -