Izproti sevi un partneri – noklausies tiešsaistes semināru ciklu «Pāra seksualitāte»

Vīrietis maksā un uzņemas iniciatīvu, sieviete gatavo un nedrīkst pelnīt vairāk… – cilvēki vēl aizvien dzīvo aizspriedumos par to, ''kā ir pareizi''. Pāri un mīļotie bieži vien neprot sarunāties un neatklāj savas vēlmes, ko sagaida viens no otra! Tāpēc ikvienu – kas ir, vai vēl nav pārī – aicinām no 28. marta līdz 1. aprīlim tiešsaistē noklausīties vērtīgu semināru ciklu attiecību izzināšanai un stiprināšanai ''Pāra seksualitāte'', kurā ar ieteikumiem dalīsies 10 eksperti.

 “Šobrīd visus satrauc karš un mīlestības trūkums pasaulē. Lai kaut ko mainītu, viedi cilvēki vienmēr ir mācījuši, ka jāsāk katram ar sevi, savu ģimeni un apkārtējo vidi. Tāpēc aicinu piedalīties šajā semināru ciklā un stiprināt savas attiecībām ar mīļoto cilvēku,” – tā semināru cikla “Sievietes, Vīrieša, Pāra seksualitāte” vadītāja Kristīne Čerņavska.

 “Neatkarīgi no statusa, amata un iepriekšējās pieredzes, mēs esam – vai nu vīrietis, vai sieviete, kurai ir īpaša enerģija, kods, ko 24 stundas diennaktī raidām apkārtējiem un tas vai nu pievelk vai atgrūž pretējo dzimumu. Visbiežākā problēma, ko esmu pamanījis pāru attiecības, ir nepareiza enerģijas apmaiņa. Tāpēc ir svarīgi vispirms identificēt savas un pēc tam otra cilvēka vēlmes, kas ir pamats harmoniskai enerģijas apmaiņai. Pievienojies semināriem un tu uzzināsi, kā apzināti izmantot savu enerģiju, lai magnetizētu attiecības,” aicina viens no “Pāra seksualitāte” lektoriem, transformācijas un iedvesmas lekciju pasniedzējs, izaugsmes vietnes “Dzīves Virsotne” dibinātājs Jānis Brūns.

10 iedvesmojoši lektori, 9 vērtīgas lekcijas, 5 praktiskas nodarbības

No 28. marta līdz 1. aprīlim katru vakaru plkst. 18.00–21.00 atzīti eksperti un iedvesmojoši skolotāji piedāvā tevi aizvest vērtīgā un izzinošā ceļojumā, kurā varēsi uzzināt par praksēm un iespējām, kā savu pāra dzīvi padarīt harmoniskāku, daudzveidīgāku un interesantāku.

Seksualitātes stāsts un ceļa meditācija
Savstarpējā uzticēšanās un mīlestības vairošana ir neaizstājama stabilu pāra attiecību sastāvdaļa – pārliecināta ir semināru cikla vadītāja Kristīne Čerņavska un geštalpraktiķis Igors Obuhovskis, kuri 28. marta lekcijā izstāstīs seksualitātes stāstu no sievietes un vīrieša skatupunkta, bet 1. aprīli atklās attiecību līkločus – kā saprast, pieņemt un risināt. Bet uz praktisku nodarbību “Ceļa meditācija” aicina Reiki skolotāja, meditācijas un “Dvēseļu tikšanās vadītāja Dace Dalina.

Apzināto pieskārienu māksla un enerģijas apmaiņa
29. martā sertificēta auguma psihoterapeite, somatikas pārstāve Inese Upe Ločmele iepazīstinās ar apzināto pieskārienu praksi un ieskicēs intuitīvas masāžas pamatus. Savukārt transformācijas un iedvesmas lekciju pasniedzējs Jānis Brūns aicina uz meditāciju “Kā apzināti izmantot savu enerģiju, lai magnetizētu attiecības un harmonizētu enerģijas apmaiņu.”

Harmonisku partnerattiecību pamatprincipi un emocionālā izlāde
No tantriskā skatu punkta uz harmonisku partnerattiecību pamatprincipiem un dzīves baudīšanu 30. martā aicina paskatīties vēdiskā un tantriskā dzīvesstila praktiķis, platformas “OM savējie” radītājs Andris Skujinš-Asharam. Bet “SPA& Welllness” eksperte Ilona Ansone uzsver: “Jūtu emocionālā izpausme ir dabīga un nepieciešama mūsu enerģijas kustība. Ja mēs apspiežam jūtas, mēs nospiežam arī dzīvības spēku” un aicina tiešsaistē pievienoties lekcijai “No izteiksmes līdz baudai” un praktiskajai nodarbībai “Nospiesto emociju, aizkaitinājuma, dusmu izpaušana, muskuļu bloku noņemšana un emocionālā izlāde.”

Seksa nozīme un jutekliskuma attīstība
“Kad cilvēks neapzinās savu iekšējo situāciju, tā parādās ārpasaulē kā liktenis,” Jungu citē astrologs, attiecību un pašizaugsmes centra “Love Home” saimnieks, veselības un attiecību treneris Modris Kalnciems, kas 31. martā aicina uz lekciju “Seksa nozīme seksualitātes un seksuālās enerģijas līmeņa paaugstināšanai.” Savukārt jogas praksi apzinātām attiecībām un jutekliskuma attīstībai vadīs jogas praktiķis Maksims Pankratovs. Ar visaktuālākajām un jaunākajām seksa rotaļlietām pāriem 1. aprīlī tiešsaistē iepazīstinās “SexyStyle” izglītojošo semināru vadītājs Jurijs Ohrimenko.

Akcija – Stiprini attiecības un vairo mīlestību!
Dalības maksa piecu dienu semināru ciklam “Pāra seksualitāte":
parasti
– 160 eiro, Akcija– 125 eiro.
Maksa par dalību trīs dienu semināros (pēc izvēles):
parasti –
95 eiro, Akcija - 80 eiro.

Lai pieteiktos un saņemtu “Akcijas” atlaidi, sūti pieteikumu uz e-pastu: [email protected] un priekšmetā norādi: Akcija

Daļa no ieņēmumiem tiks ziedoti Ukrainas cilvēku atbalstam!

Vēl vari paspēt pieteikties!

Semināru cikla “Pāra seksualitāte” lekcijas un praktiskās nodarbības tiešsaistē notiks no 28. marta līdz 1. aprīlim plkst. 18.00–21.00. Savukārt tiešsaistes ieraksti būs pieejami vēl septiņas dienas! Vēlies uzzināt vairāk, tad rakstu uz e-pastu: [email protected]

 “Pāra seksualitāte” ir viens no trim atzītu nozaru ekspertu izveidotiem tiešsaistes semināru cikliem par seksualitātes lomu mūsu dzīvē: “Sievietes seksualitāte” – seminārs sievietēm, “Vīrieša seksualitāte” – seminārs vīriešiem, “Pāra seksualitāte” – seminārs ikvienam.

Seko mums arī Facebook: https://ej.uz/hid2


Avots: Kristīne Čerņavska


celojumubode - 3749
Iepazīsti Traķu brīvdienu piedāvājumu

Iepazīsti Traķu brīvdienu piedāvājumu

Traķi ir īpaša vieta Lietuvā, kur vēsture un daba satiekas harmoniskā vienotībā. Reģions ir pilns ar dārgumiem: gleznaini pakalni, zaļi meži, zili ezeri un viesmīlīgi cilvēki. Uzzini vairāk par reģiona dārgumiem Traķu tū...

Trakai TIC

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” valdzina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.

EUR 799 | Latvia Tours

Viesnīca ar akvaparku - Tervise Paradiis

Viesnīca ar akvaparku - Tervise Paradiis

Ziema ir labākais laiks Ūdens priekiem atrakciju parkā!! Tikai līdz 30.03. - piedāvājumi ģimenēm un romantiskai atpūtai. Pērnava gaida Jūs!

EUR 144 | Estravel Latvia

Latvijas - Igaunijas pieredzējums ziemā

Latvijas - Igaunijas pieredzējums ziemā

Alūksnes novads un Veru apriņķis ir tradīciju un vietējās kultūras, pauguru un dabas skaistuma bagāti kaimiņu novadi – pierobežā.

Alūksnes TIC

Pasaules čempionāta florbolā sievietēm

Pasaules čempionāta florbolā sievietēm

No 30. janvāra līdz 4. februārim Kocēnu Sporta namā notiks pasaules čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīrs.

Valmieras TIC

Shipsea solokoncerts “Siltā gaismā”

Shipsea solokoncerts “Siltā gaismā”

17.februārī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs Shipsea solokoncerts “Siltā gaismā”.

EUR 18 | Valmieras TIC

Slēpošanas bāze

Slēpošanas bāze "Egļukalns" aicina!

Katru ziemu Augšdaugavas novada slēpošanas un snovbordinga paradīze – slēpošanas bāze “Egļukalns” piedāvā izklaidēties trīs trasēs...

TAKA

Bļitkošanas sacensības „ILGĀJA ZIVTIŅA

Bļitkošanas sacensības „ILGĀJA ZIVTIŅA"

Veicināt Latvijas – Igaunijas pierobežā dzīvojošo cilvēku sadarbību. Popularizēt zemledus makšķerēšanu Ilgāja ezerā kā veselīgu un aktīvu sporta veidu.

Alūksnes TIC

Jura Kaukuļa koncerts

Jura Kaukuļa koncerts "Akustikā"

4. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Jura Kaukuļa koncerts.

EUR 25 | Valmieras TIC

Aijas Vītoliņas koncerts

Aijas Vītoliņas koncerts "Akustikā"

26. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Aijas Vītoliņas kocerts “No Buenosairesas līdz Parīzei”.

EUR 25 | Valmieras TIC

Starptautiskais zvaigžņu festivāls

Starptautiskais zvaigžņu festivāls

No 25. februāra līdz 11. martam Liepājas Simfoniskais orķestris aicinās klausītājus uz Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivāla spilgtajiem koncertiem.

Liepājas reģiona TIB

Pārcelts

Pārcelts "Rally Aluksne" pasākums

“Rally Alūksne 2023” PĀRCELTS uz 24./25.februāri. Lēmums pieņemts organizatoru komandai sadarbībā ar sportistiem, treneriem.

EUR 15.00 | Alūksnes TIC

Raimonda Paula koncertprogramma Valmierā

Raimonda Paula koncertprogramma Valmierā

12. februārī plkst. 16.00 Valmieras Kultūras centrā ar koncertprogrammu “Atkal no jauna” viesosies maestro Raimonds Pauls, soliste Paula Saija un mūziķi.

Valmieras TIC

Mārča Auziņa koncerts

Mārča Auziņa koncerts "Akustikā"

14. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Mārča Auziņa akustikais koncerts.

EUR 25 | Valmieras TIC

Zemledus makšķerēšana Alūksnē

Zemledus makšķerēšana Alūksnē

Lai arī Alūksnes pusē ir atkusnis, tas netraucē baudīt zemledus makšķerēšanas priekus

Alūksnes TIC

Liepāja-Eiropas kultūras galvaspilsēta2027

Liepāja-Eiropas kultūras galvaspilsēta2027

Liepājas valstspilsētas pašvaldība parakstīja nodomu protokolu ar projekta “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” pieteikuma programmas partneriem.

Liepājas reģiona TIB

Latvian Blues Band Duo koncerts

Latvian Blues Band Duo koncerts

18. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies “Latvian Blues Band Duo” koncerts.

EUR 25 | Valmieras TIC

Daumanta Kalniņa koncerts

Daumanta Kalniņa koncerts "Akustikā"

11. februārī plkst. 18:00 restorāna “Akustika” koncertzālē norisināsies Daumanta Kalniņa koncerts.

EUR 25 | Valmieras TIC

20% atlaide auto nomai Slovēnijā

20% atlaide auto nomai Slovēnijā

PLANICA 2023 Atbalsti savus iecienītākos sportistus un iepazīsti skaisto Slovēniju — mazu valsti Eiropas vidū ar lielu sirdi!

Europcar

Karnevāls bērniem “Pasaku valstība”

Karnevāls bērniem “Pasaku valstība”

5. februārī plkst. 12.00 Strenču Kultūras centrā norisināsies jau 26. bērnu karnevāls ‘’PASAKU VALSTĪBĀ’’.

Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -