Alūksnes pilsētas svētki kā labākais vasaras randiņš

Alūksnē gada galvenais notikums ir Alūksnes pilsētas svētki – tos svin četras dienas augusta pirmajā nedēļas nogalē. Ik gadus tie pārsteidz arī pašus Alūksnes iedzīvotājus: jaunas skaņas, dziesmas, dejas un vēl nebijuši pasākumi. Pilsēta šajās dienās pulcē ne vien visas pasaules ziņkārīgos, bet sauc uz brīdi mājās arī savus novadniekus – uz Kapusvētkiem: tie ir alūksniešu senču piemiņas un daudzināšanas svētki.

Šogad svētki norisināsies no 4.-7. augustam.  Šis solās būt “Labākais vasaras randiņš”.

Ceturtdiena, 4. augusts- PIRMAIS RANDIŅŠ

Pie administratīvās ēkas uz koncertu aicina “PIRMAIS KURSS”, pēc kura norisināsies goda apļa brauciens cauri Alūksnei ar izgaismotiem velosipēdiem “Izgaismo Alūksni!”

Piektdiena, 5. augusts- VAKARA RANDIŅŠ

Alūksnes muzejā tiks atklāta Izstāde “Alūksnes novada aptieku vēsture”.

Pie administratīvās ēkas norisināsies Svētku atklāšana, grupas “EOLIKA” koncerts un balle kopā ar grupu “FLAME&THE ROLLTONES”

Sestdiena, 6. augusts- RANDIŅŠ PILSĒTĀ

Pie Alūksnes Jaunās tirgošanās parkā “Viss randiņam!” andelēsies amatnieki un mājražotāji, bet svētku noskaņu papildinās mūzika, baronu kroketa spēle, būs iespēja izvizināties ar velorikšu.

Alūksnes Muižas parkā vokālā grupa “Putni” aicina uz Brīvdabas koncertprogrammu “Ar Putniem pie Ūdens”

Sporta cienītājus uz ielu baskatbolu aicina GHETTO GAMES. Pilssalā – nosinināsies Latvijas veterānu čempionāta posms futbolā un Atzeles pludmales volejbola sacensību finālposms . Uz Abio drifta šovu aicina Reinis Ozoliņš.

Mūzikas baudītāji tiekas Alūksnes Kultūras centrā, kur koncertēs grupu “FRAMEST”, Pilssalas estrādē grupa “LABVĒLĪGAIS TIPS” ar koncertsēriju “MAN JAU 30”, savukārt pie administratīvās ēkas: Balle kopā ar ATI IEVIŅU un grupu “ROCK BROTHERS”.

Svētku norises laukumos būs aktivitātes un atrakcijas arī bērniem.

Svētdiena, 7. augusts SATIKŠANĀS

Uz alūksniešu senču piemiņas un daudzināšanas svētkiem, Kapusvētkiem, sabrauks Alūksnes Lielajos kapos un Alūksnes Mazajos kapos

Kapusvētku tradīcijā uz svētku koncetu Tempļakalnā tiekas alūksnieši un viesi. Ielūdz grupa “DUCELE” koncertu, bet pie Alūksnes Jaunās pils strūklakām uz noskaņu koncertu “LĪDZSVARS” novakarē aicina GORAN GORA un Mārtiņš Miļevskis (perkusijas).

Uz tikšanos Alūksnē!

Avots: Visitaluksne.lvGūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -