Daugavpilī tūrisma forums «Daugavpils tūrisma restarts» pulcē vietējos tūrisma profesionāļus

Otrdien, 2022.gada 17. maijā, ievadot aktīvo tūrisma sezonu, Daugavpilī sekmīgi norisinājās Daugavpils tūrisma jomas galvenais šī gada pavasara notikums – tūrisma forums “Daugavpils tūrisma restarts”. Pasākumu rīkoja Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra.

58 bildes

Pasākumu atklāja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, kurš arī ir Daugavpils tūrisma jomas kurators. Foruma viesus uzrunāja Augšdaugavas novada pašvaldības vadība, Latgales plānošanas reģions, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departaments, kā arī Latgales Tūrisma asociācija. Tāpat forumā piedalījās viesi no tālās Indijas un tuvākie kaimiņi no Lietuvas Zarasiem, tāpēc forumu var uzskatīt par starptautisku.

Tūrisma forums pulcēja kopā Daugavpils tūrisma nozares pārstāvjus, tūrisma objektu darbiniekus un uzņēmējus, kā arī trīs Daugavpils mācību iestādes, kas gatavo tūrisma nozares speciālistus. Tāpat pasākumu apmeklēja arī vietējie mediji un blogeri.

Foruma dalībniekus uzrunāja Augšdaugavas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Vitālijs Aizbalts, Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina-Tabūne, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vadošā eksperte Kristīne Mickāne. Laura Spundere sniedza ieskatu Latgales Tūrisma asociācijas darbā, savukārt Daugavpils pilsētas pašvaldības Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa pastāstīja par tūrisma vides attīstību Daugavpilī. Augsti godātais viesis no Indijas profesors Chinmay Pandya pauda gatavību veicināt starptautisku sadarbību. Analizējot Daugavpils tūrisma nozari, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktore Žanna Kulakova sniedza vērtīgus statistikas datus par pēdējiem diviem gadiem. Bet Lietuvas tuvākās pilsētas – Zarasu pilsētas – tūrisma jomas pārstāvis Ramūnas Keršus aicināja aktīvi izmantot kaimiņu tūrisma piedāvājumu. Ar savām prezentācijām uzstājās pilsētas tūrisma objektu pārstāvji, kuri prezentēja šī gada tūrisma jaunumus.

Daugavpils tūrisma restarts kļūs par impulsu aģentūras vidējā termiņa darbības stratēģijas izveidošanai. Darbs pie stratēģijas izveides sāksies tuvākajā laikā.

“Daugavpils ir daudzveidīgs un interesants tūrisma galamērķis ar plašu piedāvājumu dažādām mērķa grupām. Latgales reģiona lielākā pilsēta ir gatava aktīvai tūrisma sezonai. Kopā mums izdosies”, foruma noslēgumā teica Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktore Žanna Kulakova.


Avots: visitdaugavpils.lv


turiba - 3663
PIESAKI FOTOSESIJU MELNGALVJU NAMĀ!

PIESAKI FOTOSESIJU MELNGALVJU NAMĀ!

Individuāla vai kāzu fotosesija ar savu fotogrāfu tikai 85 EUR/stundā

Melngalvju nams

SONORA VAICE UN ANDRIS LAPIŅŠ | KULDĪGĀ

SONORA VAICE UN ANDRIS LAPIŅŠ | KULDĪGĀ

Virkas muižas pasākumu teltī būs iespēja baudīt muzikālu piedzīvojumu operas primadonnas Sonoras Vaices un tenora Andra Lapiņa koncertā «Mīlestības spēks».

EUR 45 | Hotel Virkas Muiža

Bauskas novada smeķis

Bauskas novada smeķis

Arī Bauskas novads piedalās "Mājas kafejnīcu dienās" ar tēmu - Bauskas novada smeķis, piedāvājot ēdienus sešās kafejnīcās

Bauskas TIC

Kino zem zvaigznēm

Kino zem zvaigznēm

Repertuārā vecā, labā klasika. Nāc ciemos!

Splendid Palace

EKSKURSIJU SVĒTDIENAS MELNGALVJU NAMĀ

EKSKURSIJU SVĒTDIENAS MELNGALVJU NAMĀ

Pievienojies atvērtajai ekskursiju grupai - 28. augustā - 25. septembrī - 30. oktobrī Maksā tikai ieejas maksu; gida stāstījums par brīvu.

Melngalvju nams

Moderns ofiss

Moderns ofiss

Piedāvā ofisu telpu nomu Rīgā, kas paredzēts mūsdienīgiem cilvēkiem.

ATTA Centre

TOP 5 velomaršruti Zemgales iepazīšanai

TOP 5 velomaršruti Zemgales iepazīšanai

Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām sācis tūrisma informatīvo kampaņu “Zemgale aicina!”

Aizkraukles novada TIC

AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO

AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO

Koncertā skanēs grupas mīļākie skaņdarbi, kas gadiem ritot, kopā priecājoties un skumstot, to visu izdzīvojot mūzikā, kļuvuši tuvi

ATTA Centre

BRĪVDABAS KINO SEANSI PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

BRĪVDABAS KINO SEANSI PAŠĀ RĪGAS CENTRĀ

Piedāvājam Tev lielisku randiņa ideju - kino zem zvaigznēm, īstā kompānija un kāds atspirdzinošs dzēriens.

Splendid Palace

Bānīša svētki - 3.septembrī

Bānīša svētki - 3.septembrī

Šī gada Bānīša svētkos, 3. septembrī, Gulbenē, Stāmerienā, Kalnienā un Alūksnē ikviens varēs piedzīvot īstus brīnumus.

Gulbenes novada TIC

3 pārsteidzoši muzeji Latgalē

3 pārsteidzoši muzeji Latgalē

Trīs muzeji Latgales pusē Ludzā, Preiļu un Augšdaugavas novados, kuri pārsteigs ar savu dažādību!

latgale.travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -