«Stena Line» maršrutā Kralskrūna – Gdiņa sāks kursēt E-Flexer kuģi

Reaģējot uz augošo pieprasījumu Baltijas jūras dienvidu reģionā, Stena Line maršrutā Karlskrūna–Gdiņa norīkos divus jaunus E-Flexer tipa kuģus. Tie ir mūsdienīgi prāmji ar zemu degvielas patēriņu un vitāli svarīga Stena Line paplašināšanās stratēģijas un ilgtspējīgas kuģniecības attīstīšanas mērķu daļa.

2022. gadā Stena Line norīkos divus E-Flexer prāmjus maršrutā, kas savieno Karlskrūnu Zviedrijā un Gdiņu Polijā. Pirmais E-Flexer prāmis sāks kursēt jūlijā, otrais – novembrī. Abus prāmjus sākotnēji bija iecerēts izmantot maršrutā no Nīnashamnas Zviedrijā uz Ventspili Latvijā, bet, tā kā kravu pārvadājumu pieaugums bijis sevišķi liels tieši Baltijas jūras dienvidu daļā, Stena Line pieņēma lēmumu E-Flexer izmantot tur.

Nesen pagarinātie un modernizētie Stena Scandica un Stena Baltica turpinās maršruta Nīnashamna–Ventspils apkalpošanu, tādējādi palielinot kravas ietilpību par 30 % un pasažieru vietu ietilpību par 70 %.

E-Flexer prāmji ir daļa no uzņēmuma mērķa turpināt pozīciju nostiprināšanu Baltijas jūrā un paplašināties līdz ar klientu loku.

“Stena Line piešķir vislielāko nozīmi elastībai un izaugsmei kopā ar mūsu klientiem, un ar E-Flexer prāmjiem, kurus izmantosim maršrutā Karlskrūna–Gdiņa, cenšamies piedāvāt pieprasījumam iespējami atbilstošu floti, kas reaģē uz mūsu klientu vajadzībām,” saka Stena Line izpilddirektors Niklass Mortensons (Niclas Mårtensson).

Nosaukums E-Flexer izvēlēts, atspoguļojot vienu no diviem galvenajiem kuģa konstrukcijas raksturlielumiem – efektivitāti un elastību. Šie kuģi degvielas patēriņa ziņā ir vieni no efektīvākajiem šāda vieda kuģiem pasaulē, vienlaikus tie var tikt norīkoti darbam dažādos maršrutos. Turklāt tos piegādās gatavus gan pārejai uz ekspluatāciju ar hibrīda akumulatoru, gan pārejai uz darbu ar metanolu vai sašķidrināto dabasgāzi (SDG), ja ir pieejama degvielas uzpildīšanai nepieciešamā infrastruktūra.

Reaģējot uz pieaugošo pieprasījumu pēc jūras – gan kravu, gan pasažieru – pārvadājumiem, Stena Line iepriekšējos gados ievērojami paplašināja savu klātbūtni Baltijas jūrā. Stena Line ne tikai norīkoja Stena Scandica un Stena Baltica maršrutā Nīnashamna–Ventspils (2021. gada jūlijā – Scandica, 2022. gada janvārī – Baltica), bet arī par 40 % palielināja kravietilpību maršrutā Liepāja–Trāveminde, novirzot šajā maršrutā RoPax tipa prāmjus Stena Livia un Stena Flavia.

2022. gada 1. februārī Stena Line atklāja arī pavisam jaunu maršrutu starp Nīnashamnu Zviedrijā un Hanko Somijā, ko apkalpo kuģis Urd. Otrs kuģis (Stena Gothica) šajā maršrutā sāks kursēt maija vidū.

Īsumā par E-Flexer prāmjiem:

•    kursēs maršrutā starp Karlskrūnu Zviedrijā un Gdiņu Polijā;

•    pirmais E-Flexer sāks darbu jūlijā, otrais – novembrī;

•    garums: 240 metru;

•    ietilpība: 1200 pasažieru un 3600 kravu līnijmetru katrā prāmī.

Avots: Stenaline.comKad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Dvietes paliene

Dvietes paliene

Dabas parks „Dvietes paliene” ir viens no lielākajiem un labāk saglabātajiem dabisko upju palieņu paraugiem Latvijā un Eiropā.

TAKA

10 idejas vienas dienas ekskursijai

10 idejas vienas dienas ekskursijai

Rudens lapas jau pamazām sārtojas, skolas bērni un skolotāji priecājas par atkalredzēšanos skolā un kaļ plānus piedzīvojumiem bagātai, jaunus apvāršņus atklājošai rudens ekskursijai ar klasi. Valmieras novada Tūrisma ...

Valmieras TIC

Dabas taki un parki Liepājā

Dabas taki un parki Liepājā

Dodies dabas taku un parku ekspedīcijā Liepājā un apkārtnē! Kur gan vēl labāk baudīt zelta rudeni, ja ne parkos un dabas takās.

Liepājas reģiona TIB

Grie''kija, Krēta

Grie''kija, Krēta

Cena diviem cilvēkiem uz 7 naktīm!

EUR 888 | Join UP! Baltics

Līdz 16.10. izstāde “Ķenguru neredzēju

Līdz 16.10. izstāde “Ķenguru neredzēju"

Līdz 16. oktobrim Liepājas muzejā būs skatāma Agneses Kauperes darbu izstāde “Ķenguru neredzēju”.

Liepājas reģiona TIB

Monpeljē, Francijas dienvidi 29.10.-01.11.

Monpeljē, Francijas dienvidi 29.10.-01.11.

Tikai lidojums - no 499 eur // lidojums un 4* viesnīca /3 naktis/ - no 869 eur // Ekskursiju komplekts - 360 eur // Vietu skaits ierobežots.

EUR 499 | Estravel Latvia

Vērienīgi atzīmēs Liepājas operas simtgadi

Vērienīgi atzīmēs Liepājas operas simtgadi

Šī gada rudenī aprit 100 gadi, kopš tika nodibināta Liepājas opera. Koncertzālē "Lielais dzintars" oktobrī tiks atzīmēti vairāki jubilejas notikumi.

Liepājas reģiona TIB

Rudens ražas pārgājiens

Rudens ražas pārgājiens

Saule jau gausāk silda loga rūti, no dārza tiek novākti pēdējie galviņkāposti un puravi, tepat jau arī mežrozīšu augļu ievākšanas laiks. Rudens kā krāšņa mozaīka pārvērš visu medainos toņos un piepilda pagrabus ar visdaž...

Valmieras TIC

28.10. - 30.10. Karostas gaismas festivāls

28.10. - 30.10. Karostas gaismas festivāls

Oktobra pēdējā nedēļā Redanā notiks Karostas gaismas festivāls. Trīs vakarus, 28., 29. un 30 oktobrī, tiks svinēti gaismas un mūzikas svētki.

Liepājas reģiona TIB

Kalnu slēpošana Gudauri

Kalnu slēpošana Gudauri

Piedāvājumā dažāda veida pacēlāji (gondola, krēsli, enkuri), augtākais punkts līdz kuram uzved pacēlājs - 3276 m v.j.l.

EUR 630.00 | Latvia Tours

Romantiskas atpūtas cienītājiem!

Romantiskas atpūtas cienītājiem!

Eksotisko salu arhipelāgs ar šalcošām palmu audzēm, sniegbaltām pludmalēm un dzidru, tirkīzzilu ūdeni vilina tūkstošiem tūristu no visas pasaules.

EUR 1339 | Latvia Tours

Izstaigā Pilskalnes Siguldiņas takas

Izstaigā Pilskalnes Siguldiņas takas

Liegumā izveidotas vairākas aizraujošas pastaigu un mācību izziņu takas.

TAKA

1.10. Parīzes skaņraži Liepājā

1.10. Parīzes skaņraži Liepājā

1.10. koncertzālē "Lielais dzintars" iespējams piedzīvot interaktīvu muzikālo performanci, kurā skaņdarbi savīsies ar audiovizuālām improvizācijām, video u.c.

Liepājas reģiona TIB

Brauc ar klasi uz Alūksni

Brauc ar klasi uz Alūksni

Skolēniem viens no gaidītākajiem notikumiem neatkarīgi no mācību mēneša un gadalaika, ir klases ekskursijas kopā draugiem un saviem skolotājiem!

Alūksnes TIC

Samazinām cenas uz Turciju!

Samazinām cenas uz Turciju!

Ceļo ar 3% atlaidi oktobrī un novembrī!

Novatours

Eksotiskā Zanzibāra

Eksotiskā Zanzibāra

Jau pavisam drīz uzsākam tiešos lidojumus no Rīgas uz Zanzibāru!

Join UP! Baltics

Liepājas dāvanu karte - atpūta Liepājā!

Liepājas dāvanu karte - atpūta Liepājā!

Liepājas Dāvanu karte - viena dāvana, vairāk nekā 80 izvēles iespēju! Liepājas Dāvanu karte ir izcils veids, lai pavadītu laiku ar ģimeni un draugiem.

Liepājas reģiona TIB

Valmieras novada diena

Valmieras novada diena

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 1. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 norisināsies Valmieras novada diena. Aicinām iepazīt un vairāk uzzināt par otru lielāko novadu Latvijā, kur cieņā praktisks un darbīgs skatījums uz dz...

Valmieras TIC

02.10. notiks velokross

02.10. notiks velokross "Sēlijas pērle"

Aizraujošais velokross "Sēlijas Pērle" notiks arī šogad! Kur un kad? Jēkabpils novada Gārsenē, 2022. gada 2. oktobrī.

Jēkabpils novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -