Raunā notiks festivāls veltīts pastai

8. un 9. jūlijā Raunas pagastā notiks festivāls “Rodam Raunā”, kura tēma šogad ir pasta.

Divu dienu laikā apmeklētāji varēs izbaudīt aizraujošu programmu ar koncertiem, izklaidēm bērniem, tirdziņu ar vietējo ražotāju piedalīšanos, uzņēmēju diskusiju un balli vakarā, kā arī īpašo gardēžu zonu, kurā ikviens varēs nobaudīt dažādu veidu pastas, sierus un dzērienus.

Festivāla atklāšana notiks piektdien, 8.jūlijā plkst. 20.00 Raunas Ceplī. Skaistā, ainaviskā vietā izskanēs koncertprogramma “Satikt Čaku” ar Zigfrīdu Muktupāvelu (balss, vijole), Jāni Strazdiņu  (balss), Jāni Lūsēnu (klavieres), Jāni Lūsēnu jun. (basa ģitāra) un Hariju Gūtmani (sitamie instrumenti). Biļetes www.bilesuparadize.lv iepriekšpārdošanā EUR 13, pasākuma dienā EUR 15, bērniem līdz 7 g.v. (ieskaitot) ieeja brīva.

Sestdien, 9. jūlijā no plkst. 9.00 līdz 16.00 Raunas stadionā aicinām uz amatnieku un mājražotāju tirgu, dažādām izklaidēm un gastronomiskiem pārsteigumiem. Festivāla mazākos apmeklētājiem izklaidēs piepūšamās atrakcijas un radošā darbnīca. Viesus sagaidīs vizināšanās ar laivām skolas dīķī un izbraucieni ar zirgu un poniju.

Gardēžu zonā visas dienas garumā varēs nobaudīt vairāku veidu pastas (makaronus), kas tapušas Raunas uzņēmumā SIA “Siera ražotne”, kā arī baudīt vīnu, sieru, alu un veldzēties ar saldējumu.

Plkst. 13.00 pilsdrupu estrādē notiks koncerts ,,Teātru tenori”, kurā populāras dziesmas tiks izpildītas tenorālā skanējumā. Artūra Zvirbuļa, Emīla Kivlenieka, Kristiana Kareļina un Anatolija Livčas instrumentālā grupa. Ieeja brīva.

Plkst. 15.00 nākotnes industriālajā parkā norisināsies diskusija ar Smiltenes novada uzņēmējiem.

Plkst. 21.00 Raunas pilsdrupu estrādē ar koncertprogrammu uzstāsies Igo. Koncertā skanēs zelta dziesmu repertuārs, arī leģendāro grupu “Remix” un “Līvi” dziesmas.

Pēc koncerta plkst. 23.00 ballīte kopā ar grupu “Ballīšu Kvartāls”. Biļetes uz Igo koncertu un balli iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv, kā arī pasākuma vietā. Biļetes iepriekšpārdošanā EUR 13, pasākuma dienā EUR 15. Bērniem līdz 7 g.v. (ieskaitot) ieeja brīva.

Uz tikšanos 8. un 9.jūlijā Raunā!

Avots: Sierarazotne.lv


Valmieras TIC - 3715
Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

"Purva bridēji" aicina 4. decembrī plkst. 11:00 doties pārgājienā ar purva kurpēm Jēkabpils novada Lielajā Pelēčāres purvā.

Jēkabpils novada TIC

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Koncerts sveču gaismā

Koncerts sveču gaismā

Lai veicinātu tūrismu veikals Lauva, konditore “Lai labi garšo”, kultūras nams, “Kempings pie Daugavas”, kuģītis “Baltā kaza” organizē pasākumu

Zemgales Tūrisma asociācija

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes”

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā apskatāma izstāde “Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retrospekcija un mūsdienu realitāte”...

Limbažu TIC

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi Ierobežotā daudzumā - īpašie SPA piedāvājumi par godu Melnās Piektdienas iepirkšanās svētkiem! Rezervē Melnās piektdienas SPA piedāvājumus no 21.11.2022 - 04.12.2022 un izmanto līdz 31...

EUR 36 | Wellton Riverside SPA Hotel

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Brīvdienu mājas

Brīvdienu mājas "Beibuki"

Brīvdienu mājas “Beibuki” atrodas Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā, 14 km attālumā no Daugavpils, Krāslavas virzienā.

TAKA

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -