Gabaliņš aktīvas ziemas pie Salaspils novada tūrisma uzņēmējiem

Kamēr sniega sega nav nokususi un pieturās ziemīgi laikapstākļi, iespējams, daudziem lielākā un labākā iecere pārdzīvot šo auksto periodu ir ar tējas tasi rokās, siltām zeķēm kājās un labu grāmatu vai interesantu raidījumu fonā, bet noteikti ir arī tādi, kam tieši tagad ļoti patīk būt dabā un baudīt dzestru un spirgtu ziemas dabas aicinājumu apvienojumā ar kādu aktīvu līdzbūšanu tajā. Tikpat labi, kādam draugam, radam vai paziņam ir svētki vai kāds nozīmīgs pasākums – uzdāvinot jaunas izjūtas, emocijas, piedzīvojumu un prieku varētu būt pati labākā dāvana.

Četras ziemas aktivitāšu izbaudīšanas iespējas Salaspils novadā.

Izbraucieni ar pajūgu suņiem
Husky.lv piedāvā izbraucienus ar pajūgu suņiem šobrīd sniega, bet arī bezsniega periodā, kā arī ekskursijas un apmācības. Iespējams baudīt mierīgu braucienu ar skaistajiem Sibīrijas haskijiem, taču adrenalīna cienītāji var izbraukt arī suņu ”F1” – European Sleddog pajūgā, kuru ātrums var sasniegt pat 35 km/h. Trases garumi vai nu 3 km vai arī 5 km.
Haskiji ir ne tikai ātri, bet arī ļoti draudzīgi un socializēti, kas ir labs iepriecinājums arī mazākiem apmeklētājiem.
Izbraucieni un ekskursijas tiek piedāvātas tikai iepriekš pierakstoties. Husky.lv strādā “zaļajā režīmā”, uzņemot apmeklētājus un interesentus ar sadarbspējīgiem, spēkā esošiem vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem.
Vairāk informācijas: www.husky.lv

Zirgu stallis “Piķurgas”- Jātnieku sporta klubs “Equilat” 
Ziemas periodā šobrīd nodarbojas ar vizināšanu zirga mugurā vai arī iespējamas pastaigas uz mežu ar zirgu pie rokas. Ņemot vērā, ka teritorijā ir arī manēža ziemas nodarbībām, tad nelabvēlīgos apstākļos tiek izmantota arī tā. Klienti var pieteikties individuāli, un šie pakalpojumi ir pieejami visai sabiedrībai bez ierobežojumiem, jo lielāko tiesu nodarbības ir svaigā gaisā un aktivitāte notiek tikai ar vienu klientu/ģimeni vienlaicīgi. Interesentiem, kuriem ir vēlme kurināt grilu un vārīt katlā zupu – tādu iespēju te arī var piedāvāt. Ir iespējama arī pieteikšanās uz Zirga iepazīšanas (vai saskarsmes) mācībām, kas dzīvē parādīs, kas ir zirgs, ko tas ēd, kā to tīrīt, kā seglot, kā vest un kas ir jāievēro lai neapdraudētu sevi un dzīvnieku. Izklaidējoši un izglītojoši vienlaicīgi.

Pieredzējušākie zirgi var tikt piedāvāti arī ziemas fotosesijām!
Lai baudītu sevi interesējošu aktivitāti, nepieciešams iepriekšēja pieteikšanās.

Vairāk informācijas: +371 26409789

Peintbola un lāzertaga parks “Jugland”
Ir lielākais peintbola un lāzertaga parks Baltijā ar 12 spēļu laukumiem. Te tiek piedāvātas publiskās un privātās spēles, korporatīvās spēles, turnīri, scenāriju spēles. Šeit, ļoti iespējams, ir labākie speciāli uzbūvētie tematiskie laukumi spēlēm, tādi kā savvaļas rietumu stila pilsēta ar divstāvu ēkām, militārā bāze ar torņiem un militāro aprīkojumu vai slavenā Omaha pludmale.
Parkā ir iespējams saņemt arī papildus pakalpojumus – siltas ģērbtuves, piknika un ugunskura vietas, atpūtas mājiņas kompānijām vai svinībām, kā arī viesu nams ar pirtiņu un silto kublu. Aktuālais jaunums – Ēdināšanas pakalpojumi ar piegādi.
Šobrīd, ziemas periodā “Jugland” nodrošina kvalitatīvas peintbola, peintbola bērniem, lāzertaga vai airsofta spēlēs ārā, brīvā dabā, ievērojot visus epidemioloģiskos standartus saskaņā ar likumu. Tumšajā dienas laikā ir pieejami 2 labi apgaismoti spēļu laukumi. Speciāli ziemas spēlēm tiek izmantotas arī speciālas ziemas peintbola lodītes.
Peintbola parks strādā bez brīvdienām un bez darba laika, taču iepriekšēja pieteikšanās noteikti nepieciešama.
Vairāk informācijas: www.paintball.lv

Armanda Lauku jātnieku klubs
Tie, kas beidzot ir saņēmušies noglāstīt zirgu, vai arī tie, kas ir pieredzējuši jātnieki – ikviens ir laipni gaidīts pavadīt brīvo laiku izjādēs zirga mugurā Armanda Lauku jātnieku klubā.
Visu gadu pastāvīgi šeit tiek nodrošinātas nodarbības svaigā gaisā, ievērojot distanci. Šobrīd, kamēr ziema un kamēr sniegs, piedāvājumā arī izbraukumi zirga vilktās kamanās, kas izvadās 30 minūšu garā maršrutā pa mežu. Kamanu ietilpība: 4 pieaugušas personas (vidēji līdz 100 kg).
Obligāti nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, dažādi darba laiki.
Vairāk informācijas: www.zirgi.lv

Baudiet ziemu, tās piedāvātās aktivitātes, esiet veseli un izkustējušies!

Salaspils TIC

Avots: visit.salaspils.lv


Valmieras TIC - 3714
Viesnīca

Viesnīca "Sventes muiža"

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

TAKA

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Koncerts sveču gaismā

Koncerts sveču gaismā

Lai veicinātu tūrismu veikals Lauva, konditore “Lai labi garšo”, kultūras nams, “Kempings pie Daugavas”, kuģītis “Baltā kaza” organizē pasākumu

Zemgales Tūrisma asociācija

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

"Purva bridēji" aicina 4. decembrī plkst. 11:00 doties pārgājienā ar purva kurpēm Jēkabpils novada Lielajā Pelēčāres purvā.

Jēkabpils novada TIC

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Par HES darbību un dažādiem interesantiem faktiem vislabāk var uzzināt tam speciāli izveidotajā ekspozīcijā tepat Aizkrauklē!

Aizkraukles novada TIC

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi Ierobežotā daudzumā - īpašie SPA piedāvājumi par godu Melnās Piektdienas iepirkšanās svētkiem! Rezervē Melnās piektdienas SPA piedāvājumus no 21.11.2022 - 04.12.2022 un izmanto līdz 31...

EUR 36 | Wellton Riverside SPA Hotel

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes”

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -