Ar bagātīgu pasākuma programmu atklās Ventspils zinātnes centru VIZIUM

Ilgi gaidītais brīdis ir klāt! Jau šajā nedēļas nogalē, 18. jūnijā, plkst. 12:00 ar bagātīgu svētku programmu norisināsies svinīga zinātnes centra VIZIUM atklāšana. Zinātnes centra dzimšanas dienu ieskandinās ar daudzveidīgām bezmaksas aktivitātēm un darbnīcām, kas norisināsies pie zinātnes centra ēkas, bet par svētku noskaņu un muzikālo pavadījumu parūpēsies VIZIUM vēstnieks - dīdžejs Toms Grēviņš.

Pulksten 12:00 ar Ventspils mēra Jāņa Vītoliņa un Ventspils Digitālā centra direktores Elīnas Kroņkalnes uzrunu tiks oficiāli atklāts jaunais, ilgi gaidītais zinātnes centrs VIZIUM. Savukārt zinātnes centra teritorijā būs sagatavotas dažādas interesantas bezmaksas aktivitātes, kurās varēs piedalīties gan lieli, gan mazi svētku apmeklētāji.

Atklāšanas svētkos ikvienam būs iespēja redzēt krāšņus zinātnes šovus un eksperimentus, kas norisināsies uz skatuves plkst. 12:30, 13:45 un 15:00. Ventspils Digitālais centrs būs sagatavojis vairākas tehniski radošās darbnīcas, kurās varēs uzspēlēt robotu futbolu, pildīt Minecraft uzdevumu, izveidot pašam savu atslēgas piekariņu un lukturīti! Dažādas aktivitātes un pārsteigumus būs sagatavojuši arī Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs (Ventspils Augstskola), Ventspils dizaina darbnīca RADE, Brain Games, Ventspils Jauniešu māja un Elektrum.

Ikvienam būs iespēja kārtīgi izkustēties un izjust adrenalīnu lāzertaga komandas spēlē gan uz spēles poligona, gan virtuālajā realitātē, taču, ja kāds nejutīsies gana drošs spēlei, tam būs iespēja patrenēties un pārbaudīt savas spējas trāpīt mērķī! Sacensties varēs arī autosacīkšu simulatorā un radio vadāmo auto trasē. Tāpat būs pieejama pašiem mazākajiem iemīļotā sejiņu apgleznošana.

VIZIUM būs parūpējies arī par pārsteiguma balvām atraktīvākajiem apmeklētājiem, kuri atspoguļos savu dalību zinātnes centra dzimšanas dienas svinībās savos sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #atklājVIZIUM.

Šīs un daudzas citas aktivitātes būs bez maksas pieejamas pie zinātnes centra no plkst. 12:00 līdz 16:00, bet pats zinātnes centrs atklāšanas dienā būs atvērts no plkst. 12:00 līdz 19:00. Lai pēc iespējas vairāk apmeklētājiem tiktu sniegta iespēja vieniem no pirmajiem redzēt un izmēģināt zinātnes centra eksponātus, atklāšanas dienā eksponātu zāles apmeklējuma laiks būs ierobežots līdz 2h vienam apmeklējumam. Visas aktivitātes, kas norisināsies pie zinātnes centra, būs bez maksas, bet apmeklēt zinātnes centra ekspozīciju būs iespējams, iegādājoties ieejas biļeti zinātnes centra kasē pēc norādītā cenrāža. Plašāka informācija pieejama VIZIUM sociālajos tīkos (@viziumventspils), kā arī mājas lapā www.vizium.lv.

Tiekamies VIZIUM atklāšanas svētkos 18. jūnijā!

Aktivitāte tiek īstenota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. - 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovācijas centra izveidošana Ventspilī” ietvaros.

Avots: Ventspils.lv


turiba - 3666
Itāļu dzīves garša Stāmerienas pilī

Itāļu dzīves garša Stāmerienas pilī

Stāmerienas pils 27.augustā aicina ikvienu uz itāļu dzīves garšu sajušanu un baudīšanu.

Gulbenes novada TIC

Jāveido tūrisma nozares arhitekti!

Jāveido tūrisma nozares arhitekti!

Tūrisma nozares profesionāļiem jāspēj pielāgoties krīzes situācijām

Biznesa augstskola Turība

EKSKURSIJU SVĒTDIENAS MELNGALVJU NAMĀ

EKSKURSIJU SVĒTDIENAS MELNGALVJU NAMĀ

Pievienojies atvērtajai ekskursiju grupai - 28. augustā - 25. septembrī - 30. oktobrī Maksā tikai ieejas maksu; gida stāstījums par brīvu.

Melngalvju nams

Bānīša svētki - 3.septembrī

Bānīša svētki - 3.septembrī

Šī gada Bānīša svētkos, 3. septembrī, Gulbenē, Stāmerienā, Kalnienā un Alūksnē ikviens varēs piedzīvot īstus brīnumus.

Gulbenes novada TIC

BRĪVDABAS KINO SEANSI PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

BRĪVDABAS KINO SEANSI PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

Piedāvājam Tev lielisku randiņa ideju - kino zem zvaigznēm, īstā kompānija un kāds atspirdzinošs dzēriens.

Splendid Palace

Izstāde

Izstāde "Andreja Upīša memoriālmājai 70"

Šogad Andreja Upīša memoriālmājai aprit 70. muzeja pastāvēšanas gadadiena. Lai svinētu šo notikumu Andreja Upīša memoriālmājā aplūkojama izstāde.

Aizkraukles novada TIC

SONORA VAICE UN ANDRIS LAPIŅŠ | KULDĪGĀ

SONORA VAICE UN ANDRIS LAPIŅŠ | KULDĪGĀ

Virkas muižas pasākumu teltī būs iespēja baudīt muzikālu piedzīvojumu operas primadonnas Sonoras Vaices un tenora Andra Lapiņa koncertā «Mīlestības spēks».

EUR 45 | Hotel Virkas Muiža

3 pārsteidzoši muzeji Latgalē

3 pārsteidzoši muzeji Latgalē

Trīs muzeji Latgales pusē Ludzā, Preiļu un Augšdaugavas novados, kuri pārsteigs ar savu dažādību!

latgale.travel

PIESAKI FOTOSESIJU MELNGALVJU NAMĀ!

PIESAKI FOTOSESIJU MELNGALVJU NAMĀ!

Individuāla vai kāzu fotosesija ar savu fotogrāfu tikai 85 EUR/stundā

Melngalvju nams

Šonedēļ Bauskas novadā

Šonedēļ Bauskas novadā

Aktuālie pasākumi Bauskas novadā no 15.-21.augustam. Ieskaties!

Bauskas TIC

Mūzikas vakars ar DJ

Mūzikas vakars ar DJ

Viesnīca“Park Hotel Latgola”aicina baudīt mūzikas vakaru kopā ar Dj bārā "LATerrasse" Galdiņus nepieciešams rezervēt savlaicīgi, zvanot pa tālruni +37165404910

Park Hotel Latgola

IEPAZĪSTI MELNGLVJU NAMU!

IEPAZĪSTI MELNGLVJU NAMU!

Dodies ceļojumā cauri pagātnes gadsimtiem Melngalvju namā! Maksā tikai ieejas maksu + gida stāstījums bez maksas!

Melngalvju nams

Lauku miers Pilkalnes muižā

Lauku miers Pilkalnes muižā

Muižas apbūves centru veido kalpu dzīvojamā ēka, saimniecības ēkas un klēts – kalte, kurā saglabājusies unikāla graudu žāvēšanas krāsns.

Aizkraukles novada TIC

Ekspozīcija

Ekspozīcija "Padomju gadi" atvērta viesiem

Ekspozīcija, kas sastāv no vairākām daļām – iela ar tā laika spēkratiem, HES būvniecības vēsture, bibliotēka, dzīvoklis, funkcionāra kabinets, kolhoza laiki...

Aizkraukles novada TIC

Vecmeitu un vecpuišu ballītes

Vecmeitu un vecpuišu ballītes

Viesnīca “Park Hotel Latgola” piedāvā organizēt neaizmirstamu vecmeitu vai vecpuišu ballīti VIP telpā / saunā un džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Vasaras SPA piedāvājums

Vasaras SPA piedāvājums

• Mājīgs numurs 2 personām; • bufetes tipa brokastis; • 10% atlaide restorānā PRIMAVERA; • Divas stundas SPA zonā 2 personām; • Sporta zāle; • WI-Fi

EUR 109 | Bellevue Park Hotel Riga

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -