«Lexus UX 250h» jauninājumi nodrošina jaunas tehnoloģijas, uzlabotu vadāmību un plašāku izvēli

Lexus šovasar iepazīstinās ar jauninājumu pakotni savam populārajam, kompaktajam UX luksusa SUV, koncentrējoties uz plašāku stilu izvēli, uzlabotu multimediju sistēmu un savienojamību, kā arī jaunu, sportisku aprīkojuma komplektu F SPORT Design. Izmaiņas tika veiktas pašuzlādes hibrīda elektriskajam UX 250h.

Atkarībā no aprīkojuma līmeņa Lexus modeļi ar jauno multivides sistēmu ir papildināti ar astoņu vai 12 collu skārienjūtīgiem displejiem, kas aizstāj iepriekšējo skārienpaliktņa vadību. Ievērojami palielināta multivides sistēmas jauda nozīmē, ka reakcija uz komandām ir ātrāka, nodrošinot piekļuvi reāllaika ceļa un satiksmes informācijai vieglākai maršruta plānošanai. 12 collu sistēmā ir iebūvēta navigācija, tāpēc darbības ir pieejamas vietās bez mākoņpakalpojumu savienojuma.

Jaunajā balss atpazīšanas sistēmā ir iekļauta iespēja izmantot iebūvēto palīgu “Hey Lexus”. Tas atvieglo balss komandu izmantošanu, lai veiktu tālruņa zvanus, regulētu audio un klimata kontroli, kā arī meklētu informāciju internetā.

Viedtālruņa integrācija, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto, tiek nodrošināta standarta aprīkojumā, un pilnīgai ērtībai multivides sistēmas programmatūras atjauninājumus var instalēt ar bezvadu sistēmas palīdzību, izmantojot automobiļa DCM (datu komunikācijas moduli). Multivides sistēma var saglabāt līdz pat trīs cilvēku personīgo preferenču profilus, pielāgojot multivides, audio un navigācijas iestatījumus.

Saskaņā ar Lexus slaveno Omotenashi viesmīlību auto īpašnieki varēs izmantot viedtālruņa lietotni Lexus Link, lai aizslēgtu, atslēgtu durvis vai vadītu gaisa kondicionēšanas sistēmu attālināti, atdzesējot vai sasildot salonu pirms došanās ceļā.

Jauns F SPORT Design komplekts ar sportiskām ārējā dizaina iezīmēm

Jaunais F SPORT dizains ir uzlabots ar F SPORT vārpstas režģi, kurā redzams Lexus L-motīva tīkla raksts. Jaunajā F SPORT dizainā ir izmantota melna F SPORT reste ar Lexus L rakstu un hromētiem ietvariem restes apakšējā daļā, tādējādi akcentējot automobiļa pazemināto profilu. 18” F SPORT vieglmetāla diskiem ir 10 spieķu dizains un tumši metāliska apdare.

Uzlabotā UX F SPORT standartaprīkojumā iekļauta aktīvā piekare (AVS), kā arī priekšējie un aizmugurējie veiktspējas stieņi, kas veicina modeļa uzlabotu vadāmību, šasijas reakciju un vienmērīgāku braukšanas kvalitāti uz visa veida ceļa segumiem. AVS kontroles sistēma ir pielāgota, lai vienmērīgi pārietu uz lielu jaudas pieplūdumu, kad tas nepieciešams, tādējādi transportlīdzekļa uzvedībā ir mazāk pēkšņu izmaiņu. Sistēmas regulēšana ir samazinājusi arī augstas un vidējas frekvences vibrāciju.

2022. gada modeļa uzlabojumi paredz pasākumus, lai vēl vairāk palielinātu virsbūves stingrību, izmantojot papildu punktmetinājumus sānu spārna atveres apakšējā malā un aizmugurējā paneļa apakšējā atvērumā, kā arī stingrāku aizmugurējo durvju tērauda pastiprinājumu.

Jauna virsbūves krāsa, divtoņu krāsošanas iespējas un interjers

UX ir pieejama jauna virsbūves krāsojuma opcija Sonic Platinum. Šajā īpašajā apdarē izmantota Lexus uzlabotā skaņas krāsas tehnoloģija, kurā tikai dažus mikronus biezs slānis tuvina un novienādo krāsas metāliskās pārslas, radot papildu mirdzumu un dziļāku ēnojumu automobiļa virsbūvei.

Uzlabotais piedāvājuma klāsts nodrošina arī plašāku divtoņu apdari, piedāvājot sešas krāsas kombinācijā ar kontrastējošu melnu jumtu F SPORT un F SPORT Design modeļiem. Turklāt salonā ir pieejama jauna Hazel krāsas opcija visām polsterējuma iespējām – gan audumam, gan sintētiskajai un dabīgajai ādai – visām UX versijām, izņemot F SPORT.

UX modeļa Lexus Safety System+ drošības sistēmu komplektā ir uzlabota sadursmes novēršanas sistēma, automobilis ir aprīkots ar palīgsistēmu pagriezienu veikšanai pa kreisi un pa labi, kā arī ārkārtas stūrēšanas palīgsistēmu, kas uzlabo vadāmību un palīdz izvairīties no šķēršļiem, neizbraucot no savas joslas. Dinamiskā kruīza kontrole ar radaru izmanto ātruma samazināšanu izbraucot līkumus, kas automātiski pielāgo transportlīdzekļa ātrumu atbilstoši ceļa līkuma leņķim.

Atjaunināto pašuzlādes hibrīdu Lexus 250h Latvijā varēs pasūtīt, sākot ar 2022. gada vasaru.

Avots: Foxconsulting.lv


turiba - 3663
Ģimenes 2-nakšu atpūta Meresuu SPA

Ģimenes 2-nakšu atpūta Meresuu SPA

Ģimenes 2-nakšu atpūta Meresuu SPA, Igaunijā no 178 EUR (parastā cena līdz 304 EUR).

Hookusbookus.com

Atpūta leģendārajā Olümpia

Atpūta leģendārajā Olümpia

Atpūta Radisson Blu Hotel Olumpia ar baseina un pirts apmeklējumu no 80 EUR (parasta cena līdz 163 EUR). Skatieties un veiciet rezervāciju šeit 👇

Hookusbookus.com

Valmieras novada Tūrisma akcija konTŪRE

Valmieras novada Tūrisma akcija konTŪRE

Kā lauzta līnija ezera krastā, kā logu apveids ēkas sienā, kā rokās sadevušos cilvēku tēls – kontūras spēlējas ar gaismām, ēnām un ceļotāja prātu, tās aicina piedzīvojumu meklētāju atrast, izpētīt, uzminēt, tās mudina uz...

Valmieras TIC

Augusta labākie piedāvājumi no 49 EUR!

Augusta labākie piedāvājumi no 49 EUR!

Augusta labākie piedāvājumi no 49 EUR! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit 👇

EUR 49 | Hookusbookus.com

Ekskursiju ceļojums uz Austrāliju!

Ekskursiju ceļojums uz Austrāliju!

Piepildiet sapni par ceļojumu uz Austrāliju! Austrālija - viena valsts, tūkstoš pasauļu, ar atpūtu pie Lielā Barjerrifa. Iesakām pieteikties līdz 15. oktobrim!

EUR 5275 | Latvia Tours

Top ieteikumi vasaras brīvdienām Liepājā!

Top ieteikumi vasaras brīvdienām Liepājā!

Piedāvājam lieliskas un pārsteidzošas vasaras brīvdienas vēju pilsētā: pludmale, Jūrmalas parks, velo izbraucieni, kultūras un sporta pasākumi.

Liepājas reģiona TIB

Atpūta viesnīcā ar akvaparku, Pērnava

Atpūta viesnīcā ar akvaparku, Pērnava

Viesnīca ar akvaparku - Tervise Paradiis, Pērnava // Atpūta 2 personām: ar vakariņām un spa procedūrām vienai personai

EUR 168 | Estravel Latvia

Koncerts VAIDAVAS EZERS RIETĀ

Koncerts VAIDAVAS EZERS RIETĀ

20.augustā plkst.20.00 pavisam īpašā atmosfērā kopīgi sagaidīsim saulrietu laivās uz Vaidavas ezera un klausīsimies koncertu uz ūdens “Vaidavas ezers rietā”.

Valmieras TIC

Atpūta Meriton Spa / Tallinā no 59 EUR!

Atpūta Meriton Spa / Tallinā no 59 EUR!

Atpūta divatā Park Inn by Radisson Meriton ar ūdens un pirts centra apmeklējumu no 59 EUR (parastā cena līdz 149 EUR)

EUR 59 | Hookusbookus.com

Dzīvā mūzika un koncerti Liepājā

Dzīvā mūzika un koncerti Liepājā

Notver Liepājas šarmu, baudot mūziku un siltos vasaras vakarus. Koncerti brīvā dabā teju katru vakaru dažādās Liepājas vietās.

Liepājas reģiona TIB

Pierobežas garšas Veclaicenē 27.augustā

Pierobežas garšas Veclaicenē 27.augustā

27.augustā jau otro gadu Mājas kafejnīcu dienā viesmīlīgie malēnieši vērs savus namus un pagalmus, lai ikvienam dotu iespēju iepazīt Veclaiceni un tās garšas!

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Turcija augustā un septembrī!

Turcija augustā un septembrī!

Pagariniet savu vasaru!

EUR 559 | Join UP! Baltics

Aviobiļešu izpārdošana

Aviobiļešu izpārdošana

Tiešie čarterlidojumi uz Korfu, Kefaloniju, Tunisiju, Madeiru, Sicīliju

Novatours

PēZZZiPPP pār Alūksnes ezeru atsāk darbību

PēZZZiPPP pār Alūksnes ezeru atsāk darbību

Zzzippp atkal atsāk darbību. Sīkāka informācija pa tālruni 28718728

EUR 10.00 | Alūksnes TIC

Līdz 6. novembrim izstāde Liepājas muzejā

Līdz 6. novembrim izstāde Liepājas muzejā

Izstāde “Dzelzceļš ienāk Liepājā (1871–1940)”, kas veidota sadarbībā ar modes vēsturnieku Aleksandru Vasiļjevu. Tā stāsta par Liepājas–Romnu dzelzceļa vēsturi.

Liepājas reģiona TIB

AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO

AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO

Koncertā skanēs no populāriem tango skaņdarbiem līdz pavisam nepazīstamām, taču aizkustinošām latino mūzikas virziena kompozīcijām.

ATTA Centre

Spa atpūta ar vakariņām Viiking Spa!

Spa atpūta ar vakariņām Viiking Spa!

SPA atpūta diviem Viiking Spa Hotel ar ūdens un pirts centra apmeklējumu un vakariņām no 95 EUR (parastā cena līdz 140 EUR)!

Hookusbookus.com

Vasaras ziedu festivāls Pakrojā-13.08.2022

Vasaras ziedu festivāls Pakrojā-13.08.2022

Pašā vasaras pilnbriedā pasakaini skaists ziedu krāšņums, dodoties vienas dienas ekskursijā uz Lietuvu, kuras centrālais notikums būs viesošanās ziedu festivālā

EUR 25 | Nikos Travel

Romantiska atpūta

Romantiska atpūta "Laimes taure"

Romantiskai atpūtai tiek piedāvāta vasaras brīvdienu māja “Laimes taure”. Vieta atrodas gleznaina ezera krastā, kur var baudīt mieru un palikt dabas klēpī.

TAKA

“Water Sledge” Liepājā

“Water Sledge” Liepājā

Liepājnieku radītais koncepts “Water Sledge” paplašina ūdens tūrisma iespējas. Braucieni notiek Tirdzniecības kanālā, ostas akvatorijā un Liepājas ezererā.

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -