«Land Rover» radījis «Defender» 8 pasažieriem

    • Piedzīvojums visiem: Jaunajam Defender 130 ir garāka virsbūve, kas padara salonu plašāku, tādēļ tas ir lieliski piemērots ģimenes braucieniem pa jebkādiem ceļiem, turklāt tajā ir ārkārtīgi komfortablas sēdvietas astoņiem pasažieriem

    • Defender spējas: Pagarinātā virsbūve, kas ļauj izvietot trīs sēdekļu rindas konfigurācijā 2+3+3, saglabā Defender lieliskās spējas pārvarēt bezceļu un mainīt klīrensu plašā diapazonā

    • Izsmalcināts bezceļnieks: Ekskluzīvā sarkanā Sedona Red krāsa un četru zonu klimata kontrole, tāpat kā pneimatiskā balstiekārta jau bāzes komplektācijā tiek piedāvāta tikai jaunajam Defender 130

    • Progresīvas tehnoloģijas: Jaunais Defender 130 standartā ir aprīkots ar 11,4 collu Pivi Pro skārienjutīgo ekrānu, savukārt tīrāku gaisu pasažieri var baudīt, pateicoties bāzes komplektācijā iekļautajai Cabin Air Purification Plus sistēmai

    • What3words navigācija: Izmantojot Pivi Pro multimediju sistēmu, jaunais Defender 130 spēj atrast jebkuru trīs kvadrātmetru laukumu uz planētas un sniegt norādes, kā līdz tam nokļūt, turklāt tam nav nepieciešams mobilo sakaru tīkls

    • First Edition: Rūpīgi izstrādātā First Edition demonstrē labāko, ko spēj piedāvāt jaunais Defender 130, kurš ir pieejams trijos lieliskas komplektācijas variantos ar atšķirīgu vizuālo tēlu

Defender 130 ar pilnvērtīgām sēdvietām trīs rindās ir lieliski piemērots astoņiem pieaugušiem pasažieriem, un ar to Land Rover realizē savu sākotnējo vīziju par Defender modeļu saimi. Tāpat kā Defender 90 un 110, arī 130. modeļa virsbūves dizains ir aizgūts no oriģinālās Defender saimes, par pamatu ņemot visgarāko tās pārstāvi.

“Jaunais Defender 130 izceļas ar virkni eksterjera un interjera uzlabojumu, kā arī tehnoloģijām, kuras kopā unikāli apvieno komfortu ar ierasto Defender izturību un veiktspēju. Īpašās iezīmes un spējas padara to par unikālu auto un neaizstājamu luksusa transportlīdzekli lielām ģimenēm,” saka Juste Jaruše, Jaguar Land Rover grupas biznesa vadītāja Baltijā.

Visurgājējs astoņiem cilvēkiem

Pagarinātā virsbūve, kurā ir rasta vieta trīs sēdekļu rindām konfigurācijā 2+3+3, ir saglabājusi Defender spējas teicami pārvarēt bezceļu un mainīt klīrensu plašā diapazonā. Defender siluets ir eleganti pastiepts par 340 mm, paplašinot salona telpu un ļaujot izveidot bagāžas nodalījumu ar 2516 litru tilpumu.

Ekskluzīvā sarkanā Sedona Red krāsa un četru zonu klimata kontrole tiek piedāvāta tikai jaunajam Defender 130. Tāpat jau bāzes komplektācijā ir iekļauta pneimatiskā balstiekārta, panorāmas stikla jumts, kā arī lūka virs trešās sēdekļu rindas. Tādi papildu elementi kā apsildāmi sēdekļi, polsterēti rokbalsti, pārdomāti nodalījumi sīklietām un USB-C ligzdas ierīču uzlādei brauciena laikā gādā par komfortu pasažieriem trešajā rindā. Turklāt iesēsties trešajā rindā var bez kādas piepūles, jo otrā rinda ir pabīdāma un nolokāma uz priekšu. Savukārt, lai atvieglotu mantu ievietošanu un izņemšanu, bagāžas nodalījumā atrodas pneimatiskās balstiekārtas vadības poga, ar kuru var vienkārši pazemināt balstiekārtu.

Kā Bright pakotnes variācija tiek piedāvāta Extended Bright pakotne. Tai ir citāds eksterjers – pa perimetru virsbūves lejasdaļā dekoratīvajiem paneļiem ir sudrabota satīna apdare, bet priekšējiem un aizmugurējiem aizsargpaneļiem piešķirta dižciltīgā hromētā apdare.

“Jaunais Defender 130 piesaka jaunu spēju dimensiju mūsu izturīgākajai un robustākajai modeļu saimei. Tā plašais salons ir vizuāli patīkams, ar visaugstāko komfortu spēj pārvadāt astoņus cilvēkus, un unikālais dizains braucienam ar jauno Defender piedod īpašu garšu. Tas savukārt paver iepriekš nebijušas izsmalcinātu piedzīvojumu iespējas visdažādākajām ģimenēm,” komentē Niks Kolinss, Land Rover auto izstrādes programmas izpilddirektors.

Navigācija uz jebkuru planētas vietu

Salonā katram braucējam visās trīs sēdvietu rindās ir pieejamas pārdomātas mantu uzglabāšanas vietas un ērtību risinājumi. Turklāt Defender 130 pasažieri bauda tīrāku gaisu, pateicoties progresīvajai Cabin Air Purification Plus sistēmai, kas tiek garantēta jau bāzes aprīkojumā.

Jaunais Defender 130 standartā ir aprīkots ar lielāko 11,4 collu Pivi Pro skārienjutīgo ekrānu. Izliektās stikla virsmas saskarne nodrošina ātru un pārdomātu funkcionalitāti un sāk darboties, tiklīdz auto tiek piestartēts. Sistēmai ir vienkārša izvēlne, un programmatūras atjauninājumi no interneta tiek saņemti attālināti, tāpēc tā vienmēr piedāvā visjaunākos risinājumus. Tāpat autovadītājs Pivi Pro sistēmā trīs paneļu izkārtojumu var veidot atbilstoši savām vēlmēm un biežāk izmantotajām funkcijām. Viedā sistēma piefiksē cilvēka paradumus un attiecīgi pielāgojas, piemēram, iesaka navigācijas norādes jau atpazīta maršruta sākumā, tāpēc Smart Voice Guidance balss asistents mazāk iesaistās braukšanas laikā.

Izmantojot Pivi Pro multimediju sistēmu, jaunais Defender 130 spēj atrast jebkuru trīs kvadrātmetru laukumu uz planētas un sniegt norādes, kā tur nokļūt, turklāt tam nav nepieciešams mobilo sakaru tīkls.

First Edition versija

Neskaitot First Edition modifikāciju, jaunais Defender 130 tiek piedāvāts SE, HSE, X-Dynamic un X komplektācijā. First Edition ir pieejams trīs dizaina variācijās, kuras atšķiras ar krāsu un motīvu:

    • Fudži baltais Extended Bright pakotnē ar gaišas ādas interjeru Vindzoras stilā un gaiša, dabīga ozolkoka dekoratīvajiem paneļiem

    • Sedonas sarkanais ar melnas ādas interjeru Vindzoras stilā un dūmota ozolkoka dekoratīvajiem paneļiem

    • Karpatu pelēkais ar dzeltenbrūnas ādas interjeru Vindzoras stilā un teksturēta riekstkoka dekoratīvajiem paneļiem

First Edition modelis ir balstīts uz HSE specifikāciju ar plašu aprīkojuma sarakstu, ieskaitot Matrix LED lukturus, apsildāmus otrās un trešās rindas sēdekļus, četru zonu klimata kontroli, Meridian audio sistēmu, Driver Assist pakotni un tonētos stiklus. Visiem standartā ir 20 collu riteņu diski, kā arī iespēja izvēlēties P400 benzīna vai D300 dīzeļa Ingenium saimes sešcilindru motoru.

Lai piedzīvojumi sāktos un beigtos bez sarežģījumiem, visi Defender saimes pārstāvji, ieskaitot Defender 130, ir aprīkoti ar bezkontakta viedatslēgu. Kad autovadītājs ar viedatslēgu automobilim pietuvojas pusotra metra attālumā, tā tiek atpazīta, un durvis automātiski tiek atslēgtas. Un otrādi – Defender 130 pats aizslēdzas, kad viedatslēga ir vairāk nekā pusotra metra attālumā.

Iespaidīga spēka agregātu izvēle

Defender 130 ir pieejams ar dažādiem jaudīgiem un efektīviem elektrificētajiem spēka agregātiem, tādiem kā P300 un P400 vieglā hibrīda Ingenium saimes sešcilindru benzīna dzinējiem un D250 un D300 Ingenium sešcilindru dīzeļa motoriem. Atkarībā no versijas spēka agregāti attīsta 250–400 ZS jaudu un 470–650 Nm griezes momentu.

Land Rover sešcilindru Ingenium motoru pamatā ir vieglā hibrīda (MHEV) tehnoloģija, kas nodrošina nevainojamu veiktspēju un labāku degvielas ekonomiju. Tajā tiek izmantots 48V integrētais startera ģenerators (BiSG), kurš uzkrāj enerģiju, ko parasti zaudē bremzējot, un izmanto to vēlāk – tas daudz ātrāku un efektīvāku padara arī Stop-Start sistēmu.

Katrs Defender 130 standartā ir aprīkots ar Land Rover viedo pilnpiedziņas sistēmu (iAWD) un astoņu pārnesumu ZF automātisko pārnesumkārbu. iAWD tehnoloģija efektīvi pārvalda spēka piedziņas un jaudas sadali starp priekšējo un aizmugurējo riteņu asi, atbilstoši apstākļiem optimizējot braukšanu un bezceļa pārvarēšanu. Tāpat visi Defender 130 ir aprīkoti ar Land Rover progresīvo Terrain Response sistēmu, kas ļauj lieliski pārvarēt bezceļu un dod autovadītājam pārliecību jebkuros apstākļos. Progresīvo sistēmu kombinācija ļauj komfortabli, viegli un dinamiski pārvarēt arī slikta ceļa posmus.

Balstiekārta ar elektronisko vadību bezceļa režīmā pieļauj riteņu tiltu artikulāciju 430 mm diapazonā, bet klīrensu palielina par 71,5 mm priekšā un par 73,5 mm aizmugurē, kā rezultātā Defender 130 spēj šķērsot pat 900 mm dziļu braslu. Savukārt šī auto vilktspēja ir 3000 kg, bet sakabes pievienošanu atvieglo pneimatiskā balstiekārta, ko kontrolē elektroniski ar atbilstošiem slēdžiem auto aizmugurē. Ērtai vilkšanai ir pieejami dažāda augstuma noņemamie piekabes āķi.

Latvijā jauno Defender 130 jau var pasūtīt, cenas sākas no 89 200 eiro.

Avots: Velocita.lvAtveseļošanās kūre

Atveseļošanās kūre

3 naktis ērtā numurā, brokastis, pusdienas, vakariņas, 13 procedūras, Ārsta konsultācija, Sporta nodarbības, Wellness Oasis

EUR 484 | Hotel Jūrmala SPA

 Renault Express Van

Renault Express Van

Renault Express Van Europcar pilna servisa noma 300 eur* mēnesī

EUR 300 | Europcar

Lieliska izvēle eksotiskam ceļojumam!

Lieliska izvēle eksotiskam ceļojumam!

Ceļojums uz burvīgo un pasakaino Maroku sniegs īsto baudu no saules un sporta izklaidēm Atlantijas okeāna piekrastē

EUR 779.00 | Latvia Tours

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Club Med Michès Playa Esmeralda Dominikāna

Club Med Michès Playa Esmeralda Dominikāna

Lieliska izvēle gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, kuri vēlas izbaudīt atpūtu paradīzes skaistumā.

EUR 1386 | Latvia Tours

Jauna spēle Karostā

Jauna spēle Karostā

Karostas glābšanas biedrība (KGB) ar pašvaldības atbalstu realizējusi projektu “Noslēpumu sala – REDANS”.

Liepājas reģiona TIB

Izstaigā Pilskalnes Siguldiņas takas

Izstaigā Pilskalnes Siguldiņas takas

Liegumā izveidotas vairākas aizraujošas pastaigu un mācību izziņu takas.

TAKA

Atklājiet sev fantastisko Club Med Cancun!

Atklājiet sev fantastisko Club Med Cancun!

Jūs sagaida trīs balto smilšu pludmales, gandrīz vai lielākais koraļļu rifs pasaulē un laba sporta aktivitāšu izvēle gan uz zemes, gan ūdenī.

EUR 1221 | Latvia Tours

28.10. - 30.10. Karostas gaismas festivāls

28.10. - 30.10. Karostas gaismas festivāls

Oktobra pēdējā nedēļā Redanā notiks Karostas gaismas festivāls. Trīs vakarus, 28., 29. un 30 oktobrī, tiks svinēti gaismas un mūzikas svētki.

Liepājas reģiona TIB

Kalnu slēpošana Gudauri

Kalnu slēpošana Gudauri

Piedāvājumā dažāda veida pacēlāji (gondola, krēsli, enkuri), augtākais punkts līdz kuram uzved pacēlājs - 3276 m v.j.l.

EUR 630.00 | Latvia Tours

Dabas taki un parki Liepājā

Dabas taki un parki Liepājā

Dodies dabas taku un parku ekspedīcijā Liepājā un apkārtnē! Kur gan vēl labāk baudīt zelta rudeni, ja ne parkos un dabas takās.

Liepājas reģiona TIB

Kopā ar klasi uz Augšdaugavas novadu

Kopā ar klasi uz Augšdaugavas novadu

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” ir apkopojusi Augšdaugavas novada objektus, kas ar prieku gaida ciemos skolēnu grupas.

TAKA

Kopā ar klasi uz Augšdaugavas novadu

Kopā ar klasi uz Augšdaugavas novadu

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” ir apkopojusi Augšdaugavas novada objektus, kas ar prieku gaida ciemos skolēnu grupas.

TAKA

Dodies ceļojumā uz Dominikānu!

Dodies ceļojumā uz Dominikānu!

Jaunums! Dominikānas Republika vilina ar baltām smilšu pludmalēm, klusām palmu šalkoņām, maigu siltu jūru - neaizstājamiem tropiskās paradīzes elementiem.

EUR 1386 | Latvia Tours

Antarktīda. -20% rezervējot līdz 30.10.

Antarktīda. -20% rezervējot līdz 30.10.

Vai esi bijis visur, redzējis visu? - Varbūt tomēr, nē! Piedzīvojumu ceļojumi uz Antarktīdu ar atlaidi līdz 20%, rezervējot līdz 31.10. Skatīt ceļojuma piemēr

EUR 4879 | Estravel Latvia

Toyota Proace Verso Long Shuttle

Toyota Proace Verso Long Shuttle

Pilna servisa noma Toyota Proace Verso Long Shuttle tikai par 430 eur mēnesī!

EUR 430 | Europcar

Alūksnes TOP-10

Alūksnes TOP-10

Alūksne -TOP 10 Tavai atpūtai, ceļošanai un iedvesmai!

Alūksnes TIC

10 idejas vienas dienas ekskursijai

10 idejas vienas dienas ekskursijai

Rudens lapas jau pamazām sārtojas, skolas bērni un skolotāji priecājas par atkalredzēšanos skolā un kaļ plānus piedzīvojumiem bagātai, jaunus apvāršņus atklājošai rudens ekskursijai ar klasi. Valmieras novada Tūrisma ...

Valmieras TIC

Sventes ezera taka

Sventes ezera taka

Rudens pastaigas pa Sventes ezera taku.

TAKA

02.10. notiks velokross

02.10. notiks velokross "Sēlijas pērle"

Aizraujošais velokross "Sēlijas Pērle" notiks arī šogad! Kur un kad? Jēkabpils novada Gārsenē, 2022. gada 2. oktobrī.

Jēkabpils novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -