Ukrainas tūroperators Join UP! Baltijā 3 mēnešos apkalpojis 12 tūkstošus tūristu un atver jaunus maršrutus uz Zanzibāras, Grieķijas un Ēģiptes kūrortiem

Ukrainas tūroperators Join UP! Baltijā, kas darbu Rīgas birojā sāka aprīļa vidū, pirmajos trīs darbības mēnešos Baltijas tirgū apkalpojis jau 12 tūkstošus tūristu un, rūpējoties par rudens tūrisma sezonu, atver jaunus maršrutus uz Zanzibāras salu Tanzānijā, Zakintas un Krētas salām Grieķijā, kā arī Hurgadas un Šarm El Šeihas kūrortiem Ēģiptē. Ņemot vērā minēto kūrortu popularitāti Baltijas iedzīvotāju vidū, plānots, ka Zanzibāru līdz gada beigām apmeklēs 9000, Grieķijas salas 9500, bet Ēģiptes kūrortus 54 tūkstoši tūristu.

“Kopš 14.aprīļa, kad uzsākām savu darbu Baltijas tirgū, esam apkalpojuši jau 12 tūkstošus klientu. Uzņēmējdarbības sākšana Baltijā ir devusi Join UP! iespēju saglabāt darbavietas ukraiņiem un atbalstīt valsts ekonomiku, jo Ukraina šobrīd cīnās par mūsu visu nākotni. Īpašas atšķirības starp Ukrainas un Baltijas valstu tūristiem līdz šim mēs neesam atklājuši. Cilvēkus interesē kvalitatīvas brīvdienas skaistā un sakārtotā vidē. Visredzamākā šā brīža tendence tūrisma tirgū ir tā, ka atgriežas agrīnā rezervēšana, un cilvēki ceļojumus rezervē iepriekš gandrīz tikpat daudz kā pirms pandēmijas. Kā interesantu nacionālo ‘rozīnīti’ vēlos atzīmēt to, ka tuvojoties Jāņiem, rezervāciju skaits palielinājās turpat trīs reizes un uzņēmuma piedāvātie ceļojumi tika izpirkti vēl nedēļu pirms svētkiem. Populārākais galamērķis šovasar ir Turcija, pateicoties tās ēdināšanas sistēmai “viss iekļauts”. 99 % no visiem tūristiem, kas ierodas Antālijas reģionā, ierodas ar šo komplekso pakalpojumu. Tas nozīmē, ka atvaļinājuma laikā jums nav jāgatavo ēst vai jārūpējas par māju, bet variet izbaudīt atpūtu,” par uzņēmuma darbības pirmajiem trim mēnešiem Baltijas tirgū stāsta Join Up! Baltic vadītājs Gedimins Keris (Gediminas Kerys).

Rudens sezonas galamērķi ir izvēlēti, analizējot gan galamērķu klimatiskos apstākļus, gan reģiona tūristu paradumus. Grieķijā līdz ar septembra sākumu par jaunajiem uzņēmuma galamērķiem izvēlētas Krētas un Zakintas salas. Krēta aizvadīto 10 gadu laikā ir otrs populārākais vasaras galamērķis Baltijas valstīs. Atbilstoši uzņēmuma aplēsēm līdz gada beigām uz šiem kūrortiem Rīgā tiks pārdoti 1500, bet Tallinā un Viļņā 4000 ceļazīmes katrā. Zanzibāras, kas ir daļēji autonoms salu arhipelāgs Indijas okeānā, kūrortos tūristiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Join UP! Baltic sākot ar oktobra nogali rezervējis vietas deviņiem tūkstošiem atpūtnieku. Turklāt Zanzibāru pirmo reizi no Baltijas valstu galvaspilsētām būs iespējams sasniegt ar tiešo avioreisu. Savukārt, Ēģiptes kūrortos Hurgada, Marsa Alam un Šarm El Šeiha tūroperators, sākot ar septembri rezervējis vietas 54 tūkstošiem atpūtnieku. Join UP! Baltic prognozes liecina, ka izmantojot jaunā Ukrainas kapitāla operatora pakalpojumus, Ēģiptes kūrortus rudens sezonā varētu apmeklēt 14 tūkstoši tūristu no Latvijas, 18 tūkstoši no Igaunijas un 22 tūkstoši no Lietuvas. Vēsturiski Join UP! uz Ēģipti ved vislielāko tūristu skaitu pasaulē.

Join UP! іr Ukrainas kapitāla ģimenes uzņēmums, kura patiesā labuma ieguvēji ir Jurijs un Oleksandrs Albas. Tūroperators Join UP! tika nodibināta 2010. gadā, un 10 gadu laikā tā ir kļuvusi par vienu no lielākajiem tūrisma tirgus dalībniekiem Ukrainā. Uzņēmuma partneru tīkls Ukrainā aptver vairāk nekā 7000 tūrisma aģentu un aptuveni 130 aģentūras. Join UP! galvenais birojs atrodas Kijevā, savukārt reģionālie - Harkovā, Odesā, Dņeprā un Ļvovā. Starptautiskie biroji un partneru tīkli ir pārstāvēti Moldovā un Kazahstānā, bet šogad Join UP! birojus ir atvēris arī Rīgā, Tallinā un Viļņā. Mātes uzņēmuma Join UP! stratēģiskais partneris ir Ukrainas aviokompānija SkyUp Airlines. Šī aviokompānija šogad svin savas darbības ceturto gadadienu. Aviokompānijas flotē šobrīd ir 15 Boeing-737 vidēja izmēra lidmašīnas. 2021. gadā aviokompānija pārvadāja vairāk nekā 2,5 miljonus pasažieru, kļūstot par otro lielāko Ukrainas aviokompāniju atbilstoši veiktajam lidojumu skaitam Ukrainas gaisa telpā. Kā nākamais uzņēmuma attīstības etaps iecerēts viesnīcu tīklu atklāšana populārākajos Join UP! apkalpotajos tūrisma galamērķos.

Avots: Miltton LatviaPiedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē

Piedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē

Vai meklējat jaunus iespaidus un vēlaties atklāt pasauli? Iepazīstieties ar piedzīvojumu ceļojumu piedāvājumiem, sekojiet līdzi atlaidēm, jautājiet!

EUR 68 | Estravel Latvia

Liepājas Simfoniskais orķestris

Liepājas Simfoniskais orķestris

23.09. Liepājas Simfoniskais orķestris dosies piecu koncertu tūrē pa Latviju, kas 14. oktobrī pulksten 19 noslēgsies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars".

Liepājas reģiona TIB

Grie''kija, Krēta

Grie''kija, Krēta

Cena diviem cilvēkiem uz 7 naktīm!

EUR 888 | Join UP! Baltics

Monpeljē, Francijas dienvidi 29.10.-01.11.

Monpeljē, Francijas dienvidi 29.10.-01.11.

Tikai lidojums - no 499 eur // lidojums un 4* viesnīca /3 naktis/ - no 869 eur // Ekskursiju komplekts - 360 eur // Vietu skaits ierobežots.

EUR 499 | Estravel Latvia

Dvietes paliene

Dvietes paliene

Dabas parks „Dvietes paliene” ir viens no lielākajiem un labāk saglabātajiem dabisko upju palieņu paraugiem Latvijā un Eiropā.

TAKA

Alūksnes TOP-10

Alūksnes TOP-10

Alūksne -TOP 10 Tavai atpūtai, ceļošanai un iedvesmai!

Alūksnes TIC

Liepājas Mākslas forums ’22

Liepājas Mākslas forums ’22

Ar devīzi Show me a good time! šogad, no 30. septembra līdz 2. oktobrim norisināsies mūsdienu mākslas festivāls “Liepājas Mākslas forums’22”.

Liepājas reģiona TIB

Kia Ceed LX Plus

Kia Ceed LX Plus

Pilna servisa noma Kia Ceed LX Plus tikai par 368 eur mēnesī*!

EUR 368 | Europcar

Šveices transporta kartes SwissTravelPass

Šveices transporta kartes SwissTravelPass

Akcija 4 dienu taksporta kartēm. /// Vilcieniem un autobusiem. Sabiedriskajam transportam. Atlaides funikulieriem. Ieeja vairāk kā 500 muzejos visā valstī.

EUR 210 | Estravel Latvia

Kopā ar klasi uz Augšdaugavas novadu

Kopā ar klasi uz Augšdaugavas novadu

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” ir apkopojusi Augšdaugavas novada objektus, kas ar prieku gaida ciemos skolēnu grupas.

TAKA

Atklājiet sev fantastisko Club Med Cancun!

Atklājiet sev fantastisko Club Med Cancun!

Jūs sagaida trīs balto smilšu pludmales, gandrīz vai lielākais koraļļu rifs pasaulē un laba sporta aktivitāšu izvēle gan uz zemes, gan ūdenī.

EUR 1221 | Latvia Tours

Autumn Special Offers

Autumn Special Offers

We would like to invite you to a small Italian trip in the Bellevue Park Hotel Riga. This is great opportunity to enjoy your stay in a modern and cozy room with

Bellevue Park Hotel Riga

Spa atpūta ar vakariņām

Spa atpūta ar vakariņām

Nakšņošana, brokastis, Spa procedūras, vakariņas, Wellness Oasis apmeklējums

EUR 152 | Hotel Jūrmala SPA

Līdz 16.10. izstāde “Ķenguru neredzēju

Līdz 16.10. izstāde “Ķenguru neredzēju"

Līdz 16. oktobrim Liepājas muzejā būs skatāma Agneses Kauperes darbu izstāde “Ķenguru neredzēju”.

Liepājas reģiona TIB

Jauna spēle Karostā

Jauna spēle Karostā

Karostas glābšanas biedrība (KGB) ar pašvaldības atbalstu realizējusi projektu “Noslēpumu sala – REDANS”.

Liepājas reģiona TIB

Tropu paradīze uz zemes malas!

Tropu paradīze uz zemes malas!

Ceļotājus piesaista gan ar pasaules skaistākajām pludmalēm, gan ar zaļajiem tropu mežiem, kuros mājo eksotiski dzīvnieki un atrodami reti augi.

EUR 1295 | Latvia Tours

Atveseļošanās kūre

Atveseļošanās kūre

3 naktis ērtā numurā, brokastis, pusdienas, vakariņas, 13 procedūras, Ārsta konsultācija, Sporta nodarbības, Wellness Oasis

EUR 484 | Hotel Jūrmala SPA

2.10. Rīgas cirks Liepājā

2.10. Rīgas cirks Liepājā

2. oktobrī Liepājas koncertzāle un Rīgas cirks aicinās bērnus uz izrādi “Citroni un medus” un meistarklasēm.

Liepājas reģiona TIB

Club Med Michès Playa Esmeralda Dominikāna

Club Med Michès Playa Esmeralda Dominikāna

Lieliska izvēle gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, kuri vēlas izbaudīt atpūtu paradīzes skaistumā.

EUR 1386 | Latvia Tours

Vērienīgi atzīmēs Liepājas operas simtgadi

Vērienīgi atzīmēs Liepājas operas simtgadi

Šī gada rudenī aprit 100 gadi, kopš tika nodibināta Liepājas opera. Koncertzālē "Lielais dzintars" oktobrī tiks atzīmēti vairāki jubilejas notikumi.

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -