Aizvadīta Ludzas novada tūrisma uzņēmēju tikšanās

2022.gada 17. martā norisinājās jaunizveidotā Ludzas novada tūrisma uzņēmēju tikšanās. Liels prieks uzņēmējiem un speciālistiem bija satikties pēc vairāku gadu pārtraukuma klātienē, lai pārrunātu aktuālās tūrisma lietas un savstarpēji iepazītos sadarbības stiprināšanai. Droši var teikt, ka tas bija neoficiāls tūrisma sezonas sākums, jo daudzas no vietām, kuras tika apmeklētas, atzina, ka tā bija pirmā grupa ar autobusu pēc gariem laikiem.

Šoreiz tikšanās notika Kārsavas pusē, kur tika iepazīta jaunā kultūrvieta – kultūrvēstures centrs “Līču mājas”, apskatīta atpūtas vieta “Pasaka” Kārsavas pilsētā, izstaigāts Bozovas ciems, kur ir senākā dzelzceļa apbūve Latvijā. Malnavas ciemā apmeklēta “Latgolys šmakovkys” dedzinātava un nozares attīstībai novadā svarīgās lietas izrunātas mājas restorānā “Dzīles”.

Uzņēmēji tika pārstāvēti kuplā skaitā un kopā bija 30 tūrisma produktu pārstāvji. Šī bija pirmā tikšanās pēc teju divu gadu pauzes un pirmā visam plašajam novadam kopā. Tamdēļ no Ludzas novada tūrisma centra puses bija svarīgi izstāstīt, gan par to, kas ir paveikts līdz šim, tai skaitā jauno tūrisma mājas lapu, audiogidu, mārketinga materiālu un maršrutu un produktu paku izveidošanu, gan arī nākotnes iecerēm un ciešāku sadarbību, kas veicinātu visa kopējā novada tūrisma izaugsmi.

Visi atzina, ka šāda veida tikšanās ir ļoti vērtīgas, lai nodibinātu kontaktus savā starpā, apskatītu jaunumus novadā un veidotu vienotu redzējumu tūrisma attīstībai, aktualitātēm valsts redzējumā nozares virzībai, novada jaunajiem produktiem, kvalitātes prasībām un jaunajiem maršrutiem un brīvdienu piedāvājumu pakām tūristiem šajā sezonā un tuvākos gados. Tika meklēti risinājumi problēmām un labākie ceļi jaunu piedāvājumu radīšanai, kā arī sadarbībai komplekso piedāvājumu veidošanā.

Aicinājums tiem, kas nevarēja ierasties- iegriezieties Ludzas novada tūrisma centrā pēc jaunajiem drukas materiāliem darbam un pastāstiet par jaunumiem vai izmaiņām savos uzņēmumos. Lūdzam biežāk ielūkoties savos e-pastos un izpētīt www.visitludza.lv mājas lapu, lai varat stāstīt saviem ciemiņiem par atpūtas iespējām apkārtnē, par pastaigu takām, par velo un laivu maršrutiem, par jaunajiem piedāvājumiem. Lai mums visiem radoša un izdevusies šī tūrisma sezona!

Līga Kondrāte
Ludzas novada tūrisma centrs


Avots: Ludza.lvBrīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -