Marta Mackeviča: Šarmelšeiha tiem, kam 60+ jeb ceļojums ar «TezTour Latvija» ikvienai vecuma grupai

Marta Mackeviča Travelnews.lv redakcijas uzdevumā:

Ceļošanas iespējas mūsdienās, salīdzinot ar laiku pirms divdesmit vai pat desmit gadiem, ir krietni plašākas, tāpēc ikvienā galamērķī ir iespējams atrast saistošas lietas ikviena gaumei – gan jauniešiem, gan senioriem. Arī populārais galamērķis – Šarmelšeiha – var būt ļoti saistošs ceļotājiem 60+ vecuma grupā. Travelnews redakcija par to pārliecinājās, runājot ar divām ceļotājām, kuras devās uz šo galamērķi šī gada februārī. Nedēļas garumā gūtie iespaidi snieguši gan milzīgu D vitamīna un pozitīvo emociju devu, gan apliecinājuši, ka ceļošana mūsdienās ir krietni ērtāka, daudzveidīgāka un interesantāka.

20220317-Damas1

Maksimāli rūpēties par ērtību un drošību
Ja ceļojumā dodas cilvēki, kas nav uz “tu” ar tehnoloģijām un angļu valodu, nepieciešams ļoti rūpīgi izplānot visu braucienu un noteikti pārrunāt šo jautājumu ar tūrisma operatoru. “TezTour” demonstrēja perfektu izpratni par situāciju, nodrošinot visu nepieciešamo informāciju (gan aprakstus, gan gidu pakalpojumus un transfēru) arī krievu valodā, tāpēc angļu valodas nezināšana neradīja nekādas problēmas. Kompānijas pārstāvis, kurš sagaida ceļotājus jau lidostā un VIP transfērs, kas pieejams par salīdzinoši nelielu papildus samaksu, būtiski atvieglo visas drošības procedūras lidostā un nokļūšanu viesnīcā – droši, ātri un ērti. Jāatzīmē, ka VIP transfērs, kas nozīmē braucienu no lidostas līdz viesnīcai individuālā busiņā, ir svarīgs no arī Covid-19 drošības viedokļa.

Izvēloties viesnīcu, jādomā par komfortu
Pēc kompānijas “TezTour” ieteikuma tika izvēlēta viesnīca “Stella di Mare Beach Hotel & Spa”. Kad runa ir par ceļotājiem vecuma grupā 60+, primāri jādomā par komfortu – ērtiem numuriņiem, izklaides un brīvā laika pavadīšanas iespējām turpat viesnīcā un kvalitatīvu ēdināšanu. To visu un vēl vairāk piedāvāja minētā viesnīca. Ceļotājas īpaši novērtēja gan laipno apkalpošanu, plašo ēdināšanas piedāvājumu, ērtos numuriņus un citas lietas, tostarp SPA un atpūtas zonu.

Plašas izklaides un ekskursiju iespējas
Ja vieni vēlas doties uz Ēģipti, lai nesteidzīgi baudītu sauli un neko nedarītu, tad citi – tieši pretēji – vēlas maksimāli piepildītu un notikumiem bagātu ceļojumu. Ceļotāji vecuma grupā 60+ nereti ir starp tiem, kuri nav gatavi nedēļu gulšņāt pie baseina no rīta līdz vakaram, tāpēc ir svarīgi, lai būtu dažādas atpūtas iespējas, tostarp arī izglītojošas un izklaidējošas. No plašā piedāvājuma ceļotājas šoreiz izvēlējās ekskursiju Šarmelšeihas pilsētā, īpaši izceļot gida darbu. Tā bijusi lieliska iespēja pāris stundu laikā uzzināt gan par vietējo iedzīvotāju dzīvi un paradumiem, gan apskatīt skaistākās pilsētas vietas. Tāpat tika baudīts brauciens ar jahtu Sarkanajā jūrā. Jāpiezīmē, ka organizatori nāca pretī arī tiem, kuri nebija gatavi nedz peldēties, nedz nirt, tāpēc brauciens bija pieejams par zemāku, turklāt, tā laikā tika organizēta fotosesija, lai ceļotājiem paliktu arī skaistas atmiņas fotogrāfiju formātā. Tiem, kuri uzskata, ka nevar aizbraukt uz Ēģipti un neapmeklēt piramīdas, būs svarīgi zināt, ka tiek piedāvātas dažādas iespējas, kā nokļūt Kairā – gan ar autobusu, gan ar lidmašīnu. Šoreiz ceļotājas izvēlējās lidojumu un jau pēc stundas varēja skatīt piramīdas, apmeklēt muzejus, papirusa ražotnes un citas vietas. Jāpiezīmē, ka lielākajā daļā ekskursiju organizatori ir padomājuši arī par uzkodām vai pilnvērtīgām maltītēm – pusdienām un vakariņām.

Daudz emociju un spilgti iespaidi
Ceļojums uz Šarmelšeihu kopā ar “TezTour” no ceļotāju puses tika novērtēts ar 10 ballēm no 10 – gan no organizēšanas viedokļa, gan no izklaides un atpūtas iespējām galamērķī, gan no viesnīcas kvalitātes un piedāvājuma. Iespaidu un emociju bija tik daudz, ka līdzpaņemtās grāmatas tā arī palika neizņemtas no kofera – tā atzīst ceļotājas. Tāpat viņas iesaka, ka nevajag baidīties doties tālākos braucienus arī tiem, kuriem nav plašas ceļošanas pieredzes vai angļu valodas zināšanas. Mūsdienās tas nav šķērslis.

Avots: BalticTravelnews.com


Valmieras TIC - 3714
Izrāde “Grinča Ziemassvētki

Izrāde “Grinča Ziemassvētki" Valmierā

9.decembrī, koncertzālē "Valmiera", plkst. 18:00 būs skatāma krāšņa, muzikāla svētku pasaka visai ģimenei – “Grinča Ziemassvētki”.

Valmieras TIC

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

"Melnā piektdiena" Liepājas koncertzālē

Sagādā svētkus sev un citiem un nedēļas nogalē ķer "Melnās piektdienas" atlaides SIA Lielais Dzintars rīkotajiem koncertiem!

Liepājas reģiona TIB

Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivāls

Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivāls

No 25. februāra līdz 11. martam Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls piedāvās spožu ceļojumu mūzikas pasaulē. Biļetes ir jau pieejamas tirdzniecībā.

Liepājas reģiona TIB

Brauc slēpot uz Mežinieki

Brauc slēpot uz Mežinieki

Brauc slēpot uz ziemas sporta centru "Mežinieki". No šī gada būs pieejama distanču slēpju noma.

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Meža Skuķi"

Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību.

TAKA

Salonmūzikas un vīna vakars

Salonmūzikas un vīna vakars

🎻Aicinām nesteidzīgā svētku atmosfērā izbaudīt vīnu un iegremdēties klasisko mūziķu virtuozajos skaņdarbos, ko izpildīs Trio Sempre Musica.

ViaJurmala

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Pavasara brīvdienas ISLANDĒ!

Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” valdzina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.

EUR 799 | Latvia Tours

Svētku brīvdienas Parīzē

Svētku brīvdienas Parīzē

Lidojums no Rīgas un 3 naktis izvēlētajā viesnīcā, brokastis // 15.12.2022. - 10.01.2023. //

EUR 694 | Estravel Latvia

Ekskursijas un pludmales atpūta VJETNAMĀ!

Ekskursijas un pludmales atpūta VJETNAMĀ!

Iekļautas ekskursijas Hošimina - Mekongas tūre, Smilšu kāpas un Lotosu ezers, Dalata mūžīgā pavasara pilsēta

EUR 1390 | Latvia Tours

Liepājas mīlas dziesmu koncerti

Liepājas mīlas dziesmu koncerti

Mīlas dziesmu koncerti tagad arī koncertzāles “Lielais dzintars” digitālās koncertzāles platformā.

Liepājas reģiona TIB

Alūksnes pilsētas egles iedegšana

Alūksnes pilsētas egles iedegšana

3.decembrī 16:30 pie Alūksnes Jaunās pils Pilsētas galvenās egles iedegšana.

Alūksnes TIC

Pilsdrupu estrādē uzstāsies grupa “Phoenix

Pilsdrupu estrādē uzstāsies grupa “Phoenix

6. jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē ar vērienīgu koncertu uzstāsies indie mūzikas zvaigznes un “Grammy” balvas ieguvēji “Phoenix” no Francijas.

Siguldas novada TIC

No sniega kalniem līdz Alūksnes kokteilim

No sniega kalniem līdz Alūksnes kokteilim

Jau līdz ar pirmajiem iebrauktajiem metriem novada teritorijā, šarms īpaši izceļas ziemā, kad tā kļūst ne tikai Latvijas augstākā, bet arī sniegotākā pilsēta

EUR 1.00 | Alūksnes TIC

Atpūties aktīvi Latgalē

Atpūties aktīvi Latgalē

Aktīvā atpūta Latgalē - dažāda veida slēpošanas trases, mini zoodārzu mīļdzīvnieku apciemošana, pastaigas sniegotos mežos un izbraucieni ar zirgiem

Latgale.travel

Ziemassvētku laiks Alūksnes Bānīša stacijā

Ziemassvētku laiks Alūksnes Bānīša stacijā

Gada izskaņa pienāk ar skaisto Ziemassvētku un brīnuma gaidīšanas laiku. Svētku sajūtu smelties un uzburt sev īsto Ziemassvētku sajūtu, aicinām Alūksnes dzelzce

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Liepājas Dāvanu karte

Liepājas Dāvanu karte

Izcils veids kā iepriecināt gan Liepājas iedzīvotāju, gan pilsētas viesi lieliskai laika pavadīšanai kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem, ģimeni un draugiem.

Liepājas reģiona TIB

Īsais kruīzs Arābu Emirātos

Īsais kruīzs Arābu Emirātos

Abū Dabī - Dubaija - Abū Dabī //4 naktis // 15.12, 19.12.2022. un 16.03.2023.

EUR 209 | Estravel Latvia

Ziemas stāsts Alūksnes Bānīša stacijā

Ziemas stāsts Alūksnes Bānīša stacijā

No š.g. 3.decembra multimediālā ekspozīcijā “Alūksnes Bānīša stacija” apmeklētājiem atvērta Ziemas ekspozīcija

EUR 3.00 | Alūksnes TIC

Ziemas siltākais Eiropas galamērķis!

Ziemas siltākais Eiropas galamērķis!

Sala, kas vilina ar kazino un tirdzniecības centriem, SPA un skaistumkopšanas saloniem, jahtklubiem un ūdenssporta veidu centriem.

EUR 710 | Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -