Ieva Keiša: Latvijas tūrisma firma «Latvia Tours» šodien atzīmē 30 gadu jubileju

Latvijas tūrisma firmas «Latvia Tours» vadītāja Ieva Keiša:

Brīdī, kad pasaule kļuvusi trausla kā ziepju burbulis, pateikt ko jēgpilnu šķiet teju vai neiespējami. Tomēr viena no lietām, ko varam darīt, ir stiprināt paši savu valsti, labi darot savu darbu un saglabāt mieru. Miers pašlaik ir visas pasaules mantra. Visas pasaules Viss.

Šodien viena no Latvijas lielākajām tūrisma aģentūrām “Latvia Tours” svin savu 30to jubileju. Man ir bijis tas gods būt kopā ar Latvia Tours 18 gadus, un 14 no tiem kā uzņēmuma vadītājai. 30 gados pie mums ir strādājuši latvieši, krievi, ebreji, īri, un dažādu citu tautību cilvēki, iekļaujoša un profesionāla komanda vienmēr bijusi mūsu galvenā vērtība, un kas zina, varbūt nākotnē spēsim nodrošināt darba vietu arī kādam ukraiņu kolēģim. Gan nodokļos samaksātās summas, gan apkalpoto klientu skaits 30 gados mērāms miljonos, tādējādi esam godprātīgi devuši savu artavu Latvijas ekonomiskajā izaugsmē jau no pašiem neatkarības pirmsākumiem. Šo trīsdesmit gadu laikā esam bijuši pārstāvēti Rīgā, Ventspilī, Jēkabpilī, Liepājā, Viļņā un Tallinā. Gandrīz katrā Latvijas tūrisma firmā strādā kāds mūsējais.

“Latvia Tours” kvalitātes latiņa vienmēr bijusi nemainīgi augsta, mēs paši - atvērti un pieejami, lai realizētu klientu biznesa idejas un pārdrošākos atvaļinājumu sapņus, lai uzņemtu viesus no visas pasaules, un organizētu ceļojumus uz visdažādākajiem galamērķiem.

Šodien vēlamies domās saskandināt glāzes un pateikties esošajiem un bijušajiem darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem, ikvienam, kurš šajos trīsdesmit gados ir bijis kopā ar mums - gan tad, kad panākumi ir situši augstu vilni, gan brīžos, kad esam stājušies pretim krīzēm. Mēs turpināsim strādāt pie pakalpojumu pilnveides un tehnoloģiskās attīstības, jo ticam, ka saprāts uzvarēs, un mūsu klienti varēs augt un attīstīsies kopā ar mums, veiksmīgi darbojoties katrs savā nozarē. Mēs ticam, ka cilvēki joprojām gribēs izzināt pasauli ceļojot un uzticēs mums šos ceļojumus organizēt. Mēs ticam, ka Latvijā atkal notiks starptautiska mēroga pasākumi, un ārvalstu viesi brauks pie mums gan strādāt, gan atpūsties.Paldies par lielisko sadarbību, lojalitāti un atbalstu. Lai mums visiem miers un veselība, panākumus sarūpēsim paši.

Jūs esat mūsu panākumu atslēga.

Avots: LatviaTours.lvJAUNGADA BALLĪTE

JAUNGADA BALLĪTE

Piedzīvo neaizmirstamu Jaungada sagaidīšanas ballīti ar gardiem kokteiļiem, uzkodām, kā arī jautrām izklaidēm un dzīvo mūziku Jorana Šteinhauera vadībā!

EUR 120 | Skyline Bar

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Katru dienu, līdz pat Ziemassvētkiem, Visit Bauska Facebook lapā plkst. 12:00 publicējam idejas, ieteikumus, atlaižu kodus un daudz ko citu interesantu!

Bauskas TIC

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

Sagaidi Jauno 2023. gadu dzīvās džeza mūzikas ritmu pavadījumā no grupas AG Trio restorānā Esplanāde. Izbaudi bagātīgu svinību bufeti un dzirkstošus dzērienus.

EUR 110 | Esplanāde

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Saliņas"

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.

TAKA

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Vienīgā izrāde Rīgā šogad!

Vienīgā izrāde Rīgā šogad!

18. decembrī plkst. 12.00!

Splendid Palace

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Ziemas sezonas atklāšana

Ziemas sezonas atklāšana "Egļukalnā"

Šā gada 3. decembrī, plkst. 10.00 visi ir laipni aicināti uz ziemas sezonas atklāšanu slēpošanas bāzē “Egļukalns”!

TAKA

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Tuvojas Ziemassvētki - prieka un dāvināšanas laiks! Jēkabpils novada čaklie mājražotāji un amatnieki sagādājuši garšīgas, lietderīgas un sirsnīgas dāvanas.

Jēkabpils novada TIC

Jelgavas tornī izstāde “Šoreiz viņi paši

Jelgavas tornī izstāde “Šoreiz viņi paši"

Līdz 2023.gada 22. janvārim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī skatāma Harija D.Liepiņa fotoizstāde “Šoreiz viņi paši”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Viesu māja “Grāvīši”

Viesu māja “Grāvīši”

Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”, Augšdaugavas novadā. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu gaisu.

TAKA

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

Pievienojies jautrai Jaungada sagaidīšanas ballītei mūsu lielākajā pasākumu zālē "Omega" kopā ar grupu Dziļi Violets un vakara vadītāju Kasparu Breidaku.

EUR 130 | Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -