Lietuvas kūrortu un kūrortu teritoriju jaunumi: ko šovasar apmeklēt Lietuvā

Vasara ir laiks, kad ikvienam no mums patīk doties īsākos vai garākos braucienos, gan uz tālākām, gan tuvākām valstīm. Ja vēlies atpūsties tepat netālu, tad Lietuva būs tieši laikā! Lietuvas kūrorti un kūrortu teritorijas ir parūpējušās, lai arī šajā tūrisma sezonā tās viesi varētu izbaudīt gan ierastos tūrisma objektus un aktivitātes, gan dažādus jaunumus.

Birštona svin sava vārda 640. gadadienu

Šogad Birštonas kūrorts svin pilsētas vārda 640. gadadienu. Par godu tam visa gada garumā tiks organizēti dažādi kultūras un izglītojoši pasākumi. Taču no 9. līdz 12. jūnijam norisināsies Birštonas kūrorta svētki, kuru laikā tiek organizēti citi dažādi pasākumi – koncerti, izstādes, kuģīšu un jahtu parāde, kā arī ikgadējais karstā gaisa balonu čempionāts.

Savukārt aktīvās atpūtas entuziastus iepriecinās jaunais velomaršruts “Meža ceļš”, kā arī pašlaik tiek veidotas gājēju takas uz Birštonas skatu torni, lai tas kļūtu vēl pieejamāks. Tāpat tiek būvēta Birštonas rodeļu trase, kur drīzumā adrenalīnu un jautrus mirkļus varēs tvert gan pieaugušie, gan bērni.

Druskininki aicina sabalansēt darbu un atpūtu

Druskininku kūrorts, kas ir slavens ar augstas kvalitātes veselības un atpūtas pakalpojumiem, tagad var priecēt ar vēl vienu atjaunotu medicīnisko spa centru –“Draugystė”. Tajā ir pieejami vēl 17 labiekārtoti numuriņi ar plašiem balkoniem, kā arī divi minerālūdeņu peldbaseini, saunas, burbuļvannas, labsajūtas zona un fizioterapijas procedūras. Šajā spa centrā pieejamas arī dažādas aktivitātes bērniem.

Tos, kuri vēlas gan strādāt, gan atpūsties, gaidīs “Tech SPA Druskininkai”. Šo vietu ir iemīļojuši attālinātā darba piekritēji. Savukārt jau darbu nogurdinātajiem “Amberton Green SPA” piedāvā izbaudīt augstākā līmeņa procedūras, kuras palīdzēs līdzsvarot miega kvalitāti un režīmu, kā arī atslābināt nervu sistēmu.

Neringā labiekārtoti dažādi tūrisma objekti un infrastruktūra

Gaidot viesus, Neringa ir veikusi dažādus uzlabojumus, lai viesiem būtu vēl patīkamāk baudīt dažādus apskates objektus. Piemēram, labiekārtots Urbas kalns, kur atrodas bāka, kā arī tagad uz Neringas sirdi – Parnīdu kāpu, no kuras paveras elpu aizraujoši dabas skati, ved jaunizveidotas kāpnes. Tāpat kūrorts ir parūpējies par jauniem velo un gājēju maršrutiem Nidā, lai iedzīvotājiem un tūristiem nodrošinātu labāku piekļuvi jūras krastam.

Dzintara muzejs “Mizgiriai” aicina iepazīt seno dzintara stāstu, atklājot dažādus dzintara veidus un mākslas darbus, kuri radīti no dzintara. Pēc muzeja apmeklējuma jūs zināsiet, kā dzintars tiek apstrādāts, veidots un iekļauts mākslas darbos.

Palangā atklāts jaunākais un modernākais panorāmas rats Baltijā

Palangas sirdī, netālu no pilsētas piekrastes, iedzīvotājus un pilsētas apmeklētājus priecē jaunākais un modernākais panorāmas rats Baltijā, sniedzot iespēju baudīt skaistās pilsētas ainavas  40 metru augstumā. Panorāmas rats ir aprīkots ar automatizētām kajītēm, kurās pieejams gan kondicionieris karstajām vasaras dienām, gan arī apsildes sistēma vēsākam laikam. Šī atrakcija noteikti kļūs par šī gada romantiskāko vietu, kurā tiks vēroti Palangas pilsētas skati un saulrieti, gan arī bildinātas otrās pusītes. Panorāmas rata apmeklējums vienam cilvēkam izmaksās 10 eiro.

Kultūras un vietējās arhitektūras cienītājiem noteikti patiks atjaunotā Dzintara muzeja apmeklējums, jo tas ir iekārtots vienā no Palangas muižām. Ar videoinstalāciju palīdzību muzeja apmeklētājiem tiek dota iespēja ielūkoties muižas vēsturiskajos notikumos, izdzīvot senos muižas iedzīvotāju un saimnieku stāstus par laikiem, kad šajās telpās ritēja ikdienas dzīve un krāšņi notikumi.

Anīkščos norisināsies festivāls “Devilstone”

No 14. līdz 17. jūlijam Šventojas upes krastā norisināsies ekstrēmās un alternatīvās mūzikas brīvdabas festivāls “Devilstone”. Festivāls ik gadu iepazīstina ar aktuālajiem roka, metāla un elektroniskās mūzikas alternatīvu veidotājiem no Eiropas un pasaules malām.

Labirintu parks ir parūpējies, lai visu cauru gadu gan lielie, gan mazie varētu izbaudīt slidošanas prieku. Taču Safari parks savus apmeklētājus iepriecinās ar papildu apvidus automašīnām, lai ikvienam būtu ērtāk un drošāk vērot parka iemītniekus – zebras, vēršus, strausus, briežus un citus.

Ezera pilsētā Ignalinā atklāts jauns ūdens atrakciju parks

Šovasar Ignalinā būs iespējams baudīt ne tikai pludmales zeltaino smilšu krastu, ezera dzidro ūdeni un sportisko garu futbola un volejbola laukumos, bet arī atpūsties jaunajā ūdens atrakciju parkā.

Tajā būs iespējams izmēģināt gan dažādas piepūšamās atrakcijas uz ūdens, gan veikparku.

Sporta cienītāji tiek aicināti uz dažādiem pasākumiem: no 11. līdz 12. jūnijam noritēs Lietuvas kauss triatlonā, bet no 18. jūnija – Baltijas čempionāts svarcelšanā.

Kauņas rajons aicina apmeklēt mākslas telpu uz kuģa

Kauņas rajona apmeklētājus priecēs jauns apskates objekts – lielais kultūras kuģis “Nemuno7”. Agrāk šis kuģis kalpoja kā zemessūcējs jeb Nemunas upes grunts tīrītājs, taču tagad tas atdzimis kā moderna mākslas telpa.

Kūrorta teritoriju iespējams apskatīt ne tikai pastaigājoties, bet arī dodoties braucienā ar kuģīti “Zapyškis”. Brauciens norisināsies aptuveni 45 minūtes pa Lietuvas garāko upi Nemunu. Interesenti ar kuģīti var doties uz Kačergini, Kulautuvu vai Vilkiju.

Traķi piedāvā izbaudīt ģimenes brīvdienas

Krāšņā Traķu pilsēta aicina ikvienu doties ģimenes brīvdienās, izbaudot daudz un dažādas aktivitātes, piemēram, braucienus ar caurspīdīgām kanoe laivām, ūdens velosipēdiem vai dabai draudzīgajām laivām. Pilsētas iedzīvotāji un apmeklētāji var doties arī nakts ekskursijās, izjādēs ar zirgiem, kā arī apskatīt alpaku un dinozauru parkus. Šajā vēsturiski senajā, kulturāli piepildītajā un kulinārijas ziņā bagātajā pilsētā ikviens atradīs sev piemērotāko nodarbi. Garlaicīgi nebūs nevienam, jo kūrorta teritorijā ir pieejama gan lavandu ferma, gan alpaku ferma, ko īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem.

Zarasi – ūdens atrakciju paradīze

Septiņu ezeru pilsēta Zarasi ir gatava uzņemt atpūtniekus, piedāvājot vairākas interesantas tūrisma vietas, piemēram, trošu parku, kas piemērots gan ģimenēm, gan bērniem, kā arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Parkā pieejamas ne tikai 90 šķēršļu joslas, kuras izvietotas kokos, bet arī atpūtas zonas, kurās rīkot pikniku. Savukārt “Wakelnn” ūdens atrakciju parkā, kas atrodas Zarasi Lielajā salā, atpūtniekus gaida jaunas ūdens aktivitātes – 15 veika stacijas šķēršļi, atjaunotas atpūtas zonas un papildu nakšņošanas vietas parka apmeklētājiem.

Taču, ja vēlaties baudīt mierpilnu atpūtu Zarasi Lielajā salā, tur jūs sagaidīs jaunas pārgājienu takas, kas vijas gar ezera krastu, kā arī vairākas labiekārtotas atpūtas vietas.

Avots: Lead.lv


Valmieras TIC - 3715
Operetes teātra koncertprogramma Balvos

Operetes teātra koncertprogramma Balvos

Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma «Musique d’amour» izskanēs Balvu Kultūras un atpūtas centrā

Balvu TIC

Piedzīvojumu ceļojumi ar atlaidi līdz 30%

Piedzīvojumu ceļojumi ar atlaidi līdz 30%

Tikai līdz 30.11. - Pēdējā iespēja rezervēt Piedzīvojumu ceļojumu ar 30% atlaidi.

EUR 383 | Estravel Latvia

Ziemassvētku laiks Alūksnes Bānīša stacijā

Ziemassvētku laiks Alūksnes Bānīša stacijā

Gada izskaņa pienāk ar skaisto Ziemassvētku un brīnuma gaidīšanas laiku. Svētku sajūtu smelties un uzburt sev īsto Ziemassvētku sajūtu, aicinām Alūksnes dzelzce

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Pilsdrupu estrādē uzstāsies grupa “Phoenix

Pilsdrupu estrādē uzstāsies grupa “Phoenix

6. jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē ar vērienīgu koncertu uzstāsies indie mūzikas zvaigznes un “Grammy” balvas ieguvēji “Phoenix” no Francijas.

Siguldas novada TIC

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Izrāde “Grinča Ziemassvētki

Izrāde “Grinča Ziemassvētki" Valmierā

9.decembrī, koncertzālē "Valmiera", plkst. 18:00 būs skatāma krāšņa, muzikāla svētku pasaka visai ģimenei – “Grinča Ziemassvētki”.

Valmieras TIC

"Melnā piektdiena" Liepājas koncertzālē

Sagādā svētkus sev un citiem un nedēļas nogalē ķer "Melnās piektdienas" atlaides SIA Lielais Dzintars rīkotajiem koncertiem!

Liepājas reģiona TIB

Karostā Adventes laika ieskaņas pasaākumi

Karostā Adventes laika ieskaņas pasaākumi

Četrās svētdienās apmeklētāji tiks aicināti Ziemassvētku stāstos par Karostu, tirdziņiem, meistarklasēm

Liepājas reģiona TIB

Liepājas Dāvanu karte

Liepājas Dāvanu karte

Izcils veids kā iepriecināt gan Liepājas iedzīvotāju, gan pilsētas viesi lieliskai laika pavadīšanai kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem, ģimeni un draugiem.

Liepājas reģiona TIB

Liepājas mīlas dziesmu koncerti

Liepājas mīlas dziesmu koncerti

Mīlas dziesmu koncerti tagad arī koncertzāles “Lielais dzintars” digitālās koncertzāles platformā.

Liepājas reģiona TIB

Īsais kruīzs Arābu Emirātos

Īsais kruīzs Arābu Emirātos

Abū Dabī - Dubaija - Abū Dabī //4 naktis // 15.12, 19.12.2022. un 16.03.2023.

EUR 209 | Estravel Latvia

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” valdzina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.

EUR 799 | Latvia Tours

Svētku brīvdienas Parīzē

Svētku brīvdienas Parīzē

Lidojums no Rīgas un 3 naktis izvēlētajā viesnīcā, brokastis // 15.12.2022. - 10.01.2023. //

EUR 694 | Estravel Latvia

No sniega kalniem līdz Alūksnes kokteilim

No sniega kalniem līdz Alūksnes kokteilim

Jau līdz ar pirmajiem iebrauktajiem metriem novada teritorijā, šarms īpaši izceļas ziemā, kad tā kļūst ne tikai Latvijas augstākā, bet arī sniegotākā pilsēta

EUR 1.00 | Alūksnes TIC

Ekskursijas un pludmales atpūta VJETNAMĀ!

Ekskursijas un pludmales atpūta VJETNAMĀ!

Iekļautas ekskursijas Hošimina - Mekongas tūre, Smilšu kāpas un Lotosu ezers, Dalata mūžīgā pavasara pilsēta

EUR 1390 | Latvia Tours

Ziemas stāsts Alūksnes Bānīša stacijā

Ziemas stāsts Alūksnes Bānīša stacijā

No š.g. 3.decembra multimediālā ekspozīcijā “Alūksnes Bānīša stacija” apmeklētājiem atvērta Ziemas ekspozīcija

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Liepājā pieaudzis ārvalstu viesu skaits

Liepājā pieaudzis ārvalstu viesu skaits

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, ārvalstu viesu skaits Liepājas naktsmītnēs pieaudzis divas reizes, puse no ārvalstu tūristiem - lietuvieši.

Liepājas reģiona TIB

Brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Meža Skuķi"

Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību.

TAKA

Alūksnes pilsētas egles iedegšana

Alūksnes pilsētas egles iedegšana

3.decembrī 16:30 pie Alūksnes Jaunās pils Pilsētas galvenās egles iedegšana.

Alūksnes TIC

Ziemas siltākais Eiropas galamērķis!

Ziemas siltākais Eiropas galamērķis!

Sala, kas vilina ar kazino un tirdzniecības centriem, SPA un skaistumkopšanas saloniem, jahtklubiem un ūdenssporta veidu centriem.

EUR 710 | Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -