Smiltenes novads ir domāts skaistiem vasaras mirkļiem

Marta Vika | 2022.07.26

Vasaras pilnbrieds ir jāizbauda pēc iespējas krāsaināk, tāpēc izmantojam šo skaisto, silto laiku un dodamies ceļojumā pa Smiltenes novadu. Smiltenes novada TIC iesaka doties šādā maršrutā:

Smiltenes pilsētā dodies skaistā un izzinošā braucienā ar elektromobili "Līvens", kas piedāvā skaistu ceļojumu pa Veco parku, Kalnamuižu un Tepera ezera promenādi un stāstījumu par firstu Paulu Līvenu - Smiltenes muižas īpašnieku un viņa ieguldījumu Smiltenes pilsētas attīstībā un atstāto kultūrvēsturisko mantojumu.

Ienāc Smiltenes Evaņģēliski Luteriskā Baznīca un iepazīsties ar Dievnama arhitektūru. Darba laiks vasaras sezonā: Ceturtdiena - Sestdiena: 11.00-15.00, Svētdiena: 10.00-14.00.

Īstā latviešu garā un manierē tevi sagaidīs saimniece Ilze Briede, kura Brantu muiža izvedīs ekskursijā, un pastāstīs par vietu, kur latvietību celt gaismā, nacionāli romantiskā noskaņojumā! Šeit vari pieteikt arī garšīgu ēdienreizi un izbaudīt muižas varenumu!

Vai zināji, ka Smiltenes novadā, Brantu pagastā atrodas pasaulē pirmais sulu koku parks? Dodies ciemos uz BIRZI, kur saimnieki labprāt stāstīs par ražošanas procesu, dos nogaršot bērzu sulas no svaigām līdz dzirkstošām ar dažādām garšām. Tāpat arī būs iespēja nogaršot unikālo bērzu sulas sīrupu. Degustējot produkciju, tiks piedāvāti arī kādi latviski našķi uzkodai. Visu produkciju būs iespējams iegādāties.

Atbrauc uz Siera ražotne pašapkalpošanās veikaliņu, kur iespējams iegādāties, mūsuprāt, garšīgākos makaronus ar dažādām piedevām, beramos sierus, knapsieriņu un veselīgo Gī sviestu.

Aicinām doties uz Viesu nams "Jaun-Ieviņas", kur mājo īsts saimniecības gars. Šeit iespējams satikt Konic Polski zirdziņus un doties izsmeļošā ekskursijā, uzzinot par zirgu lomu saimniecībā. Ekskursijas laikā viesiem ir iespēja pietuvoties ļoti tuvu šiem miermīlīgajiem un neatkarīgajiem dzīvniekiem.

Pēc aktivitātēm pilnas dienas par naktsmieru var parūpēties Park Hotel "Brūzis", Kalna Ligzda, Hostelis Nr.2 Viesu nams "Jaun-Ieviņas" Vilks un Briedis, Viesu nams ''Oāze'', Viesu māja "Kroņakrogs"

Par garšīgām ēdienreizēm parūpēsies JAUNĀ RAUNA, Jautrais Ods, Trīs pipari un kūkas, RE Kebabs Smiltene


Avots: Smiltenesnovads.lvAtklāj Liepāju

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepājas arhitektūru, šarmantās ieliņas, mākslas darbus pilsētvidē un uzzini daudz jauna par pilsētu, izvēloties kādu no pastaigu maršrutiem!

Liepājas reģiona TIB

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu, kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem? Ieskaties ceļvedī un dodies izzināt Bauskas novadu!

Bauskas TIC

Satiec Bausku rudenī!

Satiec Bausku rudenī!

Klāt jaunākais Bauskas novada apceļošanas un iedvesmas žurnāls!

Bauskas TIC

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Dodies izjādēs zirga mugurā un aplūko apkārtni no cita skatupunkta!

Bauskas TIC

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Pievienojies mums katru ceturtdienu no plkst. 20.00 – 22.00, lai baudītu dzīvo džeza mūziku viesnīcas elegantajā Lobija bārā. Ieeja bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Ko apmeklēt Jēkabpils pilsētā un novadā skolēnu grupām? Piedāvājam ielūkoties apkopotās vienas dienas brauciena idejās. 

Jēkabpils novada TIC

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā Rīgā no 15. septembra būs skatāma Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa izstāde "DZĪVES TELPA".

Tukuma TIC

Ziemeļu valstis - pievilcīgs galamērķis!

Ziemeļu valstis - pievilcīgs galamērķis!

Ēriks Lingebērziņš, komentējot tūristu paradumus un tūrisma nozares tendences atzīst, ka Baltijas valstis arvien vairāk piesaista tūrismu acis un uzmanību!

Biznesa augstskola Turība

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Aicinām skolēnus doties rudenīgā piedzīvojumā Smiltenes novadā. Piedāvājam apskatīt dabas objektus – tādus, kādus citur Latvijā nevar neatrast.

Smiltenes TIC

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Klāt noslēdzošais VisitBauska Fotomirkļa temats - Baudi rudeni Bauskas novadā un dalies ar saviem fotoattēliem!

Bauskas TIC

Skyline Bar brančs

Skyline Bar brančs

Pie mums varēsi baudīt gardus ēdienus, dzērienus, dzīvo mūziku un Rīgas panorāmas skatus. Informācija par datumiem un rezervācijām: skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Rudens ir iesācies, biežāk dzirdam skolēnu čalas un sākam pamazām atgriezties pasākumu un izstāžu baudīšanas virpulī siltās, mājīgās telpās. Āpkopojums >>

Tukuma TIC

Bauskas novada tūrisma jaunumi

Bauskas novada tūrisma jaunumi

Šī gada vasara ir bijusi gana ražīga jaunu objektu iekļaušanai tūrisma apritē - ielūkojies Bauskas novada jaunākajos tūrisma objektos!

Bauskas TIC

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-"EROTĒRIKA"

27.septembrī, plkst. 19:00, Lapmežciema tautas nams, aicina uz Andra Buļa dzejas lasījumu, Ērika Upenieka mūzikas pavadījumā

Tukuma TIC

Velobrauciens

Velobrauciens "Ieriteņo rudenī"

30. septembrī Smiltenes tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī”, kas šogad ieripo savā desmitgadē!

Smiltenes TIC

"Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens”

Biznesa augstskola Turība

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -