Svinīgā pasākumā pasniegtas «Balvu novada Gada balva Uzņēmējdarbībā 2021» desmit nominācijās

 2022. gada 18.martā Balvu Kultūras un atpūtas centrā norisinājās svinīgais pasākums “Balvu novada Gada balva uzņēmējdarbībā 2021”, kura laikā tika godināti Balvu novada pašvaldības konkursa “Balvu novada Gada balva uzņēmējdarbībā 2021” laureāti 10 nominācijās:

• Novada tēla popularizētājs - z/s “Kotiņi”
“Kotiņi” ir viena no lielākajām graudaugu sēklas ražotājām valstī. No izaudzētās labības saimniecībā tiek ražoti dažādi pārtikas produkti: pērļu grūbas, lobītas/šķeltas pupas un zirņi, vairāku veidu milti, nerafinēta rapšu eļļa u.c. produkti. Saimniecība pieejama apskatei tūristiem, nozares speciālistiem un citiem interesantiem. “Kotiņi” pamanīti un novērtēti starptautiskā konkursā "Gada lauksaimnieks Baltijas jūras reģionā", kurā kļūst par Latvijas finālistu. “Kotiņu” saimniece Vija Kuļša visai Latvijai ir pazīstama kā televīzijas šova “Īstās Latvju saimniecse” dalībniece ar Latgales viesmīlību un sirsnību, veicinot saimniecības, dzimtā pagasta un Balvu novada atpazīstamību.

• Gada jaunais uzņēmējs - SIA “Atbalsta māja Brīvupes”
SIA “Atbalsta māja Brīvupes” darbības mērķis nodrošināt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem, kanisterapiju, Montesori medicīniskās pedagoģijas nodarbības, nodarbības ar speciālo pedagogu, logopēdijas nodarbības un Minhenes funkcionālā attīstības diagnostiku.

• Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs - Rančo “Ozolmājas”
Viens no apmeklētākajiem, pieprasītākajiem un atpazīstamākajiem tūrisma objektiem Balvu novadā, Ziemeļlatgalē, kas apmeklētājiem pieejams visu gadu. Rančo "Ozolmājas" ne tikai dažādo brīvā laika pavadīšanas iespējas Balvu novadā ģimenēm ar bērniem, draugu grupām un klasēm, bet arī piesaista apmeklētājus no tuvākām un tālākām vietām Latvijā.

• Gada pakalpojumu sniedzējs - Bērzpils pagasta zemnieku saimniecība “Vecpils 1”
Z/s “Vecpils 1” sniedz transporta pakalpojumus, kravu pārvadājumus Eiropā, NVS valstīs, kokvedēja pakalpojumus un birstošo kravu pārvadājumus Latvijā. Uzņēmums darbojas Balvu novada Bērzpils pagastā vairāk kā 20 gadus. 2020. gadā apgrozījums uzņēmumā pārsniedz vienu miljonu euro.

• Gada pakalpojumu sniedzējs- picērija “Zebra”
2021. gada noteikti bija viens no izaicinošākajiem viesmīlības sektorā, taču neskatoties uz sarežģīto situācija ar ierobežojumiem nozares darbībai Covid-19 dēļ, uzņēmums ne dienu netika slēgts, pielāgojās visiem nosacījumiem un joporjām nodrošina pilsētas iedzīvotājiem un viesiem pieprasītu pakalpojumu – ēdināšanas pakalpojumus katru dienu.

• Gada investīcija - SIA “Kureti sport”
2021. gada rudenī durvis vēris aktīvā dzīvesveida centrs "Kureti cafe", kas ir vienīgais šādas nozares uzņēmums Balvos, nodrošinot kvalitatīvu un daudzveidīgu pakalpojumu izklaidei un aktīvai atpūtai ģimenēm ar bērniem.

• Gada amatnieks - SIA “Anneles zeme”
Uznēmuma īpašniece, māksliniece Annele Slišāne atzīst: "Aušana ir domāšanas veids un pasaules kārtības izpratne, tas ir dzīvesveids un mīlestība, meditācija un gleznošana stellēs. Dečos ir ieausti sapņi, bērnība, visums, brīnumi, ceļojumi laikā un īstenībā. Katram dečam savs stāsts un sava vērtība. Ja noņemtu numerāciju un saliktu stāstus hronoloģiskā secībā, sanāktu biogrāfija par manu bērnību, dzīvošanu Latgales brīnumainajās puķu pļavās. Dabas materiāli mani atveda pie sevis – savas bērnības un savas būtības." Annele ir gandarīta, ka viņas #100dečiLatvijai ir pieejami arī neredzīgajiem un tiem, kam grūti koncentrēties lasīšanai, jo deču grāmata tapusi digitālajā formātā, kā arī grāmata Braila rakstā ar taktilajam ilustrācijām cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

• Gada tirgotājs - studija “Azote”
Studija “Azote” ir vieta, kur var apskatīt un iegādāties mākslinieku, amatnieku un mājražotāju darbus, kur ienākt Balvu pilsētas viesiem un ieraudzīt, ar ko mūsu Ziemeļlatgale bagāta.

• Gada ģimenes uzņēmums - SIA “Krūmijs”
Mežizstādes uzņēmums SIA "Krūmijs" dibināts Balvos 2016. gadā un par sevi saka: "strādājam nebaidoties no sliktiem laika apstākļiem, izstrādājam gan lielus, gan mazus objektus, sadarbojamies gan ar uzņēmumiem, gan ar privātpersonām, mums ir atbilstoša kvalifikācija un pieredze”.

• Gada lauksaimnieks - Šķilbēnu pagasta zemnieku saimniecība “Ūdri”
Z/s “Ūdri” nodarbojas ar intensīvo Šarolē gaļas šķirnes lopu audzēšanu. Visi darbi saimniecībā tiek paveikti pašu spēkiem bez algota darbaspēka palīdzības. Tehnika un inventārs iegādāts izmantojot ES struktūrfondu finansējumu, kas sekmē saimniecības straujāku attīstību. “Ūdri”- saimniecība ar stabiliem ienākumiem, kura izceļas ar augstu darba kultūru, sakoptu ražošanas teritoriju un apkārtni.

• Sadarbības partneris - SIA” 5V”
No 2019. līdz 2021. gadam SIA “5V” veica Latgales partizānu pulka karavīriem 1919.-1920.g. pieminekļa (Balvos saukts “Staņislavs”) pamatnes rekonstrukcijas darbu. Pieminekļa stāvoklis bija kritisks un uzņēmums uzdrošinājās un pieteicās startēt iepirkumā. Daļa finansējuma tika saņemta no valsts budžeta, kur komunicējot ar Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldi un Balvu novada pašvaldības speciālistiem uzņēmumam bija jāpierāda sava kompetence - spēja darbus veikt pareizi un kvalitatīvi.

 Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs pateicās uzņēmējiem un uzsvēra, ka ir būtiski komunicēt, biežāk tikties un runāt.

“Paldies visiem, kuri diskutē un darbojas Uzņēmējdarbības veicināšanas komisijā. Esam tikušies ar deputātiem, uzņēmējiem, lai diskutētu arī par Uzņēmējdarbības padomes vajadzību, tās darbu un attīstību, lai mums visiem šeit gribētos dzīvot un strādāt,” teica S.Maksimovs.

Svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī finanšu ministrs Jānis Reirs, izsakot pateicību uzņēmējiem par novada un valsts izaugsmes veidošanu, par iedzīvotāju nodarbināšanu un par šo ne būt ne vieglo ceļu – būt uzņēmējam, piebilstot, ka ir nepieciešami šādi pasākumi, kad var satikties, apmainīties viedokļiem un iedvesmot citus. Finanšu ministrs pasākumā pasniedza Ministru kabineta (MK) Atzinības rakstu Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājam S. Maksimovam un pateicības Balvu novada uzņēmējiem.

Tāpat pasākuma laikā tika sumināti arī pērnā gada konkursa “Gada balva uzņēmējdarbībā 2020” laureāti, jo Covid – 19 ierobežojumu dēļ pagājušajā gadā netika rīkots šāds pasākums uzņēmējiem.

Pēc apbalvošanas un svinīgajām uzrunām, klātesošos koncertā priecēja grupa “Apvedceļš”.


Avots: Balvi.lvSkyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -