Pārbaudi spēkus slēpošanas maratonā Gulbenes novadā

5.februārī Gulbenes novada Rankas Kartonfabrikas distanču slēpošanas trasē pirmo reizi tiks organizēts slēpošanas maratons, iekļaujot dažādas distances. Sacensībās gaidīti dažādu vecuma un sportiskās sagatavotības distanču slēpošanas entuziasti! Pieteikties sacensībām var vēl tikai līdz 2.februārim!

Sacensību laikā pirmo reizi Latvijā notiks 100 kilometru slēpošanas maratons. Savukārt atbalstot tautas sportu, tiks piedāvāts pārbaudīt spēkus arī 20 kilometru un 10 kilometru distancēs.

Katrs sacensību dalībnieks saņems piemiņas medaļu. Uzvarētāji saņems lieliskas balvas, paredzēta arī loterija, kurai balvas sarūpējuši gan vietējie Gulbenes novada uzņēmēji, gan arī veikals “MySport”.

Visas dienas garumā par lielisku atmosfēru sacensībās rūpēsies sporta žurnālists Lauris Lizbovskis.

Pasākumu organizē biedrība "SK Piebalga" sadarbībā ar Gulbenes novada sporta pārvaldi, ar mērķi veicināt un popularizēt aktīvo dzīvesveidu lauku reģionos, kā arī padarīt šo sporta disciplīnu pieejamu ikvienam gribētājam.

Sīkāka informācija par sacensībām: https://ej.uz/RKFnolikums

Reģistrēšanās sacensībām: https://ej.uz/rkf_reģistrācija

Neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt pa tālruni 26691550 (Matīss) vai rakstīt e-pastā: [email protected]

Ja uz šo sporta pasākumu plānots braukt no kāda tālāka Latvijas novada, ir vērts izbaudīt arī citu atpūtu Gulbenes novadā! Turpat Rankas pagastā naktsmītnes un lielisku atpūtu var rezervēt atpūtas kompleksā “Lācītes”, viesu namā “Mīlmaņi”, lauku mājā “Vecpāpani”, Saliņmuižas namiņā, taču viesmīlīgi ikvienu uzņems arī citas naktsmītnes novadā. Gan viesu namā “Mīlmaņi”, gan arī atpūtas kompleksā “Lācītes” ir iespēja ieturēt gardu maltīti. Turpat Rankas pagastā ir arī interesanti tūrisma objekti, degustāciju saimniecības. Ikviens būs laipni gaidīts mājīgajā specializētās kafijas grauzdētavā “Tīrs Miers”. Šeit viesiem tiek piedāvāts izbaudīt īstu kafijas garšu, ļaujoties stāstiem par kafijas pupiņas ceļojumu no plantācijām līdz kafijas baudītāja krūzītei. Te būs iespējams arī iemācīties, kā pagatavot kafiju visdažādākajos veidos. Vīna darītavā “Vecpāpani” ikviens varēs izzināt vīna darīšanas tradīcijas, ko gadu gaitā izkopis saimnieks Māris. Viņš pastāstīs par katru vīna šķirni, kas top “Vecpāpanos”, uzsauks tostu un piedāvās tās nogaršot. Saimniecībā top arī ābolu čipsi, kurus tāpat kā gardos mājas vīnus iespējams arī iegādāties. Vides veselības saimniecībā “Kāķupi” interesentiem kopā ar saimnieci Agritu būs ļauts iepazīt ārstniecības augu pasauli un to lietošanas tradīcijas, degustēt zāļu tējas un iegādāties tās. Uz Rankas un Variņu pagasta robežas atrodas saimniecība “Dzintarferma”, kurā tiek audzēti smiltsērkšķi, kā arī ražota unikāla produkcija no tiem. Apmeklētājiem tiek piedāvāts izzināt un izgaršot šī dabīgā vitamīnu avota audzēšanas un pārstrādes procesu. Gūt patīkamas emocijas ikvienam būs ļauts zirgu stallī ”Grantiņi 1”. Stallis ir atvērts visiem, kas vēlas doties izjādēs vai arī apgūt māku turēties zirga mugurā. Zirgi šeit ir ļoti atbildīgi, draudzīgi un nosvērti, tāpēc atpūta vai treniņš kopā ar tiem būs patiesi patīkams.

Viesojoties Rankas pagastā, noteikti ir vērts mazliet ielūkoties arī šī pagasta vēsturē. Apmeklējot Rankas pagasta kultūrvēsturiskā mantojuma centru, viesiem būs iespēja ielūkoties gan pagasta vēstures lappusēs, gan arī mūsdienu notikumos, kā arī uzzināt dažādas ceļotāju gudrības.

Un Gulbenes novadā tiešām ir īsta ziema! Un sniega pie mums arī ir daudz! Ikviens ir gaidīts baudīt ziemas priekus, dažādas ziemīgas aktivitātes un arī dabas skaistumu visa novada teritorijā! Visa informācija par atpūtas iespējām un tūrisma objektiem Gulbenes novadā pieejama mājaslapā www.visitgulbene.lv!

Avots: Visitgulbene.lv


Valmieras TIC - 3714
Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Koncerts sveču gaismā

Koncerts sveču gaismā

Lai veicinātu tūrismu veikals Lauva, konditore “Lai labi garšo”, kultūras nams, “Kempings pie Daugavas”, kuģītis “Baltā kaza” organizē pasākumu

Zemgales Tūrisma asociācija

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā apskatāma izstāde “Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retrospekcija un mūsdienu realitāte”...

Limbažu TIC

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi Ierobežotā daudzumā - īpašie SPA piedāvājumi par godu Melnās Piektdienas iepirkšanās svētkiem! Rezervē Melnās piektdienas SPA piedāvājumus no 21.11.2022 - 04.12.2022 un izmanto līdz 31...

EUR 36 | Wellton Riverside SPA Hotel

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesnīca

Viesnīca "Sventes muiža"

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

TAKA

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Par HES darbību un dažādiem interesantiem faktiem vislabāk var uzzināt tam speciāli izveidotajā ekspozīcijā tepat Aizkrauklē!

Aizkraukles novada TIC

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Brīvdienu mājas

Brīvdienu mājas "Beibuki"

Brīvdienu mājas “Beibuki” atrodas Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā, 14 km attālumā no Daugavpils, Krāslavas virzienā.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -