Rallijs Sarma 2022 uzņems ierobežotu skaitu skatītāju

Lai arī sākotnēji tika paziņots, ka rallijs Sarma 2022, notiks bez skatītāju līdzdalības, rallija organizatori, konsultējoties ar atbildīgajām iestādēm un epidemioloģiskajiem speciālistiem, ir raduši iespēju rallija skatītāju zonās ielaist ierobežotu skaitu skatītāju. Rallijs Sarma 2022 notiks epidemioloģiski drošā vidē, zaļajā režīmā. Tas nozīmē, ka ralliju varēs apmeklēt skatītāji tikai ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem, ievērojot striktus Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus.

"Pirmo reizi rallija Sarma pastāvēšanas vēsturē biļetes tirgosim tikai iepriekšpārdošanā un tikai internetā. Tas ir tāpēc, ka biļešu skaits ir ierobežots un visām biļetēm ir jābūt ar vārdu un uzvārdu, ko ierastajā veidā nespējam nodrošināt. Turklāt arī negribam pieļaut situāciju, ka kāds atbrauc uz ralliju un ir spiests braukt mājās, jo nav ticis pie biļetes," stāsta rallija Sarma direktors Vilhelms Sniedzāns.

Biļetes būs iespējams iegādāties tiešsaistes biļešu tirdzniecības platformā eKase.lv. Rallija organizators aicina visus skatītājus pirms biļešu iegādes iepazīties ar noteikumiem un rallija laikā tos rūpīgi ievērot, lai neradītu problēmas ne sev, ne rallija organizatoram. Jāatceras, ka, iegādājoties biļeti, skatītājs piekrīt visiem noteikumiem un apzinās, ka biļeti nebūs iespējams ne atgriezt, ne apmainīt, ne nodot citām personām, ja nespēs ierasties vai izpildīt kādu no noteikumu punktiem.

"Mums ir prieks, ka, piesaistot zinošus cilvēkus un sakārtojot procesus, varam ralliju atvērt arī skatītājiem. Rallijs bez skatītājiem nav rallijs! Bet man ir jālūdz visi skatītāji, novērtēt to darbu, ko esam izdarījuši, un būt apzinīgiem, ievērot noteikumus un neradīt problēmas ne sev, ne mums. Pateicos arī ministrijām un atbildīgajiem dienestiem, kuri izprata mūsu situāciju, un sniedza visu iespējamos padomus un atbalstu, lai mums nebūtu "jāuzceļ Gulbenes novada mūris" un ziemā "jāgana sēņotāji"," neslēpjot prieku, saka Sniedzāns.

Būtiskākās atšķirības, ar kurām būs jāsaskaras skatītājiem ir tās, ka skatītāju zonās tiks kontrolēts skatītāju skaits un populārākajās zonās visi gribētāji var netikt ielaisti. Skatītāju un sportistu plūsmām ir jābūt šķirtām, kas nozīmē, ka ieiešana un iziešana caur ātrumposmu startiem un finišiem būs aizliegta. Tieši tā pat tiks liegta skatītāju piekļuve servisa parkam un rallija centram. Skatītājiem jāņem vērā, ka, piebraucot pie biļešu kontroles punktiem, visiem skatītājiem ir jālieto sejas maskas un skatītāju zonās jāievēro 2m distance starp mājsaimniecībām.

"Aicinu skatītājus būt saprotošus un uz ātrumposmiem doties laicīgi, sagatavojot biļetes, sertifikātus un dokumentus, jo biļešu kontrolpunktos tas tiks pārbaudīts un katra aizķeršanās tikai kavēs citus skatītājus. Esiet piesardzīgi, un kopā ar mums ievērojiet valstī ieviestos ierobežojumus!" piebilst Sniedzāns.

Skatītājiem saistošos noteikumus iespējams atrast mājas lapās autorally.lv un ekase.lv. Savukārt plašāka informācija par ralliju Sarma 2022 ir atrodama autorally.lv un sociālajos tīklos.

Avots: Autorally.lv


Valmieras TIC - 3715

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Viesnīca

Viesnīca "Sventes muiža"

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

TAKA

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā apskatāma izstāde “Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retrospekcija un mūsdienu realitāte”...

Limbažu TIC

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Viesu māja “Rudzupuķes”

Viesu māja “Rudzupuķes”

Atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā – Sventē, netālu no dabas parka “Svente”.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

PA ZVĒRU TAKĀM LIELAJĀ PELĒČĀRES PURVĀ

"Purva bridēji" aicina 4. decembrī plkst. 11:00 doties pārgājienā ar purva kurpēm Jēkabpils novada Lielajā Pelēčāres purvā.

Jēkabpils novada TIC

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Par HES darbību un dažādiem interesantiem faktiem vislabāk var uzzināt tam speciāli izveidotajā ekspozīcijā tepat Aizkrauklē!

Aizkraukles novada TIC

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Koncerts sveču gaismā

Koncerts sveču gaismā

Lai veicinātu tūrismu veikals Lauva, konditore “Lai labi garšo”, kultūras nams, “Kempings pie Daugavas”, kuģītis “Baltā kaza” organizē pasākumu

Zemgales Tūrisma asociācija

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi Ierobežotā daudzumā - īpašie SPA piedāvājumi par godu Melnās Piektdienas iepirkšanās svētkiem! Rezervē Melnās piektdienas SPA piedāvājumus no 21.11.2022 - 04.12.2022 un izmanto līdz 31...

EUR 36 | Wellton Riverside SPA Hotel

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -