«AVIS» turpina nodrošināt klientu vajadzības kā vadošais auto nomas uzņēmums «Ideal Baltic Group» ietvaros

Kad COVID-19 pandēmija sagrāva tūrisma nozari un ierobežoja vilcienu un lidmašīnu satiksmi, automašīnu nomas uzņēmumi piedāvāja aizvietojošus pakalpojumus.

Šajā laikā «Ideal Baltic» ieguva ievērojamu popularitāti kā viena no lielākajām automašīnu grupām Baltijas valstīm, darbojoties kā jumta organizācija tādiem auto nomas zīmoliem kā AVIS, Budget un Payless. Uzņēmumam pašam ir savs automašīnu pārdošanas un servisa centrs Tallinā, kas pārstāv Ideal Auto zīmolu.

Pēdējo gadu laikā uzņēmumam Ideal Baltic radās iespēja parādīt savu spēku, apņēmību un apņemšanos tiekties uz izcilību, un to nekavējoties izmantoja. Uzņēmums ieraudzīja gaismu tuneļa galā, kad pandēmijas ietekme samazinājās.

2022. gadā uzņēmuma mērķis ir pārveidot sauszemes pārvadājumu un pilna servisa līzinga nozares nākotni, un AVIS ir galvenais spēlētājs šajā jomā.   

AVIS turpināja nodrošināt mainīgās klientu prasības, piedāvājot elastīgus automobiļu līzinga un īstermiņa nomas risinājumus šajā vēl nepieredzētajā laikā. AVIS jau ceturto gadu pēc kārtas ir atzīts par vadošo auto nomas uzņēmumu pasaulē.

Divus gadus pēc kārtas AVIS lietotne tika apbalvota arī kā pasaulē labākā auto nomas uzņēmuma lietotne. Turklāt 2021. gadā Avis Preferred ir atzīta par pasaulē vadošo auto nomas atlīdzību programmu.

AVIS ir ieguvis dažādus apbalvojumus 78 valstīs, tostarp apbalvojumu “ 2021. gada Vadošais auto nomas uzņēmums” Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Tas lepojas ar lielisku reputāciju kā vadošais pasaules auto nomas un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā daudzveidīgu, individuāli pielāgotu risinājumu klāstu.

Būdams daļa no “Ideal Baltic”,  AVIS ir apņēmusies paplašināt mobilitātes risinājumus pēc pieprasījuma un nodrošināt personalizētu klientu pieredzi.

Par AVIS Baltic

AVIS Baltic ir godalgots auto nomas un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā dažādus mobilitātes risinājumus Baltijas valstīs. Pirms 30 gadiem dibinātā uzņēmuma mērķis ir padarīt augstākās klases transportlīdzekļus pieejamus un par pieņemamu cenu privātpersonām un uzņēmumiem.

Mēs ļaujam klientiem iznomāt vēlamos transportlīdzekļus bez neskaidriem un laikietilpīgiem pasākumiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat īstermiņa vai ilgtermiņa nomas pakalpojumus, varat būt droši, ka viss process būs maksimāli raits un bez problēmām.  

AVIS Baltic jums piedāvā jaunākos automobiļu modeļus un augstākās klases servisa līmeni. Klienti ar dažādām prasībām, pieprasījumiem un vēlmēm var viegli atrast sev piemērotākos transportlīdzekļus. Mūsu nemitīgā tiekšanās pēc pilnības padara mūsu uzņēmumu atšķirīgu; mēs nepārtraukti uzlabojam savus auto nomas produktus, lai nodrošinātu izcilu ikdienas, iknedēļas, mēneša vai gada auto nomas pakalpojumu.

Avots: Myavis.lvSkyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Limbažu Krāmu tigus

Limbažu Krāmu tigus

Kā ierasts piedāvājumā dažādas oriģinālas un senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, laikmeta liecības

Limbažu TIC

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -