7 idejas tavām brīvdienām Smiltenes novadā

1) Raunas veselības taka - sāc savu ceļojumu pie tilta pār Raunas upi un dodies skaistā, mierīgā un ar skaistiem dabas skatiem apveltītā pastaigā. Iespējams, ka tu spēsi satikt velnu, kurš mīt velnalā, pieveikt daudzos pakāpienus dzirnavgravā, izšūpot sevi "Sapņotavā" un sadzirdēt Raunas upes tecējuma stāstu.

2) Ienirsti ķiploku pasaulē kopā ar Raunas Ķiploks un smelies idejas, kā ķiplokam piešķirt pievienoto vērtību.

3) Raunas Ceplis tevi iepazīstinās ar māla trauka dzīves ciklu, sākot ar māla iegūšanu, līdz pat gatavam produktam. Iepriekš piesakoties, varēsi ķerties klāt radošiem darbiem - trauku veidošanai un izdzīvot keramiķa sapni.  

4) Lai dzīslās ierit azarts un sacensību gars, dodies aizraujošā kartinga braucienā Sporta un atpūtas komplekss "Teperis". Kartinga trasē gūsti emocijas un esi līderis!  

5) Saulīte arvien vairāk piepilda mūsu organismus ar D vitamīnu un, kad paliek silts, prāts un dvēsele vēlas veldzēties pie un uz ūdens. Smiltenes pilsētā Annes Laivas piedāvā SUP dēļu, katamarānu un laivu nomu. Izvēlies sev piemērotāko aktīvās atpūtas līdzekli un dodies iepazīt Tepera ezeru!  

6) Ja sirdij tuva vēsture un vēlies uzzināt medicīnas pirmsākumus Smiltenes novadā, aicinām doties uz Smiltenes novada muzejs Mēru muižā. Muiža ar savu dvēseli un stāstu, kas apbur no pirmā acu skatiena. Vieta, kurā ir saglabājies muižas gars. Muižai blakus turpina augt un kuplot Mēru dižozols. Vai zini cik cilvēku nepieciešmas, lai ozolu "samīļotu"? Noskaidro to!  

7) Kāda saistība teicienam "Prieks rodas kūkās" ar Smiltenes novadu? Vistiešākā - dodies pie Atpūtas bāze "Slīpi" saimniecēm un piesakies uz gardām un garšas kārpiņu gavilējošām radošajām lauku toršu cepšanas darbnīcām! Kūkas vienmēr uzlabo garastāvokli!

Ja izpildīsiet šo nedēļas nogales plānu, tad noteikti ir nepieciešami enerģijas rezervju atjaunošanas pasākumi:

Raunā vari paēst kafejnīcā JAUNĀ RAUNA, palikt pa nakti Hostelis Nr.2 (rezervē ātri, jo brīvie datumi sarūk gaismas ātrumā), naktsmītnes Raunas apkārtnē piedāvā arī Viesu nams "Jaun-Ieviņas" un Drustu pusē DiDille.

Smiltenes pilsētā remdē izsalkumu Trīs pipari un kūkas, RE Kebabs Smiltene, Pasēdnīca, Park Hotel "Brūzis".

Rezervē naktsmītni Vilks un Briedis, Kaktuss apartamenti, Viesu nams ''Oāze'' .

Par naktsmītņu pieejamību interesējies, sazinoties ar to īpašniekiem.

 Vairāk par atpūtas iespējām Smiltenes novadā meklē mūsu mājaslapā www.visit.smiltenesnovads.lv, nāc ciemos uz kādu no mūsu tūrisma informācijas centriem Raunā - Valmieras iela 1A, Smiltenē - Dārza iela 3, Virešos - Vecvireši, Virešu pagasts (Virešu pagasta pārvalde), vai zvani.

Tiekamies Smiltenes novadā!

Avots: Visit.smiltenesnovads.lv


Valmieras TIC - 3715
Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Koncerts sveču gaismā

Koncerts sveču gaismā

Lai veicinātu tūrismu veikals Lauva, konditore “Lai labi garšo”, kultūras nams, “Kempings pie Daugavas”, kuģītis “Baltā kaza” organizē pasākumu

Zemgales Tūrisma asociācija

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes”

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā apskatāma izstāde “Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retrospekcija un mūsdienu realitāte”...

Limbažu TIC

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Viesnīca

Viesnīca "Sventes muiža"

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

TAKA

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Par HES darbību un dažādiem interesantiem faktiem vislabāk var uzzināt tam speciāli izveidotajā ekspozīcijā tepat Aizkrauklē!

Aizkraukles novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -