Tatjana Kozačuka: Mūsu komandai tas ir liels gods

Konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2021” nominācijā “Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts” pirmo vietu ieguva Krāslavas Amatniecības centrs. Krāslavas Tūrisma informācijas centra vadītāja Tatjana Kozačuka savā Facebook kontā publicējusi sirsnīgas emocijas, kādas viņu pārņēmušas pēc balvas saņemšanas.

Neticami, bet tas ir fakts! Vēl pusgadu atpakaļ, es varēju tikai sapņot, ka Krāslavas pils kompleksa jaunais tūrisma objekts Krāslavas Amatniecības centrs vasarā veiksmīgi uzsāks darbību.

Jau toreiz es sapņoju, ka šis objekts būs unikāls, ar savu neatkārtojamu pozitīvu gaisotni, ka tā būs vieta, kur gan vietējie iedzīvotāji, gan arī novada viesi gribēs atgriezties vēl un vēl...

Bet mēs ne tikai sapņojām, bet arī cītīgi strādājām, lai mūsu sapņi piepildās...

Vakar konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2021", kuru jau 16.gadu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA sadarbībā ar Ekonomikas ministrija un Latvijas Eksportētāju asociāciju "The Red Jackets" tika apbalvoti labākie 6 dažādās nominācijās

Paldies Latgales Tūrisma asociācija Laura St-Sp, kura iniciēja konkursa nominācijā "Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts" biedrību, nodibinājumu, plānošanas reģionu vai pašvaldības iestāžu grupā" iesniegt arī mūsu jauna objekta Krāslavas Amatniecības centrs pieteikumu.

To, ka no 11 pretendentiem Krāslavas Amatniecības centrs tika izvirzīts 2.kārtā, protams, mēs zinājām, jo uzņēmām konkursa komisiju arī klātienē. Bet uzvarētāju es uzzināju tikai vakar - apbalvošanas ceremonijā! Protams, nekādas īpašas runas es nepaspēju sagatavot, bet toties, tas bija no sirds.

Kad pasākuma vadītājs pateica, ka 1.vietu saņēma Krāslavas Amatniecības centrs - tas bija neaprakstāmas sajūtas, milzīgs lepnums par savu dzimto pilsētu - Krāslavu, liela pateicība visai mūsu komandai, Krāslavas novada pašvaldība, pieteikumu vērtēšanas komisijai, jo noteikti katrs pretendents bija pelnījis šo godalgotu vietu...

Mūsu komandai tas ir liels gods un, savā veidā, stimuls turpināt darbu, rakstīt jaunus projektus un atkal sapņot... jo, kā redzam, sapņi piepildās...

Mums ir patiešām unikāla, zinošā un, savā ziņā, neatkārtojama komanda: Krāslavas novada tūrisma informācijas centrs kolektīvs Tatjana Kozačuka Inga Pudnika-Skerškāne Edīte Lukša Līga Krasnikova Lidija Černajeva.

Un, protams, Krāslavas Amatniecības centrs amatnieku komanda - Olga Paulina, Valdis Pauliņš, Aivars Andžāns Aina Guba Ludmila Morozova Biedrība Latgales Kulinārā mantojuma Centrs.

KOPĀ ESAM SPĒKS!

Krāslavas Amatniecības centrs ir izveidots Latvia-Lithuania-Belarus Programme projekta LLB-ENI-1-016 BELLA CULTURE ietvaros.

Avots: BalticTravelnews.com/Krāslavas TICĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Марк Мартел – это уникальное явление: он действительно поет как Фредди Меркьюри, а также внешне похож на солиста группы Queen.

ATTA Centre

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -