Pavadi skolēnu brīvlaiku aktīvi Gulbenes novadā

Klāt skolēnu pavasara brīvlaiks! Aicinām tevi kopā ar draugiem vai ģimeni doties baudīt dažādas aktivitātes Gulbenes novadā, atgūt spēkus un uzkrāt enerģiju pēdējam, noslēdzošajam šī mācību gada posmam!

Daudzveidīgas aktivitātes skolēnu brīvlaikā, no 15.marta līdz 19.martam, tevi gaidīs izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks”:  

•    15.martā - erudīcijas spēle “Quiz game”, kuras laikā varēs iepazīties ar dažādiem Gulbenes dzelzceļa mezgla faktiem un pārbaudīt savas zināšanas (dalībniekiem būs nepieciešama “Actionbound” aplikācija).

•    16.martā no 10:00 līdz 18:00 - detektīvspēle “Ekspreša noslēpums” (dalības maksa – 2,50 EUR).

•    17. un 18.martā – vari izmēģināt spēkus izlaušanās istabā “Perons 13”. Skolēniem – īpaša cena: 15 EUR. Komandā var būt līdz 5 dalībniekiem un vismaz vienam jābūt 12 gadus vecam. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 25448661.

•    19.martā no 11:00 līdz 14:00 - papīra 3D vilcienu modelēšana (dalības maksa – 3,00 EUR ar iepriekšēju pieteikšanos līdz 17.marta plkst. 18:00 pa tālruni 25448661).

Druvienas latviskās dzīvesziņas centrā pavasara brīvlaikā, no 15. līdz 18.martam, norisināsies radošās dienas skolēniem. Katru dienu no plkst. 11:00 līdz 15:00 tev būs iespēja iesaistīties dažādās radošās aktivitātēs (dienas maksa – 2,00 EUR (par nodarbību materiāliem)). Sīkāka informācija - pa tālr. 22441715, 29465217.

Brīvlaika nedēļā kopā ar vecākiem dodies iepazīt baronu Volfu muižas Gulbenes novadā – spēlē spēli un laimē balvas! Gulbenes novads ir bagāts ar muižām un pilīm, bet sešās novada muižās savulaik ir saimniekojusi baronu Volfu dzimta. Šī muižnieku dzimta pamatoti tika uzskatīta par vienu no bagātākajām. Gulbenes novadā šīs dzimtas īpašumā bija Vecgulbenes, Litenes, Stāmerienas, Kalnamuižas (Kalnienas), Lizuma un Druvienas muiža. Līdz pat marta beigām spēlē spēli “Baronu Volfu muižas”, izmantojot mobilo aplikāciju “Actionbound”. Apmeklē visas sešas baronu Volfu muižas Gulbenes novadā un izpildi uzdevumus! Spēli nav obligāti pabeigt vienā dienā, to var turpināt arī citā vēlamā laikā. Svarīgākais – iegūt pēc iespējas vairāk punktu, lai iegūtu iespēju cīnīties par balvām!

Kas gan var būt labāks, kā brīvlaiku pavadīt svaigā gaisā un vēl pēdējo reizi izbaudīt ziemas priekus, lai tad tai teiktu ardievas un priecātos par pavasari? Dodies uz Stāmerienas pagasta motorparku “Dimanti”, kur tev būs iespēja baudīt sniega priekus, traucoties no kalna ar pūsli. Pēc aktivitātēm lai priecē kas mazliet mierīgāks, bet ne mazāk patīkams – sarīko pikniku ugunskura namiņā, kas atrodas turpat motorparka teritorijā! Ņemot vērā mainīgos laikapstākļus, pirms došanās uz motorparku, sazinies ar saimnieku pa tālr. 29123416.

Kur mīt skaistais briedis Harijs un mīlīgais ponijs Pončiks? Protams, briežu dārzā “Mežsētas” Stradu pagastā! Sarūpē kādu gardumu – ābolus vai burkānus - un dodies ciemos! Dzīvnieki sniedz tik pozitīvas emocijas – varēsi tos pabarot un samīļot! Briežu dārzs atrodas pie Pededzes upes, kas pavasara palu laikā applūst, tādēļ pirms došanās noteikti sazinies ar Briežu dārza saimniekiem pa tālr. 29104212 un pārliecinies, kāda ir situācija.  

Vai tu zini, kādus pusdārgakmeņus var atrast Latvijas zemē? To tev noteikti pastāstīs “Latvijas pusdārgakmeņu” darbnīcas, kas atrodas Litenes pagastā, saimnieks Ainis, kurš izrādīs arī viņa atrastos pusdārgakmeņus, nodemonstrēs to apstrādes procesu un arī tev iemācīs atpazīt un atrast Latvijas pusdārgakmeņus. Tālr. saziņai 26684985, 25132372

Čuk, čuk, čuk! Uzaicini vecākus vai klasesbiedrus doties izbraucienā ar bānīti! Bet pirms tam iepazīsti bānīša mājvietu – depo Gulbenes dzelzceļa mezglā! Tālr. saziņai 20228884

Avots: Visitgulbene.lvKad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -