Krāsainas Lieldienas Gulbenes novadā

Gulbenes novads aicina ciemos ar krāšņām Lieldienu aktivitātēm, pasākumiem un pārsteigumiem. Kā jau Lieldienās pienākas, būs gan olu kauju kaujas, gan iespēja kārtīgi izšūpoties, gan arī īpašāki piedāvājumi - varēs iepirkties tirdziņos, piedalīties spēlēs, izbraukt ar Lieldienu bānīti.

Lieldienu brīvdienas esiet aicināti iesākt ar Zaļā tirdziņa – stādu gadatirgus apmeklējumu, kas 16.aprīlī no plkst. 9:00 līdz 13:00 norisināsies Gulbenes centrālajā skvērā. Šis būs kārtīgs pavasara gadatirgus, kas pulcēs lielu skaitu stādu tirgotāju no visas Latvijas, savus darinājumus piedāvās arī amatnieki un rokdarbnieki un ar dažādiem gardumiem priecēs mājražotāji un zemnieki.   

16.aprīlī savā pirmajā šīgada reisā ar tvaika lokomotīvi Ferdinands dosies Gulbenes-Alūksnes bānītis, piedāvājot arī Lieldienu aktivitātes. Pirms brauciena būs iespēja pavizināties ar drezīnām, pie Gulbenes stacijas iepozēt “fotokastei” ar zaķīgām ausīm. Jautra laika pavadīšana Lieldienu gaisotnē braucējus sagaidīs arī pie Alūksnes stacijas. Pieteikšanās un sīkāka informācija pa tālr. 26310022.

Ar Lieldienu aktivitātēm apmeklētājus iepriecinās arī izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks”, kas atrodas Gulbenes dzelzceļa stacijā. Līdztekus iespējai izzināt dzelzceļa un vilcienu pasauli, darbojoties pie interaktīvajām ierīcēm, ikviens varēs izspēlēt divas spēles “Uztaisi zaķīti!” un “Izlēkā Lieldienas!”.

Lieldienās, 17.aprīlī, plkst. 13:00 centrālajā skvērā ikviens aicināts baudīt muzikālos priekšnesumus un iesaistīties olu ripināšanā un radošajās darbnīcās. Pirms āra aktivitātēm plkst. 12:00 Gulbenes kultūras centrā pašus mazākos sagaidīs animācijas programma “Zelta Lieldienas”, bet plkst. 17:00 ikviens aicināts baudīt teātra izrādi “Preilenīte”. Pilsētas parki Lieldienu svinētājus sagaida ar skaistiem rotājumiem – ļaujieties kādai pastaigai, apskatot rotājumus  un sajūtot pavasarīgo Lieldienu noskaņu.

Ar interesantiem Lieldienu brīvdienu pārsteigumiem visus priecēs Stāmerienas pils. Pils būs atvērta gan sestdien, 16.aprīlī gan arī pirmajās un otrajās Lieldienās (17. un 18.aprīlī). 16.aprīlī no plkst. 12:00 līdz 16:00 īpašu noskaņu pilī radīs duets “Mediante”. Plkst. 13:00 pilī notiks Gulbenes novada amatiermākslinieku darbu izstādes "Gleznojam Rankā un Gulbenē" atklāšana un tikšanās ar māksliniecēm. Savukārt plkst. 19:00 pils aicina uz dokumentālās filmas "Geparda dzimšana" seansu (biļešu rezervācija pa tālr. 25755784). Izmantojiet iespēju svētku dienās izspēlēt pils uzdevumu un Lieldienu spēli, kā arī sarīkot pikniku pils parkā iekārtotajās piknika vietās. 17.aprīlī visas dienas garumā ikviens, kas viesosies Stāmerienā, varēs izbaudīt Lieldienu piedāvājumu. Atpūtas vietā “Lāčauss” varēs kārtīgi izšūpoties, ripināt olas, nogaršot gardas pankūkas, uzzināt, kas ir  airsofts, un samīļot z/s “Dzelzavieši” zvēriņus. Stancmuižas kalnā būs iespēja piedalīties izlaušanās spēlē, olu krāsošanā, gavilēšanā un putnu modināšanā. Z/s “Pilssēta” piedāvās zirgu izjādes. Lai svētku svinības būtu pilnīgas, atpūtas kompleksa “Sonāte” kafejnīca  aicinās izgaršot gardākos ēdienus (iespēja pasūtīt pa tālr. 29460601).

Ar krāsainu Lieldienu piedāvājumu 17.aprīlī ciemos aicina arī atpūtas komplekss “Lācītes” Rankas pagastā, kur no plkst. 11:00 norisināsies Lieldienu tirgus, olu meklēšanas čempionāts, olu ripināšana, izjādes ar zirgiem, jautrās ģimeņu stafetes, individuālas aktivitātes. No plkst. 13:00 visus ar līksmu muzicēšanu priecēs Jānis Krūmiņš no grupas “Apvedceļš”.

Informācija par visiem Lieldienu pasākumiem novadā atrodama  www.gulbene.lv sadaļā “Pasākumu kalendārs”: https://www.gulbene.lv/lv/plan/cat.listevents/2019/09/25/-

Aicinām ikvienu Lieldienu brīvdienās apmeklēt Gulbeni, izbaudīt svētku pasākumus un ļauties arī citiem piedzīvojumiem, apskatot gan tūrisma objektus, gan dodoties pastaigās, pārgājienos un velobraucieno visā novadā, gan arī izbaudot saimnieku viesmīlību! Gardām svētku pusdienām izvēlieties kādu no kafejnīcām, krogiem vai restorāniem Gulbenes novadā), kā arī ļaujieties  atpūtai, apmetoties atpūtas kompleksos, viesu namos, lauku mājās un atpūtas namiņos! Visu informāciju par atpūtas un tūrisma piedāvājumu Gulbenes novadā meklējiet www.visitgulbene.lv.

Avots: Visitgulbene.lvMarc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -