Kompānija «Mogotel Hotel Group» sāks pārvaldīt pieczvaigžņu viesnīcu Tallinā - «Savoy Boutique Hotel»

2022.gada aprīļa beigās Rīgā bāzētā starptautiskā viesnīcu operatora Mogotel Hotel Group portfeli papildinājusi pieczvaigžņu dizaina viesnīca Tallinā – Savoy Boutique Hotel. Viesnīca atrodas pašā Igaunijas galvaspilsētas centrā – uz robežas starp viduslaiku vecpilsētu un moderno Tallinu (Suur Karja iela 17).

Viesnīcas Savoy ēka ir viena no vecākajām Tallinā un ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Kopš ēkas uzcelšanas 1890.gadā te darbojušies dažādi uzņēmumi: modes ateljē, Igaunijas Nacionālās bankas galvenā filiāle, veikali un iecienīta kafejnīca. Kopš 2006.gadā šajā pilnībā restaurētajā jūgendstila ēkā atrodas leģendārā zīmola Savoy dizaina viesnīca. Viesnīcā ir 44 komfortabli numuri, lobby bārs, divi restorāni, konferenču zāle. Servisa kvalitāti visspilgtāk apliecina fakts, ka Savoy Boutique Hotel trīs reizes pēc kārtas saņēmusi prestižā starptautiskā tūrisma industrijas konkursa World Travel Awards balvu.

“Savoy Boutique Hotel ir jau ceturtā viesnīca Igaunijā, kuru pārvalda mūsu uzņēmums. Mēs redzam, ka Tallina kļūst par arvien populārāku tūrisma galamērķi. Un tiek aktīvi strādāts, lai piesaistītu jaunus ceļotājus. Tā, maijā beigās Igaunija kļūs par pirmo Baltijas valsti, kurā strādājošie restorāni tiks iekļauti visprestižākajā pasaules izziņu krājumā – Michelin ceļvedī,” stāsta Mogotel Hotel Group īpašnieks Vadims Muhins.

“Mogotel turpina strauju attīstību, paplašinot savu tīklu Eiropas valstīs, tostarp arī Igaunijā. Jau tagad mēs izvērtējam vairākus objektus Tallinā, tāpat domājam par viesnīcām Tartu un Pērnava. Igaunija mums ir stratēģiski svarīga valsts, lai nostiprinātu savas līderpozīcijas tirgū un piedāvātu viesnīcas operatora pakalpojumus profesionāli augstā, starptautiskā līmenī. Šogad plānojam vienoties par vēl diviem līdz četriem objektiem,” pastāstīja uzņēmuma Mogotel Hotel Group izpilddirektore Jeļena Stirna.

Viņa uzsver, ka tūrisms Baltijas valstīs kopumā turpina atkopties un pandēmijas ietekme mazinās. STR Global pārskati liecina, ka viesnīcu noslogojums Igaunijā 2022.gada pirmajos četros mēnešos sasniedza 49,53%, pirms pandēmijas, 2019.gada attiecīgajā periodā šis rādītājs bija nedaudz augstāks - 57,07 %. Latvijā viesnīcu noslodze 2019.gada pirmajos četros mēnešos bija 58,09%, bet šogad - tikai 35,70%.

Mogotel Hotel Group lēš, ka apgrozījums pamazām varētu atgriezties 2019.gada līmenī, 2023.gadā to pārsniedzot. Lielākie izaicinājumi saistās ar jaunu, inovatīvu risinājumu meklēšanu strauji pieaugošo izmaksu samazināšanai, tāpat ir faktiski no jauna jābūvē iepriekšējos divos gados samazinātās profesionāļu komandas.

“Mēs redzam, ka viesmīlības nozarē veidojas jauni standarti. Piemēram, aizvien populārāka kļūst pašreģistrēšanās vai attālināta reģistrēšanās, tāpat trīs un pat četru zvaigžņu viesnīcās bieži vien numuru uzkopšana notiek pēc klienta pieprasījuma, nevis pēc noklusējuma. Šādas izmaiņas ļauj vismaz daļēji kompensēt straujo izmaksu pieaugumu, jo cena par numuru vēl nav sasniegusi 2019.gada līmeni, savukārt iepirkumu cenas un algas to jau būtiski pārsniedz,” pastāstīja Jeļena Stirna.

Tāpat Mogotel kā liels darba devējs aktīvi strādā pie tā, lai celtu viesmīlības nozares prestižu potenciālo un no nozares aizgājušo darbinieku vidū.

Runājot par nākotnes prognozēm, pagaidām neskaidrs faktors ir kara Ukrainā ietekme uz tūrismu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Ir ceļotāji no Eiropas, piemēram, Vācijas, kuri atceļ braucienus uz Krievijai tuvējām valstīm, bet vienlaikus aktīvāks kļūst reģionālais tūrisms. Aizvien lielāka interese par ceļojumiem ir gan Baltijas valstu, gan Ziemeļvalstu iedzīvotājiem.

INFORMĀCIJA PAR MOGOTEL

Mogotel Hotel Group ir lielākais viesnīcu operators Baltijas valstīs, kurš viesmīlības un tūrisma biznesā darbojas kopš 2002.gada. Patlaban Mogotel pārvalda 17 viesnīcas sešās Eiropas valstīs, kopā piedāvājot vairāk nekā 2250 numurus. Uzņēmums pārvalda viesnīcas Latvijā, Igaunijā, Vācijā, Polijā, Bulgārijā un Ukrainā, pārstāvot Wellton Hotels, Rixwell Hotels, RIJA Hotels, Wyndham un Wyndham Garden. Visas viesnīcas atbilst starptautiskajiem standartiem viesmīlības jomā un, neatkarīgi no viesnīcas klases, ievēro visus drošības pasākumus, piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un nemainīgi augstu viesmīlības kvalitāti. Lai viesiem nodrošinātu maksimālu komfortu, uzņēmums Mogotel Hotel Group veiksmīgi izmanto visus modernos viesmīlības jomas rīkus, tehnoloģijas un inovācijas.

Avots: Mogotel.com


turiba - 3664
Višķu pagasta svētki!

Višķu pagasta svētki!

19. un 20. augustā norisināsies Višķu pagasta svētki, uz kuriem ir aicināti visi interesenti.

TAKA

Atpūta leģendārajā Olümpia

Atpūta leģendārajā Olümpia

Atpūta Radisson Blu Hotel Olumpia ar baseina un pirts apmeklējumu no 80 EUR (parasta cena līdz 163 EUR). Skatieties un veiciet rezervāciju šeit 👇

Hookusbookus.com

Tiešie reisi uz Zanzibāru!

Tiešie reisi uz Zanzibāru!

Sagaidiet rudeni eksotiskā vietā!

EUR 1176 | Join UP! Baltics

Līdz 6. novembrim izstāde Liepājas muzejā

Līdz 6. novembrim izstāde Liepājas muzejā

Izstāde “Dzelzceļš ienāk Liepājā (1871–1940)”, kas veidota sadarbībā ar modes vēsturnieku Aleksandru Vasiļjevu. Tā stāsta par Liepājas–Romnu dzelzceļa vēsturi.

Liepājas reģiona TIB

Spa atpūta ar vakariņām Viiking Spa!

Spa atpūta ar vakariņām Viiking Spa!

SPA atpūta diviem Viiking Spa Hotel ar ūdens un pirts centra apmeklējumu un vakariņām no 95 EUR (parastā cena līdz 140 EUR)!

Hookusbookus.com

Kempings

Kempings "Daugavas lokos" aicina ciemos!

Atpūsties Daugavas lokos ir unikāla iespēja, jo šī vieta ir iekļauta UNESCO mantojumā.

TAKA

Atpūta Lavendel Spa, Tallinā

Atpūta Lavendel Spa, Tallinā

Ideāla atpūta Igaunijā (divatā vai ar ģimeni), prom no pilsētas Lavendel Spa Hotel no 49 EUR (parastā cena līdz 105 EUR)

EUR 49 | Hookusbookus.com

Rudenī uz Krētu!

Rudenī uz Krētu!

Pagarini savas brīvdienas www.joinup.lv

EUR 380 | Join UP! Baltics

Dzīvā mūzika un koncerti Liepājā

Dzīvā mūzika un koncerti Liepājā

Notver Liepājas šarmu, baudot mūziku un siltos vasaras vakarus. Koncerti brīvā dabā teju katru vakaru dažādās Liepājas vietās.

Liepājas reģiona TIB

Koncertu cikls MŪDA ar Elzu Rozentāli

Koncertu cikls MŪDA ar Elzu Rozentāli

27. augustā plkst. 19.00 mežā pie Gaujas (pa ceļam uz Ķelderleju) Elza Rozentāle un etnodžeza grupa “Bur mani”.

Valmieras TIC

Mūzika saulrietam Balvu ezerā

Mūzika saulrietam Balvu ezerā

Mūzika saulrietam Balvu ezerā

Balvu TIC

Neatklātā Rietumsahāra un Dienvidmaroka

Neatklātā Rietumsahāra un Dienvidmaroka

Atklāj jaunus horizontus! Ceļojums pa noslēpumaino un tūrisma neskarto Rietumsahāru un Marokas dienviddaļu

EUR 2050 | Latvia Tours

Rudens ceļojumu izpārdošana

Rudens ceļojumu izpārdošana

Atlaižu kods rudens ceļojumiem uz Korfu, Kefaloniju, Tunisiju, Sicīliju un Madeiru. Spied un ceļo rudenī izdevīgāk kopā ar Novatours!

Novatours

Jau ceturto gadu Šķūņa skaņas Alūksnē!

Jau ceturto gadu Šķūņa skaņas Alūksnē!

27.augustā, Alūksnē, Gulbenes ielā 2c, jau ceturto reizi un katru reizi – tik unikāli un neparasti uz “Šķūņa skaņām” aicina Harijs Stradiņš.

Alūksnes TIC

Jaunums-Atpūtas namiņš

Jaunums-Atpūtas namiņš "Otrā krastā"

Durvis vērusi jauna naktsmītne Alūksnes pusē - atpūtas namiņš "Otrā krastā" uz Buliņa ezera salas. Namiņš paredzēts 2 personām

EUR 120 | Alūksnes TIC

Apģērbies rudenim un skolai

Apģērbies rudenim un skolai

Via Jurmala Outlet Village dzimšanas dienas izpārdošana 12.08.-21.08.

ViaJurmala

Atpūta Taizemē - tropisko salu vilinājums

Atpūta Taizemē - tropisko salu vilinājums

Brīvdienu ceļojumi Taizemē no 9 - 12 naktīm // Aviobiļetes, transfēri un nakšņošana viesnīcā

EUR 915 | Estravel Latvia

Valmieras novada Tūrisma akcija konTŪRE

Valmieras novada Tūrisma akcija konTŪRE

Kā lauzta līnija ezera krastā, kā logu apveids ēkas sienā, kā rokās sadevušos cilvēku tēls – kontūras spēlējas ar gaismām, ēnām un ceļotāja prātu, tās aicina piedzīvojumu meklētāju atrast, izpētīt, uzminēt, tās mudina uz...

Valmieras TIC

Pierobežas garšas Veclaicenē 27.augustā

Pierobežas garšas Veclaicenē 27.augustā

27.augustā jau otro gadu Mājas kafejnīcu dienā viesmīlīgie malēnieši vērs savus namus un pagalmus, lai ikvienam dotu iespēju iepazīt Veclaiceni un tās garšas!

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Rezervē un saņem atlaidi līdz 25%

Rezervē un saņem atlaidi līdz 25%

Bellevue Park Hotel Riga – First-Rate viesnīca un konferenču centrs ar lielu pieredzi viesmīlības nozarē.

Bellevue Park Hotel Riga

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -