Platformai «Zalando» gandrīz 49 miljoni klientu un 1. ceturkšņa pasūtījumu kopējā vērtība 3,2 miljardi eiro

Šī gada 1. ceturksnī tiešsaistes modes platformai “Zalando”, kas gandrīz gadu darbojas arī Latvijā, vērojams būtisks pieaugums ar partneriem saistīto programmu pasūtījumu apjomā, kas veido 32% no veikalā veikto pasūtījumu kopējās vērtības. 1. ceturkšņa pasūtījumu kopējā vērtība ir 3,2 miljardi eiro. Uzņēmuma ieņēmumi ceturksnī sasnieguši 2,2 miljardus eiro (-1,5%, salīdzinot ar 2021. gada 1. ceturksni), bet peļņa pirms nodokļiem -51,8 miljoni eiro. Uzņēmums samazinājis 2022. gada finanšu rezultātu prognozes attiecībā uz veikto pasūtījumu kopējo vērtību, ieņēmumu pieaugumu un peļņu pirms nodokļiem.

Pirmo ceturksni ietekmēja makroekonomiskie faktori pēc spēcīgas izaugsmes salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Augošā inflācija un pieaugošās izmaksas mājsaimniecībām veicināja piesardzīgāku patērētāju noskaņojumu, savukārt pandēmijas ierobežojumu mazināšanās vai atcelšana radīja izmaiņas patērētāju izvēlē par labu veikalu apmeklēšanai klātienē. Klienti vairāk iegādājas sezonālās un tendencēs balstītas preces. Salīdzinot ar 2021. gada 1. ceturksni, ir audzis vidējais pasūtījumu skaits vienam klientam – no 4,9 līdz 5,1, taču nedaudz samazinājušās vidējā pirkumu groza izmaksas – no 57,8 eiro līdz 56,5 eiro.

“Uzņēmuma pamati ir spēcīgi un tiek veikti pasākumi, lai uzlabotu rezultātus. Mēs pārvaldām “Zalando” ilgtermiņā un vienmēr esam izmantojuši biznesa elastību un pielāgošanās spējas, lai veiksmīgi reaģētu uz īstermiņa izaicinājumiem un patērētāju pieprasījumu kļūt labākiem un spēcīgākiem. Joprojām esam pārliecināti par savu mērķi - līdz 2025. gadam sasniegt veikto pasūtījumu kopējo vērtību vairāk nekā 30 miljardus eiro apmērā,” norāda “Zalando” līdz-izpilddirektors Roberts Gentzs (Robert Gentz).

Tiešsaistes modes tirdzniecības platforma “Zalando” ir stiprinājusi attiecības ar klientiem, turpinot attīstīt lojalitātes programmu “Plus” un palielinot lietoto preču izvēli “Beauty”, “Lounge”, “Designer” un “Pre-Owned” kategorijās. 1. ceturksnī “Zalando” aktīvo klientu loks audzis par 5,2% (17% pieaugums pēdējos divpadsmit mēnešos) un jau pietuvojies 49 miljoniem. 2021. gadā par 150% pieauga programmas “Zalando Plus” dalībnieku skaits. Tūkstošiem vietējo un starptautisko uzņēmumu izmanto “Zalando” platformu, lai pārdotu savus modes un skaistumkopšanas produktus. Tas liecina, ka uzņēmums veiksmīgi virzās uz 2025. gada mērķi – 50% no pasūtījumu vērtības tiek veikti, izmantojot ar partneriem saistīto programmu piedāvājumu.

Lai piedāvātu klientiem ātrāku piegādi, “Zalando” turpina stiprināt loģistikas tīklu. Frankfurtē (Vācijā) un Bidgoščā (Polijā), kā arī Parīzes reģionā Francijā ir uzsākta jaunu loģistikas centru būvniecība. Pēc veiksmīgas darbības uzsākšanas sešās valstīs 2021. gadā, “Zalando” maijā sāks darbību vēl divos jaunos tirgos – Ungārijā un Rumānijā.

Avots: Miltton Latvia


celojumubode - 3749
Viesnīca ar akvaparku - Tervise Paradiis

Viesnīca ar akvaparku - Tervise Paradiis

Ziema ir labākais laiks Ūdens priekiem atrakciju parkā!! Tikai līdz 30.03. - piedāvājumi ģimenēm un romantiskai atpūtai. Pērnava gaida Jūs!

EUR 144 | Estravel Latvia

Latvian Blues Band Duo koncerts

Latvian Blues Band Duo koncerts

18. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies “Latvian Blues Band Duo” koncerts.

EUR 25 | Valmieras TIC

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” valdzina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.

EUR 799 | Latvia Tours

Denisa Paškeviča koncerts

Denisa Paškeviča koncerts "Akustikā"

25.februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Denisa Paškeviča akustikais koncerts.

EUR 25 | Valmieras TIC

Vesels ēdis pie Šefa Ilūkstē!

Vesels ēdis pie Šefa Ilūkstē!

Ilūkstē durvis nupat vērusi ilgi gaidītā kafejnīca “Šefa uzkodas”, kur patīkamā un sirsnīgā gaisotnē viesi beidzot var ieturēt gardu maltīti!

TAKA

Daumanta Kalniņa koncerts

Daumanta Kalniņa koncerts "Akustikā"

11. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Daumanta Kalniņa koncerts.

EUR 25 | Valmieras TIC

Pasaules čempionāta florbolā sievietēm

Pasaules čempionāta florbolā sievietēm

No 30. janvāra līdz 4. februārim Kocēnu Sporta namā notiks pasaules čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīrs.

Valmieras TIC

Aijas Vītoliņas koncerts

Aijas Vītoliņas koncerts "Akustikā"

26. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Aijas Vītoliņas kocerts “No Buenosairesas līdz Parīzei”.

EUR 25 | Valmieras TIC

Starptautiskais zvaigžņu festivāls

Starptautiskais zvaigžņu festivāls

No 25. februāra līdz 11. martam Liepājas Simfoniskais orķestris aicinās klausītājus uz Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivāla spilgtajiem koncertiem.

Liepājas reģiona TIB

Balttour ceļojumu izpārdošana sākusies!

Balttour ceļojumu izpārdošana sākusies!

Balttour ceļojumu izpārdošana sākusies internetā!

Novatours

Liepāja-Eiropas kultūras galvaspilsēta2027

Liepāja-Eiropas kultūras galvaspilsēta2027

Liepājas valstspilsētas pašvaldība parakstīja nodomu protokolu ar projekta “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” pieteikuma programmas partneriem.

Liepājas reģiona TIB

Pārcelts

Pārcelts "Rally Aluksne" pasākums

“Rally Alūksne 2023” PĀRCELTS uz 24./25.februāri. Lēmums pieņemts organizatoru komandai sadarbībā ar sportistiem, treneriem.

EUR 15.00 | Alūksnes TIC

BALTTOUR nāk pie Jums!

BALTTOUR nāk pie Jums!

🔥NENOKAVĒ! No 30.01. līdz 5.02. papildu atlaides un izdevīgi piedāvājumi ceļojumiem! Viskarstākie piedāvājumi čarterceļojumiem ir gaidāmi 3.-4.-5.februārī!

EUR 355 | Latvia Tours

Raimonda Paula koncertprogramma Valmierā

Raimonda Paula koncertprogramma Valmierā

12. februārī plkst. 16.00 Valmieras Kultūras centrā ar koncertprogrammu “Atkal no jauna” viesosies maestro Raimonds Pauls, soliste Paula Saija un mūziķi.

Valmieras TIC

Iepazīsti Traķu brīvdienu piedāvājumu

Iepazīsti Traķu brīvdienu piedāvājumu

Traķi ir īpaša vieta Lietuvā, kur vēsture un daba satiekas harmoniskā vienotībā. Reģions ir pilns ar dārgumiem: gleznaini pakalni, zaļi meži, zili ezeri un viesmīlīgi cilvēki. Uzzini vairāk par reģiona dārgumiem Traķu tū...

Trakai TIC

Jura Kaukuļa koncerts

Jura Kaukuļa koncerts "Akustikā"

4. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Jura Kaukuļa koncerts.

EUR 25 | Valmieras TIC

Slēpošanas bāze

Slēpošanas bāze "Egļukalns" aicina!

Katru ziemu Augšdaugavas novada slēpošanas un snovbordinga paradīze – slēpošanas bāze “Egļukalns” piedāvā izklaidēties trīs trasēs...

TAKA

Mārča Auziņa koncerts

Mārča Auziņa koncerts "Akustikā"

14. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Mārča Auziņa akustikais koncerts.

EUR 25 | Valmieras TIC

Bļitkošanas sacensības „ILGĀJA ZIVTIŅA

Bļitkošanas sacensības „ILGĀJA ZIVTIŅA"

Veicināt Latvijas – Igaunijas pierobežā dzīvojošo cilvēku sadarbību. Popularizēt zemledus makšķerēšanu Ilgāja ezerā kā veselīgu un aktīvu sporta veidu.

Alūksnes TIC

Liepājas teātrī top iestudējums „Kaija”

Liepājas teātrī top iestudējums „Kaija”

Liepājas teātrī galvenā režisora Dmitrija Petrenko vadībā top iestudējums „Kaija”. Pirmizrādi iestudējums piedzīvos 11. februārī.

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -