Lielākais pludmales festivāls Baltijā «Summer Sound» jau drīz

Jau pavisam drīz – 29. un 30. jūlijā Liepājā festivāls “Summer Sound” desmito reizi pulcēs apmeklētājus vienā no Eiropas skaistākajām pludmalēm, sniedzot festivāla apmeklētājiem iespēju baudīt pašmāju un starptautisku mākslinieku koncertus. Tāpat kā iepriekšējos gados, “Summer Sound” ir sarūpējuši dažādas aktivitātes un ērtības, kuras gādās ne tikai par bezrūpīgu atpūtu, bet arī par laika pavadīšanas iespējām visdažādākajām gaumēm.

Uz  Summer Sound festivāla 4 dažādām skatuvēm kāps ne tikai tādas pasaules mūzikas zvaigznes kā John Newman un Riton, kaimiņzemes The Roop, Ukrainas Go_A un citas, bet arī visa pašmāju mūzikas zvaigžņu plejāde - Musiqq, Gacho, Ansis, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras Satīns, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands un daudzi citi. Summer Sound 2019. gadā pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku. Pilna skatuvju programma pieejama - https://summersound.lv/skatuvju-programma.

Festivāla vārti apmeklētājiem tiks atvērti no 29. jūlija pulksten 17.00, bet labiekārtota (pieejamas dušas un labierīcības) telšu pilsētiņa būs gatava uzņemt jau no ceturtdienas, 28. jūlija, sākot no 17.00. Pēc lielā pieprasījuma un pilnībā izpārdotas pirmās telšu pilsētiņas, ir atvērta papildu, kurā vietas vēl ir pieejamas, tomēr arī tās ir ierobežotā skaitā. Savukārt, kemperu pilsētiņa ir izpārdota pilnībā un jaunas vietas vairs nebūs pieejamas.

Festivāla biļetes apmeklētāji var apmainīt pret aprocēm sākot ar 27. jūliju aproču maiņas punktos t/c Spice, Rīgā un t/c Kurzeme, Liepājā. Aproču īpašniekiem vērts ieskatīties Summer Sound lojalitātes programmas piedāvājumos https://summersound.lv/lojalitates-programma Piedāvājumi no partneriem tiek papildināti.

Iejusties brīvdienu noskaņojumā un ļauties festivāla sajūtām būs iespējams jau no 27. un 28. jūlija iesildošajos koncertos Juliannas pagalmā, Liepājā. Plašāka programma https://summersound.lv/juliannas-pagalms/ Ieeja ieskaņas koncertos ir bez maksas.

Lai ērtāk nokļūtu festivālā ”Summer Sound” sadarbībā ar DPD Latvija piedāvā uz festivāla teritoriju nosūtīt mantas bez maksas – telti, guļammaisu, apģērbu un citas festivālā noderīgas lietas. Plašāka informācija par bezmaksas kurjera pakalpojumiem https://summersound.lv/dpd-anketa/

Par tradīciju kļuvusi sadarbība ar A/S “Pasažieru Vilciens” un, kā iepriekšējos gados, arī šogad ir pieejami īpašie Summer Sound vilcienu reisi: 29. jūlijā Rīga (13:15) – Liepāja (16:36) un 31. jūlijā: Liepāja (12:10) – Rīga (15:25).

Tiem, kuri vēlas doties uz festivālu ar savu auto, Summer Sound organizatori aicina, pirms došanās ceļā izpētīt aktuālos remontdarbus izvēlētajā maršrutā. Informācija par remontdarbu posmiem un satiksmes ierobežojumi kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv.

Festivālu Summer Sound iespējams apmeklēt ar bērniem, kuriem līdz 10 (ieskaitot) gadu vecumam ieeja festivālā ir bez maksas. Savukārt festivāla teritorijā būs pieejama Bērnu zona. Divu dienu garumā Summer Sound bērnu pilsētiņā kopā ar Krāsu Karuseli bērni varēs spēlēt spēles, apmeklēt radošās darbnīcas, apgleznot sejas un izbaudīt īstu festivāla jautrību! Programmā: sausā ledus šovs un eksperimenti, vakara pasaciņu lasījumi, burbuļu šovs un ēnu teātris. Bērnu pilsētiņā bez vecāku uzraudzības var atstāt bērnus no 4. g vecuma! Bērnu pilsētiņas

Maksa par 1 stundu ir  5 EUR, katra nākamā stunda 3 EUR, savukārt visas dienas cena ir 12 EUR. Biļete iegādājama turpat pie ieejas Bērnu pilsētiņā festivāla teritorijā.  

Papildus vairāk kā 50 pašmāju un starptautisko mākslinieku koncertiem festivālā būs pieejams:  

    • Brīvdabas kino - Latviešu kino klasika, jaunumi un Latvijas Kultūras akadēmijas studentu īsfilmas; Visa kino programma pieejama: https://summersound.lv/kino-telts/

    • Karuseļi, no kuriem festivālu apskatīt putna lidojumā;

    • Dejas festivāla jaunajā klubā Klubs ++;

    • Sportiski noskaņotajiem festivāla apmeklētājiem sestdien būs iespēja piedalīties pludmales volejbola turnīrā. Volejbola turnīrs norisinās festivāla otrajā dienā, 30. jūlijā no 11.00 līdz 16.00. Vienā komandā piedalās 4 spēlētāji, uz laukuma 3 un viens dalībnieks rezervē, no 16 gadu vecuma. Dalības maksa no komandas ir 20 EUR. Reģistrēties spēlēm un iemaksāt dalības maksu turnīram  var no ceturtdienas, 28. jūlija festivāla kasē.  

Visas iegādātās biļetes uz 2020. gada festivālu ir derīgas, un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu šogad. Uz doto brīdi ir izpārdotas visas VIP biļetes, kemperu zona un arī pirmā telšu pilsētiņa. Vēl ir pieejamas festivāla vienas un divu dienu biļetes, kā arī jaunatvērtā telšu pilsētiņa.

Biļetes pieejamas: summersound.lv, bilesuserviss.lv

Avots: Summersound.lvĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -