Kvīnslendas štats Austrālijā pamazām atveras ārvalstu tūristiem

Kvīnslendas štats Austrālijā pamazām no 22.01.2022 atveras ārvalstu tūristiem, kuri drīkstēs ieceļot valstī. Tas vispirms attiecas uz pilnībā vakcinētiem studentiem un jauniešiem no Eiropas, kuri vēlas strādāt ar speciālu darba vīzu (Working-Holiday-Visum). Ieceļotājiem nav jādodas karantīnā.

Kvīnslenda (''Queensland'' jeb tulkojumā – ''Karalienes zeme'') ir viens no Austrālijas štatiem, kas atrodas valsts ziemeļaustrumos. Tas tika dibināts 1.01.1901. Kvīnslenda pēc platības ir otrais lielākais štats pēc Rietumaustrālijas un piecas reizes lielāks par Vāciju, kur dzīvo apmēram 6 miljoni iedzīvotāju. Štatā dzīvo liels aborigēnu skaits (26% no kopskaita). Štata galvaspilsēta ir Brisbena, kas arī štata lielākā pilsēta, kur dzīvo gandrīz 2 miljoni iedzīvotāju. Otra lielākā pilsēta ir Goldkosta, kurā dzīvo apmēram pusmiljons iedzīvotāju.

Tūristi dodas uz Kvīnslendi, lai apskatītu UNESCO dabas objekti - Lielo Barjerrifu, pasaulē lielāko smilšu salu - Freizeru sala, Kvīnslenda mitro tropu teritoriju - Wet Tropics of Queensland.

Vairāk informāijas - www.queensland.com


Avots: BalticTravelnews.com/touristik-aktuell.de

celojumubode - 3629
BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -