10.jūlijā aicina pop-up restorāns Kalnienas šaursliežu dzelzceļa stacijā

Ieskandinot tradicionālos Bānīša svētkus, kas Gulbenē un Stāmerienas pagastā notiks šīgada 3.septembrī, tiek turpināta 2021.gada Bānīša svētkos aizsāktā tradīcija – pop-up restorāni Kalnienas stacijā. Pirmais pop-up restorāns ikvienu gaidīs jau 10.jūlijā.

Restorānā no plkst. 13:40 līdz 16:10 būs iespēja piedzīvot vietējo garšu un kultūras ceļojumu. Pasākuma apmeklētāji varēs baudīt Gulbenes novada zināmāko kafejnīcu “Kantes krogs” un “Rodi” īpašnieces Ivetas Ilvas restorāna cienīgus trīs kārtu ēdienus, kuru pagatavošanā izmantoti arī vietējie produkti. Savu produkciju klātesošajiem prezentēs un ļaus nobaudīt “Tālavas Ķēniņa alus” (Lizums). Šie alus darītāji īpašu uzsvaru liek tieši uz latviskajām alus darīšanas tradīcijām, kas gadu simteņos izkoptas tikai mūsu tautai raksturīgās niansēs. Viss Tālavas ķēniņa alus ir roku darbs, alus tiek darīts vaļējos ozolkoka kublos, ne mazāk kā mēnesi izturēts nogatavinot un nav ne pasterizēts, ne filtrēts, ne arī mākslīgi gāzēts. Šādu īpašību kopums mūsdienu pasaulē ir liels retums. Savukārt par muzikālo baudījumu rūpēsies Aleksis Pusts. Viņš nāk no Gulbenes, bet šogad absolvējis Rīgas Doma kora skolas Džeza nodaļu. Tālākie ceļi jauno mūziķi vedīs uz Prinča Klausa konservatoriju Nīderlandē. Restorānā Aleksis priecēs ar džeza, latviešu populārās mūzikas skaņdarbiem un brīvās improvizācijas momentiem. Restorāna apmeklētājiem būs iespēja apskatīt arī Latvijas Amatniecības kameras keramikas meistares Laimdotas Kliesmetes keramikas trauku izstādi. L.Kliesmete rada brīnumainu raibo keramiku. Īpašas māla trauku burvības radīšanai viņa izmanto pat līdz divpadsmit kopā sajauktu dažādu krāsu mālu šķirnes.

Lai padarītu šo gastronomisko ceļojumu vēl sajūtām bagātāku, pop-up restorāna viesiem tiek piedāvāta iespēja no Gulbenes dzelzceļa stacijas uz un no Kalnienas stacijas doties ar Gulbenes-Alūksnes bānīti, kas ir vienīgais Baltijas valstīs regulāri kursējošais šaursliežu vilciens, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus 33 kilometru posmā, savienojot divu novadu centrus – Gulbeni un Alūksni.

Uz pasākumu iespējams iegādāties divu veidu biļetes:

1) Restorāna ieejas biļete - 30 EUR (gastronomijas un mākslas baudījums iekļauts biļetes cenā);

2) Restorāna ieejas biļete un nokļūšana no Gulbenes uz Kalnienu un atpakaļ ar Gulbenes-Alūksnes bānīti - 35 EUR (bānīša biļete plkst. 13:00 Gulbene-Kalniena, 16:10 Kalniena-Gulbene). Pasākuma dienā pirms brauciena biļete jāuzrāda Gulbenes Bānīša kasē un jāsaņem atsevišķa bānīša brauciena oriģinālā biļete.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja - brīva, nenodrošinot atsevišķu porciju. Ja arī bērnam nepieciešama porcija, jāiegādājas atsevišķa pilnas cenas biļete.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas elektroniski www.bilesuserviss.lv vai “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās. Pērc biļeti šeit: https://store.bilesuserviss.lv/public/?concert=361591&lang=lat&center=126&design=&shop_provider=gulbnov#view=ticketsselect

Biļešu skaits ierobežots. Vairāk informācijas: pa tālr. 28628058, e-pastā: [email protected]

Pasākumā var notikt fotografēšana un filmēšana, iegūtie attēli var tikt izmantoti publicitātei.

Avots: Visitgulbene.lvLimbažu Krāmu tigus

Limbažu Krāmu tigus

Kā ierasts piedāvājumā dažādas oriģinālas un senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, laikmeta liecības

Limbažu TIC

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -