Balvu novads: «Škladu Burgers» atkāšanas svētki

2022. gada 4. jūnijā, Kalna ielā 19 D, Kubulos, Balvu novadā sākot no plkst. 10:00, ikviens tiek gaidīts ciemos uz “Škladu Burgers” atklāšanas svētkiem. Visas dienas garumā būs piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas bērniem, ēdienu meistarklase pieaugušajiem ar uztura speciālisti Viānu Kuļšu, lāzertaga spēles par īpašu cenu, tirdziņš u.c. aktivitātes.

Pasākuma programma:
o Sadarbībā ar Smišu lampām, bērnu radošā darbnīca visas dienas garumā, kur bērniem būs iespēja darboties ar smiltīm uz gaismas galdiem un sajust smilšu maģisko iedarbību. Kā papildus, radošajā darbnīcā būs pieejamas bērnu attīstošās rotaļlietas, kuras iedarbina bērnu pirkstu motoriku. Radošās darbnīcas apmeklējums bez maksas.
o Piepūšamās bērnu atrakcijas būs pieejamas gan lieliem, gan maziem visas dienas garumā. Piepūšamās atrakcijas bez maksas.
o Lazertaga spēles par izdevīgām cenām visas dienas garumā. Iepriekšējā rezervācija pa tālruni 27004732. Lāzertaga spēles ilgums 20 min un cena EUR 2.00. Pieejamie spēļu laiki ir apskatāmi mājaslapā www.skladigo.lv. Piedāvājums ir spēkā tikai 4.jūnijā.
o Uztura speciālistes Viānas Kuļšas meistarklase "Dārzeņu daudzveidība", kurā tiks gatavoti ēdieni, izmantojot dārzeņus gan salātos, gan kā uzkodu, gan smūtijos. Meistarklases sākums plkst. 14:00 un ilgs 2st. Iepriekšējā rezervācija ir obligāta, rakstot uz e-pastu [email protected] Meistarklases maksa EUR 11.00 no dalībnieka.
o Gardi, uz vietas pašu gatavoti burgeri visas dienas garumā par iepazīšanās cenu EUR 4.00. Piedāvājums ir spēkā tikai 4.jūnijā.
o “Škladu” suvenīra veikaliņa produkcijai iepazīšanās cenas. Piedāvājums ir spēkā tikai 4.jūnijā.

“Škadi”, kas atrodas Kalna ielā 19 D, Kubulos, ir ģimenes uzņēmums, kurš tika dibināts 2021. gadā ar mērķi izveidot lielāko izklaides un atpūtas parku Latgalē līdz 2030.gadam. 2021. gadā uzņēmums sāka piedāvāt lāzertaga spēles “Škladi lāzertags”. Šogad plānots izveidot “Škladi Velo” - velosipēdu nomas punktu un “Škladi Telpa” - telpa semināriem, svinībām un meistarklasēm. 4. jūnijā Kubulos durvis vērs vaļā “Škladi Burgers”. Bet durvis tiks vērtas vaļā nevis kafejnīcai, kā ierasts, bet busiņam, jo “Škladu Burgers” gatavošanas vieta ir busā jeb, tautā saucamais, “food truck”. Tas nozīmē, ka burgerus varēs iegādāties ne tikai Balvu novada iedzīvotāji, bet arī visas Latgales iedzīvotāji un tās apmeklētāji. Ar ko “Škladu Burgers” atšķirsies no pārējiem burgeru meistariem? “Škladu Burgers”ir vienīgie burgeru tirgotāji Balvu novadā, kuri gatavos burgerus no svaigiem produktiem. Burgeru sastāvdaļas aug Latgalē, līdz ar to, spēsim nodrošināt “Latgales garšu”. Sadarbībā ar vietējām saimniecībām, burgeri tiks pagatavoti no svaigiem produktiem un svaigi ceptas maizītes, kura taps Šklados, Kubulos.

Kas ir “Škladi” ?
Esam Rozīšu ģimene no Rīgas 5 cilvēku sastāvā un suns. Dzintars Rozītis, kurš ir uzņēmuma dibinātājs, dzimis un audzis Balvos. Vīksnas pagastā atrodas dzimtas mājas, kuras pēc restaurācijas būs Rozīšu ģimenes jaunās mājas. Doma par pārcēlšanos atpakaļ uz Latgali Dzintaram Rozītim radās jau sen, bet nebija iespēju to realizēt. Tāpēc, paralēli Rīgas darbiem, apzināti tika radīti apstākļi, lai pārvākšanās process notiktu raitāk. Ir dibināts uzņēmumu Balvu novadā ar mērķi nodarboties ar to, kas patīk un iedvesmo. Pateicoties lielam atbalstam no novadniekiem, spējam attīstīties ātrāk nekā bijām plānojuši, radot darba vietas, pievilcīgu vidi, kvalitatīvu apkalpošanu un konkurētspējīgu piedāvājumu.

“Škladu Burgers” atkāšanas svētki notiek “Atvērtās dienās laukos” ietvaros, kuru organizē "Lauku ceļotājs" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Pasākuma mērķis ir popularizēt laukus - laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un sniegtos pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast uzņēmumu, no kura iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus un preces arī ikdienā, kā arī izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.


Avots: skladigo.lvKad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -