Smiltenes novads ir domāts skaistiem vasaras mirkļiem

Vasaras pilnbrieds ir jāizbauda pēc iespējas krāsaināk, tāpēc izmantojam šo skaisto, silto laiku un dodamies ceļojumā pa Smiltenes novadu. Smiltenes novada TIC iesaka doties šādā maršrutā:

Smiltenes pilsētā dodies skaistā un izzinošā braucienā ar elektromobili "Līvens", kas piedāvā skaistu ceļojumu pa Veco parku, Kalnamuižu un Tepera ezera promenādi un stāstījumu par firstu Paulu Līvenu - Smiltenes muižas īpašnieku un viņa ieguldījumu Smiltenes pilsētas attīstībā un atstāto kultūrvēsturisko mantojumu.

Ienāc Smiltenes Evaņģēliski Luteriskā Baznīca un iepazīsties ar Dievnama arhitektūru. Darba laiks vasaras sezonā: Ceturtdiena - Sestdiena: 11.00-15.00, Svētdiena: 10.00-14.00.

Īstā latviešu garā un manierē tevi sagaidīs saimniece Ilze Briede, kura Brantu muiža izvedīs ekskursijā, un pastāstīs par vietu, kur latvietību celt gaismā, nacionāli romantiskā noskaņojumā! Šeit vari pieteikt arī garšīgu ēdienreizi un izbaudīt muižas varenumu!

Vai zināji, ka Smiltenes novadā, Brantu pagastā atrodas pasaulē pirmais sulu koku parks? Dodies ciemos uz BIRZI, kur saimnieki labprāt stāstīs par ražošanas procesu, dos nogaršot bērzu sulas no svaigām līdz dzirkstošām ar dažādām garšām. Tāpat arī būs iespēja nogaršot unikālo bērzu sulas sīrupu. Degustējot produkciju, tiks piedāvāti arī kādi latviski našķi uzkodai. Visu produkciju būs iespējams iegādāties.

Atbrauc uz Siera ražotne pašapkalpošanās veikaliņu, kur iespējams iegādāties, mūsuprāt, garšīgākos makaronus ar dažādām piedevām, beramos sierus, knapsieriņu un veselīgo Gī sviestu.

Aicinām doties uz Viesu nams "Jaun-Ieviņas", kur mājo īsts saimniecības gars. Šeit iespējams satikt Konic Polski zirdziņus un doties izsmeļošā ekskursijā, uzzinot par zirgu lomu saimniecībā. Ekskursijas laikā viesiem ir iespēja pietuvoties ļoti tuvu šiem miermīlīgajiem un neatkarīgajiem dzīvniekiem.

Pēc aktivitātēm pilnas dienas par naktsmieru var parūpēties Park Hotel "Brūzis", Kalna Ligzda, Hostelis Nr.2 Viesu nams "Jaun-Ieviņas" Vilks un Briedis, Viesu nams ''Oāze'', Viesu māja "Kroņakrogs"

Par garšīgām ēdienreizēm parūpēsies JAUNĀ RAUNA, Jautrais Ods, Trīs pipari un kūkas, RE Kebabs Smiltene


Avots: Smiltenesnovads.lv


Valmieras TIC - 3714
Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Koncerts sveču gaismā

Koncerts sveču gaismā

Lai veicinātu tūrismu veikals Lauva, konditore “Lai labi garšo”, kultūras nams, “Kempings pie Daugavas”, kuģītis “Baltā kaza” organizē pasākumu

Zemgales Tūrisma asociācija

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Par HES darbību un dažādiem interesantiem faktiem vislabāk var uzzināt tam speciāli izveidotajā ekspozīcijā tepat Aizkrauklē!

Aizkraukles novada TIC

Viesnīca

Viesnīca "Sventes muiža"

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

TAKA

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes”

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -