TOP 10 aktivitāšu saraksts, ko aicinām izdarīt janvārī Gulbenes novadā!

1. Sajūti senatnes pieskārienu Stāmerienas pilī! Iepazīsti stāstus un leģendas par Volfu dzimtu, aplūko burvīgas izstādes visos pils stāvos. Lieliska vieta pastaigām ir Stāmerienas pils parks! Ļaujies skaistajai ziemas pasakai!

2. Baudi ziemas priekus motorparkā “Dimanti”, kur darbojas kameršļūkšanas trase. Pēc kārtīgām aktivititātēm ir pieejams ugunskura namiņš, kurā atpūšoties var turpināt baudīt skaistos ziemas skatus!

3. Veselā miesā vesels gars! Attīri garu un miesu jaunajā gadā! Izmanto iespēju izbaudīt pirts priekus kādā no novada pirtīm, karsēties karstajā kublā, atpūsties SPA Vecgulbenes muižā. Izaicinājums - ziemas peldes izmēģinājums!

4. Dodies uz briežu dārzu "Mežsētas" un satiec tur dzīvojošos draugus! Apskati vairāk nekā 300 briežus, kazas, aitas un noteikti apmīļo arī poniju Pončiku! Tā ir lieliska vieta, kuru apmeklēt kopā ar bērniem!

5. Sarīko sacensības slēpošanā! Slēpo vairāk, ātrāk, ilgāk! Lai sportisks un veselīgs gars 2022.gadā! Gulbenes novadā ir arī unikāla iespēja apskatīt Slēpju muzeju Tirzā un izzināt Latvijas slēpošanas vēsturi un tradīcijas.

6. Izjāde zirga mugurā? Kāpēc ne? Dodies uz saimniecību "Purenes", "Dzelzavieši" vai stalli "Grantiņi 1" un izbaudi katru minūti, dodoties izjādē ar draudzīgiem, pieredzējušiem un cilvēkus mīlošiem zirgiem.

7. Gulbenes pilsētas parki ik gadu svētku laikā iegūst krāšņu rotu. Izstaigā pilsētas parkus un arī pēc svētkiem turpini baudīt jauko atmosfēru!

8. Lai svinētu dzīvi, vajadzīgs labs noskaņojums un burvīgs ceļojums garšu pasaulē! Dodies uz Gulbenes novada garšu pieturām un degustē vīnu, sieru, smiltsērkšķus, kafiju, garšaugus un medu. Sāc 2022.gadu ar garšas baudījumu!

9. Izvēdini galvu un noķer adrenalīna devu, dodoties izbraucienā ar sniega motociklu vai kvadriciklu kopā ar "Gulbene Adventures"! Lai piedzīvojumi turpinās!

10. Sajūti dabas pieskārienu, satiecies ar mežu, klausies klusumā, vēro meža zvērus! Šādu unikālu iespēju dāvā atpūtas namiņi “Paparde&Zīle”. Rezervē atpūtu un baudi divvientulību skaistā vietā meža vidū!

Avots: Visitgulbene.lv



JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

Pievienojies jautrai Jaungada sagaidīšanas ballītei mūsu lielākajā pasākumu zālē "Omega" kopā ar grupu Dziļi Violets un vakara vadītāju Kasparu Breidaku.

EUR 130 | Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Ziemas sezonas atklāšana

Ziemas sezonas atklāšana "Egļukalnā"

Šā gada 3. decembrī, plkst. 10.00 visi ir laipni aicināti uz ziemas sezonas atklāšanu slēpošanas bāzē “Egļukalns”!

TAKA

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Katru dienu, līdz pat Ziemassvētkiem, Visit Bauska Facebook lapā plkst. 12:00 publicējam idejas, ieteikumus, atlaižu kodus un daudz ko citu interesantu!

Bauskas TIC

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Tuvojas Ziemassvētki - prieka un dāvināšanas laiks! Jēkabpils novada čaklie mājražotāji un amatnieki sagādājuši garšīgas, lietderīgas un sirsnīgas dāvanas.

Jēkabpils novada TIC

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Nāc ciemos uz Melngalvju namu!

Esam atvērti no otrdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 17.00!

Melngalvju nams

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

Vienīgā izrāde Rīgā šogad!

Vienīgā izrāde Rīgā šogad!

18. decembrī plkst. 12.00!

Splendid Palace

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Saliņas"

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.

TAKA

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Bauskas muzejā 10.decembrī no plkst. 11:00 - 15:00 bezmaksas darbnīca “Eglīšu rotājumi 20. gs. 20.-30. gados Latvijā”

Bauskas TIC

Nedēļas pasākumi Augšdaugavas novadā

Nedēļas pasākumi Augšdaugavas novadā

Visi ir laipni aicināti ielūkoties nedēļas kultūras pasākumos un izstāžu piedāvājumā Augšdaugavas novadā!

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Ziemassvētku tirdziņi Aizkraukles novadā

Ziemassvētku tirdziņi Aizkraukles novadā

Dāvanas Ziemassvētkos nav galvenais, taču ir tik patīkami tās saņemt un arī kādam dāvināt. Dzird runājam, ka vislabākās dāvanas esot atrodamas tieši tirgū.

Aizkraukles novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -