TOP 5 jūlija pasākumi Ventspilī

Plānojot atpūtu Ventspilī jūlijā, aicinām iepazīties ar vērienīgu pasākumu piedāvājumu. Sakoptākajā un ziedojošākajā Latvijas pilsētā šomēnes, ikviens varēs izbaudīt pasākumu dažādību: - sajust kūpinātu zivju smaržu, vērot motociklu parādi, iepazīt ekstrēmo sporta veidu garu, uzņemt bagātīgu kultūras devu un apmeklēt Amatnieku un mākslinieku festivālu.

    1. Jūras svētki “Jūra. Mīlestība. Spēle”

9. jūlijā, kā jau pilsētai pie jūras peinākas, Ventspilī tiks svinēti Jūras svētki “Jūra. Mīlestība. Spēle”. Galvenie notikumi ar bagātīgu notikumu programmu atgriezīsies Ostas ielas promenādē, kurus atklāsim ar Jūras svētku galveno viesi – Neptūnu un Velkoņu flotes parādi ostas akvatorijā. Priecāsimies par iespēju apmeklēt svētku tirgu ar kūpinātu zivju smaržu, izbaudīt koncertus un vērot saulrieta saspēli ar viļņiem jūrā.

Savu izpratni par tēmu “Spēle” svētkos paudīs arī Starptautiskais folkloras festivāls «Baltica 2022» dalībnieki, aicinot promenādē izbaudīt Latvijā dzīvojošo tautību koncertus.

Svētku sajūta tiks visiem – gan tiem, kas sapņo satikt Neptūnu, gan tiem, kas vēlas izbaudīt iepirkšanās priekus un labi pavadīt dienu kopā ar ģimeni. Būs iespēja apmeklēt mākslinieku izstādes, sporta sacensības, koncertus, baudot priekšnesumus, mūziku, dejas, kā arī  pašiem piedalīties radošos un interaktīvos pasākumos. VAIRĀK

    2. Motobraucēju saiets “Kurland Bike Meet”

No 15. līdz 17. jūlijam Ventspilī norisināsies ikgadējais motobraucēju saiets “Kurland Bike Meet”. 15. jūlijā Ventspils Piejūras kempingā sāksies motobraucēju ierašanās. Vakara gaitā muzicēs latviešu grupa “Eazy Riders”, kā arī līdz pat pusnaktij pasākuma apmeklētājus priecēs DJ Boom.

16. jūlijā plkst. 13.00 sāksies tradicionālais parādes brauciens Ventspils ielās. No plkst. 13.30 Ostas ielas promenādē motobraucēji grupas “Moonshakers” mūzikas pavadībā demonstrēs savus motociklus. Vakara programmā Piejūras kempingā paredzēti koncerti: uzstāsies grupas “Atis Ieviņš & Co”, “Moonshakers”, kā arī DJ Boom. Būs dažādi konkursi un jautras izdarības, “Frī[email protected]” karaoke, uzkodas un dzērieni. VAIRĀK

    3. Ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls"

22. - 24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2022.

Šī gada Festivāla galvenie un spilgtākie notikumi būs: "Ghetto Brīvrunu batls", "Ghetto Fight" cīņu turnīrs un  "Ghetto Slam Dunk". Arī šogad norisināsies Ghetto Food festivāls, jo ielu ēdienu (street food) kultūra burtiski saplūstu vienā ritmā ar daudzveidīgo un multikulturālo ielu sportu. Festivāla laikā būs iespēja doties vēl lielākā un košākā pasaules garšu ceļojumā kopā ar populārākajiem street food pārstāvjiem Latvijā. VAIRĀK

    4. Koncertzāles “Latvija” trīs gadu jubileja

24. jūlijā Ventspilī ar trīsdaļīgu notikumu tiks atzīmēta koncertzāles “Latvija” trīs gadu jubileja. Trīsdaļīgo notikumu, kura izvērstāks nosaukums jeb sauklis ir “Kā stāstīt par trim gadiem neredzamai publikai”. Jubilejas, kuru kopā ar koncertzāles komandu veido režisore Laura Groza un mākslinieku tandēms “MAREUNROL`S”, pirmās divas daļas ietvers gan performatīvu komentāru par šī laika novērojumiem, gan atskatu uz aizvadīto, trešo gadu un tā spilgtākajiem notikumiem koncertzālē “Latvija”. VAIRĀK

    5. Amatnieku un mākslinieku festivāls

Amatu māja ar Amatnieku un mākslinieku festivālu atzīmes 15 gadu jubileju. 30. jūlijā no plkst. 11.00-15.00  festivālā piedalīsies, gan amatnieki, gan mākslinieki no Kurzemes. Pasākumā apmeklētāji varēs iegādāties amatnieku un mākslinieku darbus tirdziņā, kā arī darboties darbnīcās: podniecībā, foto (cianotipijas tehnikā), aušanas, adīšanas un protams neiztikt bez kulinārās darbnīcas.

Avots: Visitventspils.com


turiba - 3665
SONORA VAICE UN ANDRIS LAPIŅŠ | KULDĪGĀ

SONORA VAICE UN ANDRIS LAPIŅŠ | KULDĪGĀ

Virkas muižas pasākumu teltī būs iespēja baudīt muzikālu piedzīvojumu operas primadonnas Sonoras Vaices un tenora Andra Lapiņa koncertā «Mīlestības spēks».

EUR 45 | Hotel Virkas Muiža

Ekspozīcija

Ekspozīcija "Padomju gadi" atvērta viesiem

Ekspozīcija, kas sastāv no vairākām daļām – iela ar tā laika spēkratiem, HES būvniecības vēsture, bibliotēka, dzīvoklis, funkcionāra kabinets, kolhoza laiki...

Aizkraukles novada TIC

IEPAZĪSTI MELNGLVJU NAMU!

IEPAZĪSTI MELNGLVJU NAMU!

Dodies ceļojumā cauri pagātnes gadsimtiem Melngalvju namā! Maksā tikai ieejas maksu + gida stāstījums bez maksas!

Melngalvju nams

EKSKURSIJU SVĒTDIENAS MELNGALVJU NAMĀ

EKSKURSIJU SVĒTDIENAS MELNGALVJU NAMĀ

Pievienojies atvērtajai ekskursiju grupai - 28. augustā - 25. septembrī - 30. oktobrī Maksā tikai ieejas maksu; gida stāstījums par brīvu.

Melngalvju nams

Vecmeitu un vecpuišu ballītes

Vecmeitu un vecpuišu ballītes

Viesnīca “Park Hotel Latgola” piedāvā organizēt neaizmirstamu vecmeitu vai vecpuišu ballīti VIP telpā / saunā un džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Izstāde

Izstāde "Andreja Upīša memoriālmājai 70"

Šogad Andreja Upīša memoriālmājai aprit 70. muzeja pastāvēšanas gadadiena. Lai svinētu šo notikumu Andreja Upīša memoriālmājā aplūkojama izstāde.

Aizkraukles novada TIC

Jāveido tūrisma nozares arhitekti!

Jāveido tūrisma nozares arhitekti!

Tūrisma nozares profesionāļiem jāspēj pielāgoties krīzes situācijām

Biznesa augstskola Turība

Šonedēļ Bauskas novadā

Šonedēļ Bauskas novadā

Aktuālie pasākumi Bauskas novadā no 15.-21.augustam. Ieskaties!

Bauskas TIC

Lauku miers Pilkalnes muižā

Lauku miers Pilkalnes muižā

Muižas apbūves centru veido kalpu dzīvojamā ēka, saimniecības ēkas un klēts – kalte, kurā saglabājusies unikāla graudu žāvēšanas krāsns.

Aizkraukles novada TIC

BRĪVDABAS KINO SEANSI PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

BRĪVDABAS KINO SEANSI PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

Piedāvājam Tev lielisku randiņa ideju - kino zem zvaigznēm, īstā kompānija un kāds atspirdzinošs dzēriens.

Splendid Palace

PIESAKI FOTOSESIJU MELNGALVJU NAMĀ!

PIESAKI FOTOSESIJU MELNGALVJU NAMĀ!

Individuāla vai kāzu fotosesija ar savu fotogrāfu tikai 85 EUR/stundā

Melngalvju nams

3 pārsteidzoši muzeji Latgalē

3 pārsteidzoši muzeji Latgalē

Trīs muzeji Latgales pusē Ludzā, Preiļu un Augšdaugavas novados, kuri pārsteigs ar savu dažādību!

latgale.travel

Bānīša svētki - 3.septembrī

Bānīša svētki - 3.septembrī

Šī gada Bānīša svētkos, 3. septembrī, Gulbenē, Stāmerienā, Kalnienā un Alūksnē ikviens varēs piedzīvot īstus brīnumus.

Gulbenes novada TIC

Mūzikas vakars ar DJ

Mūzikas vakars ar DJ

Viesnīca“Park Hotel Latgola”aicina baudīt mūzikas vakaru kopā ar Dj bārā "LATerrasse" Galdiņus nepieciešams rezervēt savlaicīgi, zvanot pa tālruni +37165404910

Park Hotel Latgola

Itāļu dzīves garša Stāmerienas pilī

Itāļu dzīves garša Stāmerienas pilī

Stāmerienas pils 27.augustā aicina ikvienu uz itāļu dzīves garšu sajušanu un baudīšanu.

Gulbenes novada TIC

Vasaras SPA piedāvājums

Vasaras SPA piedāvājums

• Mājīgs numurs 2 personām; • bufetes tipa brokastis; • 10% atlaide restorānā PRIMAVERA; • Divas stundas SPA zonā 2 personām; • Sporta zāle; • WI-Fi

EUR 109 | Bellevue Park Hotel Riga

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -