Elvis Veinbergs: Sporta disciplīna palīdz mācībās un nākotnes plānos

Janvāra sākumā Altenbergas trasē izcīnīta zelta medaļa Eiropas U-20 čempionātā, U-23 meistarsacīkstēs 3. vieta, bet Eiropas kausa ieskaitē 4. vieta. Ar to noslēgusies gana piepildīta un aktīva sezona, tāpēc šobrīd ir iespēja pievērsties mācībām, jo jau pavasarī gaidāmi 12. klases eksāmeni. Treniņus vairākas reizes dienā un mācības ir iespējams savienot, taču bez disciplīnas un sevis piespiešanas neiztikt. Lai gan tuvākie plāni ir saistīti ar skeletonu, vienlaikus plānoju iegūt arī augstāko izglītību, lai nākotnē varētu domāt arī par savu uzņēmumu, uzskata Skeletonists, Eiropas Tālmācības vidusskolas 12. klases audzēknis Elvis Veinbergs.

Iegūt iespēju trenēties

Lai varētu profesionālo nodarboties ar skeletonu, 14 gadu vecumā pārcēlos dzīvot uz Siguldu, kur arī pabeidzu 9. klasi. Tālāk turpināju mācības vidusskolā, bet, ņemot vērā, ka sezonas laikā ir gan agrais treniņš trasē un pēcpusdienā vēl viens zāles treniņš, palika aizvien sarežģītāk mācīties parastā skolā un trenēties. Savas korekcijas viesa arī pandēmija – nebija iespējams prognozēt, kad varēs mācīties skolā, gan būs attālinātās nodarbības. Bija liela nenoteiktība, tāpēc, sākoties 12. klasei, uzsāku mācības Eiropas Tālmācības vidusskolā. Pieņemot šādu lēmumu, bija iekšējs satraukums, jo ir eksāmenu gads, turklāt, arī vecāki vairākkārt pārjautāja, vai spēšu tikt galā, bet rezultātā risks ir ļoti attaisnojies.

Pēc sporta plānos uzņēmējdarbība

Šobrīd spēju savienot mācības un sportu, patiesībā, sekmes skolā ir pat uzlabojušās, kas ļoti iepriecina. Papildus tam ieguvu arī stipendiju, kas palīdz iegādāties jaunu ekipējumu un uzlabot treniņu procesu. Šī ir mana piektā sezona skeletonā un līdzšinējie sasniegumi mudina turpināt un darīt vēl vairāk. Vienlaikus apzinos, ka jāpabeidz arī skola, jo pēc tam vēlos turpināt mācības. Šobrīd domāju par uzņēmējdarbības studijām. Diemžēl, ar profesionālo sportu Latvijā ne vienmēr var nopelnīt tik daudz, grib gribētos, tāpēc nākotnē vēlos veidot savu uzņēmumu un bez izglītības neiztikt.

Ar mērķi uz 2026. gada olimpiādi

Uzņēmums gan ir tālākos nākotnes plānos, jo pagaidām galvenais fokuss ir uz sportu, kur man priekšā vēl daudz mērķu un vēl vairāk darba un treniņu. Līdz šī 2020. gada janvārim mans lielais mērķis bija "Lausanne2020" Jaunatnes olimpiskās spēles, kurās izcīnīju 2. vietu, šī brīža mērķis ir ziemas olimpiskās spēles, kas norisināsies 2026. gadā Milānā un Kortīnā d'Ampeco, Itālijā. Patiesību sakot, mērķis ir katrās sacensības startēt labāk, nekā iepriekšējās un domāju, ka tā ir ļoti daudziem sportistiem.

Iespējams, Pasaules kauss un ICC

Runājot par nākamo sezonu, jāsaka, ka pagaidām ir ļoti daudz neskaidrā un ļoti daudz kas atkarīgs no skeletonistu Dukuru lēmuma un plāniem. Nākamās sezonas plānos ir startēt pēc iespējas augstāka ranga sacensībās - Starpkontinentālā kausa izcīņā (ICC) un, iespējams, arī Pasaules kausā, kā arī dabūt pēc iespējas vairāk punktus, lai Pasaules rangā būtu pēc iespējas augstāk. Šogad ICC divu braucienu summā ierindojos 12. vietā, bet nākamgad, protams, gribētos nostartēt labāk.

Ar fokusu uz 12. klases eksāmeniem

Šobrīd, starpsezonas laikā, ir iespēja pārdomāt nākotnes mērķus un nokārtot visus kontroldarbus un pārbaudījumus mācībās. Priecājos, ka arī draugi no iepriekšējas skolas atceras par mani un aicina gan ekskursijās, gan uz Žetonu vakaru. Ļoti ceru, ka arī pandēmijas radītie sarežģījumi jau tuvākajā laikā mazināsies, lai būtu iespējams gan vienkāršāk ceļot, gan trenēties.

Avots: Eiropasskola.lv


Valmieras TIC - 3715
Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Viesnīca

Viesnīca "Sventes muiža"

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

TAKA

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes”

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

"Purva bridēji" aicina 4. decembrī plkst. 11:00 doties pārgājienā ar purva kurpēm Jēkabpils novada Lielajā Pelēčāres purvā.

Jēkabpils novada TIC

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi Ierobežotā daudzumā - īpašie SPA piedāvājumi par godu Melnās Piektdienas iepirkšanās svētkiem! Rezervē Melnās piektdienas SPA piedāvājumus no 21.11.2022 - 04.12.2022 un izmanto līdz 31...

EUR 36 | Wellton Riverside SPA Hotel

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Koncerts sveču gaismā

Koncerts sveču gaismā

Lai veicinātu tūrismu veikals Lauva, konditore “Lai labi garšo”, kultūras nams, “Kempings pie Daugavas”, kuģītis “Baltā kaza” organizē pasākumu

Zemgales Tūrisma asociācija

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā apskatāma izstāde “Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retrospekcija un mūsdienu realitāte”...

Limbažu TIC

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Par HES darbību un dažādiem interesantiem faktiem vislabāk var uzzināt tam speciāli izveidotajā ekspozīcijā tepat Aizkrauklē!

Aizkraukles novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -