«CityBee» attīstās Rīgas lidostā

Inese Ozoliņa | 2021.12.17

To, ka Latvijā strauji pieaudzis ārvalstu braucienu skaits, izjūt arī koplietošanas automašīnu uzņēmums “CityBee”, kurš šajā gadā dubultojis īrēto stāvvietu skaitu lidostā līdz ar pieprasījuma pieaugumu. Pēdējos četros mēnešos braucienu skaits uz un no lidostas ar “CityBee” automašīnām ir pieaudzis piecas reizes līdz dažiem tūkstošiem mēnesī, kas ir labākais rādītājs, kopš lidosta iekļauta uzņēmuma darbības zonā.

“CityBee” pakalpojumu izmanto arī Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāji, kas izvēlas koplietošanas auto, lai dotos uz Rīgas lidostu vai no tās uz mājām.

“Mūsu pakalpojuma izmantošana lidostā zināmā mērā norāda uz ārzemju un darījumu tūrisma atjaunošanos, kas ir laba zīme ekonomikai. Mēs arī turpmāk turpināsim pakalpojumu attīstību tieši braucieniem uz un no lidostas. Kopumā mēs redzam, ka, izņemot lokdauna trīs nedēļas rudenī, pārējā laikā kopš vasaras vidus koplietošanas pakalpojuma izmantošanas intensitāte būtiski pieaugusi un ir lielākā pēdējos trīs gados. Tas viennozīmīgi ir saistīts arī ar mūsu attīstību, jaunām zonām uz Liepāju un Siguldu, kā arī jauniem pakalpojumiem, kas padara koplietošanas pakalpojumu daudz pievilcīgāku un ērtāk lietojamu,” informē Kristof Hegedues, “CityBee Latvija” vadītājs.

Starp jaunajiem pakalpojumiem var minēt auto piegādi aplikācijas lietotājam uz noteiktu laiku un vietu. Šis pakalpojums ar katru mēnesi kļūst pieprasītāks, jo klienti novērtē augsto servisu, ērtības un prognozējamību.

Līdz ar ierobežojumu samazināšanos pieaudzies brīvdienu braucienu īpatsvars ar īsiem ceļojumiem uz dažādām Latvijas vietām. Tāpat uzņēmums šobrīd izjūt daudz pozitīvāku sabiedrības noskaņojumu līdz ar ierobežojumu samazināšanos – kopumā daudz atvērtāki dažādām aktivitātēm.

“Mēs kā uzņēmums esam daudz optimistiskāki par nākamo gadu un varam daudz mērķtiecīgāk plānot uzņēmuma attīstību. Šobrīd esam ļoti apmierināti ar zonu paplašināšanu Liepājā un Siguldā un plānojam līdz nākamā gada pavasarim/vasarai plašināt darbību vismaz vienā pilsētā,” informē Kristof Hegedues, “CityBee Latvija” vadītājs.

“CityBee” vasarā dubultoja autoparku, paplašinot to par 400 jauniem transportlīdzekļiem. Uzņēmums šobrīd nodrošina labāko koplietošanas pakalpojuma pārklājumu Latvijā, piedāvājot nu jau vairāk nekā 800 dažādu marku automašīnu. “CityBee” nomā ir “Toyota Corolla”, “Fiat Ducato” un šogad papildināts ar “Volkswagen Golf”, “Volkswagen T-Roc”, “Volkswagen T-Cross”, “Nissan Qashqai”, “Peugeot 2008” un “Volkswagen Crafter”. Autoparku papildina arī ar odziņām – piemēram, auto klasiku Ņivu.

Vienlīdz ar attīstību uzņēmums domā arī par ekoloģiju. Visas automašīnas ir jaunas un aprīkotas ar motoriem, kas nodrošina videi draudzīgāku darbību, salīdzinot ar gados vecākām automašīnām. Uzņēmumam ir arī augsti drošības rādītāji – 99,7% no visiem braucieniem Latvijā tiek aizvadīti bez ceļu satiksmes negadījumiem.

“CityBee” nomas automašīnas var atstāt arī Lietuvā un Igaunijā. Ikviens var ērti iznomāt automašīnu, izmantojot lietotni "CityBee". Aplikāciju viedtālruņiem iespējams lejupielādēt "App Store" un "Google Play" lietotnēs.

Avots: Theproof.lvNesteidzīga atpūta pie dabas

Nesteidzīga atpūta pie dabas

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” piedāvā dažas idejas, kur baudīt dabu Augšdaugavas novadā.

TAKA

Atpūta Vjetnamā

Atpūta Vjetnamā

Atpūta pludmalē Vjetnamā nozīmē mūsu tik iecienītās smilšu pludmales un siltu jūru un pastaigas bezgalīgajos liedagos.

EUR 1429 | Latvia Tours

Brīvdienas Barselonā

Brīvdienas Barselonā

7 naktis izvēlētajā viesnīcā, transfēri, brokastis un īpašais piedāvājums // 01.11.2023. – 31.03.2024.

EUR 858 | Estravel Latvia

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

HOOKUSBOOKUS.COM septembra labākie piedāvājumi populārākajās viesnīcās no 51 EUR! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit👇

Hookusbookus.com

Dzīvesziņas un arodu sētā Miķeļdiena

Dzīvesziņas un arodu sētā Miķeļdiena

30.septembrī pl. 12:00 rotaļas un sadziedāšanās ar folkloras kopu Dimzēns, gardās zupas baudīšana.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Club Med Bodrum

Club Med Bodrum

Šī ir lieliska vieta romantiskai atpūtai divatā vai jautrai atpūtai ar draugiem. Aktīvās izklaides, kultūras atklājumi un dabas skaistums jūs sagaidīs kūrortā

EUR 860 | Latvia Tours

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Radio ielā 8.

Liepājas reģiona TIB

SPA atpūta Taizemē

SPA atpūta Taizemē

Tūkstošiem gadu laikā uzkrātas zināšanas un pieredze Jūsu labsajūtai un veselībai. Atpūta Taizemē.

EUR 2950 | Estravel Latvia

Family īpašais piedāvājums

Family īpašais piedāvājums

Izmitināšana visai ģimenei ar SPA apmēklējumu.

Bellevue Park Hotel Riga

Pludmales atpūta Kiprā

Pludmales atpūta Kiprā

Karsta saule, zilas debesis un zeltainas pludmales – lūk, galvenie kritēriji, pēc kuriem daudzi cilvēki izvēlās atpūtas vietas!

Latvia Tours

Club Med The Finolhu Villas

Club Med The Finolhu Villas

Nesteidzīgi SPA rituāli, gardēžu vakariņas pludmalē, zemūdens pasaules izzināšana un personāls, kurš uzminēs jūsu vēlmes, pirms jūs paši par tām iedomāsieties.

EUR 2400 | Latvia Tours

“Pēcpusdiena ar mēru”!

“Pēcpusdiena ar mēru”!

29. septembrī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks aicina uzņēmējus uz diskusiju pasākumā “Pēcpusdiena ar mēru”!

Valmieras TIC

2 nakšu SPA atpūta ar vakariņām

2 nakšu SPA atpūta ar vakariņām

2 naktis viesnīcā, 2 personām, brokastis un vakariņas, spa un atpūtas piedāvājums

EUR 320 | Estravel Latvia

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu ekskursiju piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Ekskursiju laiks ir sācies arī Rēzeknē!

Ekskursiju laiks ir sācies arī Rēzeknē!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija!

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija!

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras Itālijas atvasarā, mīl krāšņus dabasskatus patīk itāliešu kultūra

EUR 799 | Latvia Tours

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Toskāna, Itālija. Mājas, villas vai apartamentu īre // cena aprēķināta 1 personai 7 naktīm, ceļojot grupā

EUR 124 | Estravel Latvia

Skolēnu ekskursija uz Madonas novadu

Skolēnu ekskursija uz Madonas novadu

Rudens ekskursiju laiks ir sācies! Kā ierasts, zeltainais rudens ir izzinošu ekskursiju laiks. Šis ir īstais brīdis, lai dotos iepazīt krāšņo un bagātīgo Madonas novadu! Atsaucoties uz šīs vasaras tūrisma piedāvājumu "I...

Madonas TIC

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Ilūzijas šovs “Iluzionists Edžus ūdenī”

Šā gada rudenī skatītājus sagaida šovi ar jauniem un pārsteidzošiem trikiem, kas Baltijas valstīs vēl līdz šim nav redzēti, 27. oktobrī šovs Valmierā.

Valmieras TIC

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Trešdien, 27. septembrī plkst.18.00, Kocēnu bibliotēka un Kocēnu kultūras nams aicina uz Dzejas dienas sarīkojumu Kocēnu kultūras namā.

Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -