«CityBee» attīstās Rīgas lidostā

To, ka Latvijā strauji pieaudzis ārvalstu braucienu skaits, izjūt arī koplietošanas automašīnu uzņēmums “CityBee”, kurš šajā gadā dubultojis īrēto stāvvietu skaitu lidostā līdz ar pieprasījuma pieaugumu. Pēdējos četros mēnešos braucienu skaits uz un no lidostas ar “CityBee” automašīnām ir pieaudzis piecas reizes līdz dažiem tūkstošiem mēnesī, kas ir labākais rādītājs, kopš lidosta iekļauta uzņēmuma darbības zonā.

“CityBee” pakalpojumu izmanto arī Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāji, kas izvēlas koplietošanas auto, lai dotos uz Rīgas lidostu vai no tās uz mājām.

“Mūsu pakalpojuma izmantošana lidostā zināmā mērā norāda uz ārzemju un darījumu tūrisma atjaunošanos, kas ir laba zīme ekonomikai. Mēs arī turpmāk turpināsim pakalpojumu attīstību tieši braucieniem uz un no lidostas. Kopumā mēs redzam, ka, izņemot lokdauna trīs nedēļas rudenī, pārējā laikā kopš vasaras vidus koplietošanas pakalpojuma izmantošanas intensitāte būtiski pieaugusi un ir lielākā pēdējos trīs gados. Tas viennozīmīgi ir saistīts arī ar mūsu attīstību, jaunām zonām uz Liepāju un Siguldu, kā arī jauniem pakalpojumiem, kas padara koplietošanas pakalpojumu daudz pievilcīgāku un ērtāk lietojamu,” informē Kristof Hegedues, “CityBee Latvija” vadītājs.

Starp jaunajiem pakalpojumiem var minēt auto piegādi aplikācijas lietotājam uz noteiktu laiku un vietu. Šis pakalpojums ar katru mēnesi kļūst pieprasītāks, jo klienti novērtē augsto servisu, ērtības un prognozējamību.

Līdz ar ierobežojumu samazināšanos pieaudzies brīvdienu braucienu īpatsvars ar īsiem ceļojumiem uz dažādām Latvijas vietām. Tāpat uzņēmums šobrīd izjūt daudz pozitīvāku sabiedrības noskaņojumu līdz ar ierobežojumu samazināšanos – kopumā daudz atvērtāki dažādām aktivitātēm.

“Mēs kā uzņēmums esam daudz optimistiskāki par nākamo gadu un varam daudz mērķtiecīgāk plānot uzņēmuma attīstību. Šobrīd esam ļoti apmierināti ar zonu paplašināšanu Liepājā un Siguldā un plānojam līdz nākamā gada pavasarim/vasarai plašināt darbību vismaz vienā pilsētā,” informē Kristof Hegedues, “CityBee Latvija” vadītājs.

“CityBee” vasarā dubultoja autoparku, paplašinot to par 400 jauniem transportlīdzekļiem. Uzņēmums šobrīd nodrošina labāko koplietošanas pakalpojuma pārklājumu Latvijā, piedāvājot nu jau vairāk nekā 800 dažādu marku automašīnu. “CityBee” nomā ir “Toyota Corolla”, “Fiat Ducato” un šogad papildināts ar “Volkswagen Golf”, “Volkswagen T-Roc”, “Volkswagen T-Cross”, “Nissan Qashqai”, “Peugeot 2008” un “Volkswagen Crafter”. Autoparku papildina arī ar odziņām – piemēram, auto klasiku Ņivu.

Vienlīdz ar attīstību uzņēmums domā arī par ekoloģiju. Visas automašīnas ir jaunas un aprīkotas ar motoriem, kas nodrošina videi draudzīgāku darbību, salīdzinot ar gados vecākām automašīnām. Uzņēmumam ir arī augsti drošības rādītāji – 99,7% no visiem braucieniem Latvijā tiek aizvadīti bez ceļu satiksmes negadījumiem.

“CityBee” nomas automašīnas var atstāt arī Lietuvā un Igaunijā. Ikviens var ērti iznomāt automašīnu, izmantojot lietotni "CityBee". Aplikāciju viedtālruņiem iespējams lejupielādēt "App Store" un "Google Play" lietotnēs.

Avots: Theproof.lvRudens ražas pārgājiens

Rudens ražas pārgājiens

Saule jau gausāk silda loga rūti, no dārza tiek novākti pēdējie galviņkāposti un puravi, tepat jau arī mežrozīšu augļu ievākšanas laiks. Rudens kā krāšņa mozaīka pārvērš visu medainos toņos un piepilda pagrabus ar visdaž...

Valmieras TIC

Liepājas Mākslas forums ’22

Liepājas Mākslas forums ’22

Ar devīzi Show me a good time! šogad, no 30. septembra līdz 2. oktobrim norisināsies mūsdienu mākslas festivāls “Liepājas Mākslas forums’22”.

Liepājas reģiona TIB

✈🔥TRAKAIS NEDĒĻAS NOGALES ĶĒRIENS!

✈🔥TRAKAIS NEDĒĻAS NOGALES ĶĒRIENS!

✈🔥TIKAI 3 DIENAS zemas cenas uz jaunajiem nākamās vasaras galamērķiem!

Latvia Tours

1.10. Parīzes skaņraži Liepājā

1.10. Parīzes skaņraži Liepājā

1.10. koncertzālē "Lielais dzintars" iespējams piedzīvot interaktīvu muzikālo performanci, kurā skaņdarbi savīsies ar audiovizuālām improvizācijām, video u.c.

Liepājas reģiona TIB

Liepājas Simfoniskais orķestris

Liepājas Simfoniskais orķestris

23.09. Liepājas Simfoniskais orķestris dosies piecu koncertu tūrē pa Latviju, kas 14. oktobrī pulksten 19 noslēgsies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars".

Liepājas reģiona TIB

Slutišķu gravu taka

Slutišķu gravu taka

Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. Slutišķu gravu taka savieno Slutišķu krauju un Slutišķu ciemu.

TAKA

10 idejas vienas dienas ekskursijai

10 idejas vienas dienas ekskursijai

Rudens lapas jau pamazām sārtojas, skolas bērni un skolotāji priecājas par atkalredzēšanos skolā un kaļ plānus piedzīvojumiem bagātai, jaunus apvāršņus atklājošai rudens ekskursijai ar klasi. Valmieras novada Tūrisma ...

Valmieras TIC

Šveices transporta kartes SwissTravelPass

Šveices transporta kartes SwissTravelPass

Akcija 4 dienu taksporta kartēm. /// Vilcieniem un autobusiem. Sabiedriskajam transportam. Atlaides funikulieriem. Ieeja vairāk kā 500 muzejos visā valstī.

EUR 210 | Estravel Latvia

Antarktīda. -20% rezervējot līdz 30.10.

Antarktīda. -20% rezervējot līdz 30.10.

Vai esi bijis visur, redzējis visu? - Varbūt tomēr, nē! Piedzīvojumu ceļojumi uz Antarktīdu ar atlaidi līdz 20%, rezervējot līdz 31.10. Skatīt ceļojuma piemēr

EUR 4879 | Estravel Latvia

Tropu paradīze uz zemes malas!

Tropu paradīze uz zemes malas!

Ceļotājus piesaista gan ar pasaules skaistākajām pludmalēm, gan ar zaļajiem tropu mežiem, kuros mājo eksotiski dzīvnieki un atrodami reti augi.

EUR 1295 | Latvia Tours

Romantiska atpūta GoSpa, Sāremā

Romantiska atpūta GoSpa, Sāremā

2 naktis SPA viesnīcā 2 personām, nakšņojot standarta numurā, brokastis un spa atpūtas piedāvājums

EUR 280 | Estravel Latvia

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Autumn Special Offers

Autumn Special Offers

We would like to invite you to a small Italian trip in the Bellevue Park Hotel Riga. This is great opportunity to enjoy your stay in a modern and cozy room with

Bellevue Park Hotel Riga

Kopā ar klasi uz Augšdaugavas novadu

Kopā ar klasi uz Augšdaugavas novadu

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” ir apkopojusi Augšdaugavas novada objektus, kas ar prieku gaida ciemos skolēnu grupas.

TAKA

2.10.

2.10. "Sinfonietta Rīga" Liepājā

2.10. festivālu “Liepājas Mākslas forums” noslēgs valsts kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” mūziķu ansamblis un soprāna balss īpašniece Joanna Frešele.

Liepājas reģiona TIB

Dabas taki un parki Liepājā

Dabas taki un parki Liepājā

Dodies dabas taku un parku ekspedīcijā Liepājā un apkārtnē! Kur gan vēl labāk baudīt zelta rudeni, ja ne parkos un dabas takās.

Liepājas reģiona TIB

Pastaigas Liepājā gida pavadībā

Pastaigas Liepājā gida pavadībā

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Radio ielā 8, visus, kuri vēlas doties 1,5-2 h mierpilnā pastaigā.

Liepājas reģiona TIB

Izstaigā Pilskalnes Siguldiņas takas

Izstaigā Pilskalnes Siguldiņas takas

Liegumā izveidotas vairākas aizraujošas pastaigu un mācību izziņu takas.

TAKA

Club Med Michès Playa Esmeralda Dominikāna

Club Med Michès Playa Esmeralda Dominikāna

Lieliska izvēle gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, kuri vēlas izbaudīt atpūtu paradīzes skaistumā.

EUR 1386 | Latvia Tours

Romantiskas atpūtas cienītājiem!

Romantiskas atpūtas cienītājiem!

Eksotisko salu arhipelāgs ar šalcošām palmu audzēm, sniegbaltām pludmalēm un dzidru, tirkīzzilu ūdeni vilina tūkstošiem tūristu no visas pasaules.

EUR 1339 | Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -