«Stena Line» atklāj jaunu prāmju maršrutu uz Somiju

Stena Line uzsāk darbību Somijas tirgū ar jaunu maršrutu no Nīnashamnas Zviedrijā uz Hanko Somijā. Jaunais maršruts ir nākamais solis Stena Line plānā nostiprināt savas pozīcijas Baltijas jūrā. Sākot no februāra, jaunajā maršrutā kursēs prāmis Urd, bet 2022.gada maijā tam pievienosies prāmis Stena Gothica, tādējādi nodrošinot reisus katru dienu no Nīnashamnas un Hanko ostām.

“Ar mūsu jauno maršrutu starp Hanko un Nīnashamnu, mēs ievērojami paplašinām un nostiprinām savas pozīcijas Baltijas jūrā. Augot kopā ar saviem klientiem, mēs investējam jaunā pakalpojumā, lai apmierinātu kravu pārvadājumu klientu pieaugošo pieprasījumu pēc pārvadājumiem Baltijas jūras austrumu daļā un ārpus tās. Paplašinot savu tīklu līdz Somijai, mēs vēl vairāk uzlabojam visplašāko, efektīvāko un integrētāko prāmju tīklu Ziemeļeiropā,” saka Niklass Mortensons (Niclas Mårtensson), Stena Line izpilddirektors.

Prāmju Urd un Stena Gothica ietilpība ir 1600 līnijmetri un 186 pasažieri. Prāmju izvietošana  jaunajā maršrutā ir daļa no Stena Line investīcijām plašajā Baltijas jūras reģionā, kas paredz arī divu pilnīgi jaunu E-Flexer prāmju izvietošanu maršrutā Ventspils-Nīnashamna un kapacitātes palielināšanu maršrutā Karlskrūna-Gdiņa ar nesen pārbūvētajiem, pagarinātajiem prāmjiem Stena Scandica un Stena Baltica.

Nīnashamna-Hanko maršruta prāmji un kursēšanas grafiks ir veidots, koncentrējoties uz kravu pārvadājumiem, tomēr pasažieru pārvadājumi tiek plānoti ar otrā prāmja Stena Gothica ieviešanu maršrutā 2022. gada maijā, ja tirgū būs vērojams pieprasījums. Ikdienas satiksme no Ventspils Latvijā uz Zviedriju un lieliskā Norvik ostas atrašanās vieta Nīnashamnā ļaus ceļotājiem atklāt Somiju kā jaunu ceļojumu galamērķi.

Avots: Stenaline.com

celojumubode - 3642
Brīnumainā Dubaija- Akcija

Brīnumainā Dubaija- Akcija

Okeāns un pasaules greznība, unikālas celtnes, pasaules brīnumi… Izbaudiet šo pasakaino valsti mini grupā ar grupas vadītāju no Rīgas, 25.09.-03.10.22

EUR 1795 | Nikos Travel

"Carnival Youth" koncerts Balvos

"Carnival Youth" koncerts Balvos

Balvu TIC

4.06. riteņbraukšanas sezonas atklāšana

4.06. riteņbraukšanas sezonas atklāšana

4. jūnijā ar komandu velorogaininga sacensībām dažādās ieskaites grupās "Velobums" tiks atklāta riteņbraukšanas aktīvā sezona Liepājā.

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -