Izveidoti audio gidi pa Balviem, Viļaku un Baltinavu

Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs izveidojis trīs  audiogidu maršrutus Balvu novadā, aicinot doties un iepazīt Balvu un Viļakas pilsētas un Baltinavas ciemu. Audiogidus bez maksas var noklausīties vietnē/aplikācijā izi.TRAVEL latviešu valodā - nepieciešams tikai lejuplādēt mobilo lietotni izi.TRAVEL, atrast  Latviju un dodoties uz Balvu novadu un izvēlēties tuvumā esošos audio gidus “Balvi”, “Viļaka - senā Marienhauzena” un “Baltinava laiku griežos”.

Ziemeļlatgales apceļotājus aicinām izstaigāt visus trīs maršrutus, klausoties interesantos stāstos un uzzinot mazāk zināmus faktus par nozīmīgākajiem apskates objektiem katrā no pilsētām un Baltinavā un atklāt Balvu novada bagāto kultūrvēsturisko mantojumu. Audio gida maršrutos iekļauti teksti, vēsturiskās un mūsdienu fotogrāfijas, kā arī audio ieraksti par nozīmīgākajiem apskates objektiem - kulūrvēsturiskām ēkām, pieminekļiem, vides un dabas objektiem.

Audio gidu maršruti ir veidoti sadarbībā ar Balvu Novada muzeju, Viļakas muzeju un Baltinavas muzeju, kuri palīdzēja ar vēsturiskās informācijas apkopošanu un vēsturisko faktu precizēšanu. Savukārt audio faili ierunāti un sagatavoti “BIGMAAR’S RECORDS” ierakstu studijā pašā pierobežas sirdī -  Upītes ciemā.

Audio gidus var apskatīt un noklausīties arī izi.travel mājaslapā: “Balvi” šeit, “Viļaka - senā Marienhauzena” šeit,  “Baltinava laiku griežos” šeit.

Audiogida lietošana

Uzsākot audio gidu tūri, sākumā ir iedota instrukcija ērtākai pastaigai un maršrutu saturu var lejuplādēt arī telefonā, tādejādi neizmantojot internetu visas pastaigas gaitā, bet tikai tad, ja ir vēlme noklausīties un noskatīties YouTube video.

Katrs maršruts veidots tā, ka, to uzsākot, būs redzama karte un jūsu atrašanās vieta, jums jāvirzās uz nākamo objektu. Kartes labajā pusē, uzspiežot uz punktiņa, rādīsies audio zona, ieejot šajā teritorijā, informācija par objektus sāks skanēt automātiski. Maršrutus var turpināt, nestāvot pie katra objekta visu ieraksta laiku, bet veltīt objekta apskatei tik laika, cik ir vēlaties, un doties nākamā objekta virzienā, kur atkal, ieejot tā zonā, sāks skanēt nākamais stāstījums.

izi.TRAVEL ir bezmaksas platforma audio gidu publicēšanai un viedtālruņu lietotne, kuru jau 2011. gadā, izveidojuši Nīderlandes novatori kopā ar Šveices investoriem. Ideja bija izveidot platformu, kur savienot pilsētas, muzejus un to stāstus ceļotājiem, kuri vēlējās izpētīt pasauli, pavisam jaunā, inovatīvā veidā, izmantojot globālu, atvērtu un bezmaksas platformu.

Šodien izi.TRAVEL ir izaugusi līdz pasaulē Nr. 1.  stāstu platformai, ko atbalsta vairāk nekā 25 000 audio ceļvežu izdevēju un 5 miljoni lejupielāžu!

Avots: Turisms.balvi.lvZinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Limbažu Krāmu tigus

Limbažu Krāmu tigus

Kā ierasts piedāvājumā dažādas oriģinālas un senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, laikmeta liecības

Limbažu TIC

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -