«Zalando» iegādājas mediju zīmola «Highsnobiety» vairākuma akcijas

Viena no Eiropas vadošajām tiešsaistes modes un dzīvestila platformām “Zalando”, kas vairāk nekā gadu darbojas arī Latvijā, kļuvusi par starptautiskā, jaunās luksusa kultūras aizsācēja “Highsnobiety” vairākuma akciju īpašnieku. “Highsnobiety” turpmāk darbosies kā platformas stratēģiskais un radošais konsultants, atbalstot kompāniju mērķu sasniegšanā un sortimenta pārvaldīšanā. “Highsnobiety” saglabās arī savu redakcionālo neatkarību, nodrošinot pilnīgu radošās aģentūras autonomiju un nemainīgu vadības struktūru. Dibinātājs un izpilddirektors Deivids Fišers (David Fischer) saglabās mazākuma daļu īpašnieka statusu.
Abas kompānijas apvienos spēkus, lai veicinātu klientu piesaisti un kalpotu par iedvesmu modes cienītājiem. Uzņēmumi apņēmušies papildināt stiprās puses, apvienojot mediju zīmola kultūras izpratni, autoritāti, zināšanas par modes pasauli un modes platformas izveidoto modes nozares pārstāvju sadarbības tīklu, e-komercijas zināšanas un darbības iespējas.

Turpinot neatkarīgu darbību, “Highsnobiety” darbosies kā stratēģiskais un radošais konsultants, palīdzot “Zalando” izstrādāt jaunas un iedvesmojošas platformas sadaļas un risinājumus. “Highsnobiety” dibināts 2005. gadā Berlīnē, kad Deivids Fišers aizsāka rakstīt emuāru par ielas modes un augstās luksusa modes saplūšanu. Šobrīd zīmols apvieno izdevējdarbību, radošās konsultācijas un tirdzniecības platformu pārraudzītu. Tas ir viens no ietekmīgākajiem starptautiskajiem spēlētājiem jaunajā luksusa telpā un kultūrā kopumā.

“Highsnobiety” dibinātājs un izpilddirektors Deivids Fišers uzsver: “Mēs esam apguvuši mākslu pārvērst stāstus produktos un produktus - stāstos. Ļoti priecājos izmantot iespējas, ko radīs sadarbība, ne tikai iedvesmojot, bet arī uzlabojot saturu un tirdzniecību. Esmu gandarīts, ka varu izmantot “Zalando” plašo pieredzi e-komercijas jomā un pārcelt savu mūža aizraušanos nākamajā līmenī.”
“Zalando” dibinātājs un līdz-izpilddirektors Deivids Šneiders (David Schneider) norāda: “Abus uzņēmumus vieno aizraušanās veidot spēcīgas zīmolu partnerības un ļaut zīmoliem iedvesmot auditoriju ar saviem produktiem un stāstiem. Sadarbība ļaus mums daudz ātrāk sasniegt mērķi - piedāvāt klientiem visatbilstošāko un saistošāko, kā arī ērtāko iepirkšanās pieredzi. Es priecājos par mūsu kopīgo vīziju un plāniem veidot modes nākotni.”

Darījuma ietvaros “Highsnobiety” saglabās savu redakcionālo autonomiju, izdevējdarbībai un aģentūras darbībai paliekot pilnībā neatkarīgai. “Highsnobiety” turpinās vadīt abi rīkotājdirektori Deivids Fišers un Jirgens Hopfgartners (Jürgen Hopfgartner), bet dibinātājs Deivids Fišers saglabās mazākuma daļas.
Abas puses vienojušās neatklāt finanšu detaļas. “Highsnobiety” šajā darījumā konsultēja “Liontree”, “V14 - Vogel, Heerma & Waitz” un “Taxess”. “Zalando” konsultēja “White&Case”, “PwC” un “McKinsey”.
PAR “ZALANDO”

Zalando (https://corporate.zalando.com) ir viena no vadošajām Eiropas modes un dzīvesveida tiešsaistes platformām. 2008. gadā Berlīnē dibinātā platforma piedāvā modes preces gandrīz 49 miljoniem aktīvu klientu 25 tirgos, sniedzot iespēju iegādāties apģērbu, apavus, aksesuārus un skaistumkopšanas preces. Mūsu klāstā ir gan pasaulē pazīstami starptautiskie zīmoli, gan vietējie zīmoli. Platforma ir modei veltīta vieta, kur vienkopus mīt iedvesma, inovācijas un mijiedarbība. Kā Eiropā modernākais tehnoloģiju uzņēmums, mēs cītīgi strādājam pie tā, lai izstrādātu digitālus risinājumus visiem modes ceļojuma dalībniekiem – mūsu klientiem, partneriem un ikvienam Zalando lietotājam. Mūsu vīzija ir būt par modes sākumpunktu un ilgtspējīgu platformu ar pozitīvu ietekmi uz sabiedrību un planētu.

PAR “HIGHSNOBIETY”
“Highsnobiety” ir zīmols, kas veltīts jaunās paaudzes kultūras aizsācējiem. Mūsu misija ir atklāt un aizstāvēt labāko, ko kultūra var piedāvāt, savienot cilvēkus un mīlestību pret stilu, paplašinot jauno satura veidotāju kopienu. Vienmēr esot soli priekšā pārmaiņām, “Highsnobiety” palīdz izprast nākotnes tendences. Globākā uzņēmuma “Highsnobiety”, ko 2005. gadā dibināja izpilddirektors Deivids Fišers, galvenā mītne atrodas Berlīnē. Biroji arī arī Ņujorkā, Losandželosā, Londonā, Amsterdamā, Sidnejā un Milānā. Mēs esam digitālo mediju un kultūras konsultāciju uzņēmums, kas apvieno stilu, mākslu, dizainu un tehnoloģijas, nodrošinot platformu zīmoliem un modes industrijas pārstāvjiem.


Avots: Miltton Latvia


Valmieras TIC - 3714
Pēdējās vietas svētku pasākumos

Pēdējās vietas svētku pasākumos

Kur ieturēt gardas Ziemassvētku vakariņas? Kur sagaidīt Jauno gadu? - Lieliski piedāvājumi - Pēdējās vietas!

EUR 47 | Estravel Latvia

Atpūties aktīvi Latgalē

Atpūties aktīvi Latgalē

Aktīvā atpūta Latgalē - dažāda veida slēpošanas trases, mini zoodārzu mīļdzīvnieku apciemošana, pastaigas sniegotos mežos un izbraucieni ar zirgiem

Latgale.travel

Ziemas stāsts Alūksnes Bānīša stacijā

Ziemas stāsts Alūksnes Bānīša stacijā

No š.g. 3.decembra multimediālā ekspozīcijā “Alūksnes Bānīša stacija” apmeklētājiem atvērta Ziemas ekspozīcija

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivāls

Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivāls

No 25. februāra līdz 11. martam Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls piedāvās spožu ceļojumu mūzikas pasaulē. Biļetes ir jau pieejamas tirdzniecībā.

Liepājas reģiona TIB

Brauc slēpot uz Mežinieki

Brauc slēpot uz Mežinieki

Brauc slēpot uz ziemas sporta centru "Mežinieki". No šī gada būs pieejama distanču slēpju noma.

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Alūksnes pilsētas egles iedegšana

Alūksnes pilsētas egles iedegšana

3.decembrī 16:30 pie Alūksnes Jaunās pils Pilsētas galvenās egles iedegšana.

Alūksnes TIC

Ekskursijas un pludmales atpūta VJETNAMĀ!

Ekskursijas un pludmales atpūta VJETNAMĀ!

Iekļautas ekskursijas Hošimina - Mekongas tūre, Smilšu kāpas un Lotosu ezers, Dalata mūžīgā pavasara pilsēta

EUR 1390 | Latvia Tours

Liepājas Dāvanu karte

Liepājas Dāvanu karte

Izcils veids kā iepriecināt gan Liepājas iedzīvotāju, gan pilsētas viesi lieliskai laika pavadīšanai kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem, ģimeni un draugiem.

Liepājas reģiona TIB

Estravel Latvia dāvanu karte

Estravel Latvia dāvanu karte

Vai Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanas sagādāšana rada galvassāpes? // Estravel Latvia dāvanu karte ir lieliska izvēle un īsts pārsteigums!

EUR 50 | Estravel Latvia

Karostā Adventes laika ieskaņas pasaākumi

Karostā Adventes laika ieskaņas pasaākumi

Četrās svētdienās apmeklētāji tiks aicināti Ziemassvētku stāstos par Karostu, tirdziņiem, meistarklasēm

Liepājas reģiona TIB

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” valdzina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.

EUR 799 | Latvia Tours

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Liepājā pieaudzis ārvalstu viesu skaits

Liepājā pieaudzis ārvalstu viesu skaits

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, ārvalstu viesu skaits Liepājas naktsmītnēs pieaudzis divas reizes, puse no ārvalstu tūristiem - lietuvieši.

Liepājas reģiona TIB

Liepājas mīlas dziesmu koncerti

Liepājas mīlas dziesmu koncerti

Mīlas dziesmu koncerti tagad arī koncertzāles “Lielais dzintars” digitālās koncertzāles platformā.

Liepājas reģiona TIB

Operetes teātra koncertprogramma Balvos

Operetes teātra koncertprogramma Balvos

Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma «Musique d’amour» izskanēs Balvu Kultūras un atpūtas centrā

Balvu TIC

Ziemassvētku laiks Alūksnes Bānīša stacijā

Ziemassvētku laiks Alūksnes Bānīša stacijā

Gada izskaņa pienāk ar skaisto Ziemassvētku un brīnuma gaidīšanas laiku. Svētku sajūtu smelties un uzburt sev īsto Ziemassvētku sajūtu, aicinām Alūksnes dzelzce

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Ziemassvētku koncerts Jelgavas tornī

Ziemassvētku koncerts Jelgavas tornī

10.decembrī 18:00 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukumā Ziemassvētkus ieskandinās koncerts “Veltījums gaismai”. Tālrunis uzziņām 63005447

EUR 27 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Ziemas siltākais Eiropas galamērķis!

Ziemas siltākais Eiropas galamērķis!

Sala, kas vilina ar kazino un tirdzniecības centriem, SPA un skaistumkopšanas saloniem, jahtklubiem un ūdenssporta veidu centriem.

EUR 710 | Latvia Tours

"Melnā piektdiena" Liepājas koncertzālē

Sagādā svētkus sev un citiem un nedēļas nogalē ķer "Melnās piektdienas" atlaides SIA Lielais Dzintars rīkotajiem koncertiem!

Liepājas reģiona TIB

Brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Meža Skuķi"

Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -