«SIXT Leasing» uzsāk sadarbību ar «Barbora»

Vadošais pilna servisa auto līzings “SIXT Leasing” uzsāk sadarbību ar pārtikas un sadzīves preču interneta veikalu “Barbora”, nodrošinot kopskaitā 100 jaunas Renault Master kravas automašīnas, kas aprīkotas ar aukstumiekārtām - ātrākai un ērtākai pārtikas produktu piegādei visā Baltijā.

Izveidotā sadarbība palīdzēs nodrošināt vēl kvalitatīvāku servisu pārtikas produktu piegādei “Barbora” klientiem, paplašinot “Barbora” automašīnu parku, tostarp, iezīmēs nepieciešamību pēc komerctransporta integrēšanas uzņēmējdarbībā.

“Mēs priecājamies par sadarbību ar “Barbora”,’’ norāda “SIXT Baltics” vadītājs Arnis Jaudzems. “Šī sadarbība iezīmē plašās mūsdienu mobilitātes iespējas, ļauj ietaupīt laika resursus un nodrošina pieejamību jebkurā vietā visas Baltijas mērogā.”

“SIXT Leasing” stratēģiskais fokuss tiek vērsts uz komerctransporta tirgus attīstīšanu, kopskaitā  piektdaļu kopējā autoparka šobrīd veido vieglais komerctransports. Nākotnē vēl lielāks fokuss, tiks vērsts uz darījumiem arī īstermiņa nomas komerctransportam, lai nodrošinātu aizvietošanas un papildus auto dažādos segmentos, atkarībā no vajadzības un darba specifikas – kurjerpastam, pārtikas preču piegādei, celtniecībai un citām nozarēm.

“Barbora.lv Latvija” vadītāja Sanita Bērziņa:  "Neatņemama uzņēmuma sastāvdaļa ir mūsu sarkanie uzņēmuma piegādes auto, kuri ikdienas, veic simtiem piegāžu uz mūsu klientu mājām. Īpaši aprīkotie auto ar diviem temperatūras režīmiem un elektriski darbināmām saldētavām, palīdzēs strādāt dabai draudzīgāk. Veiksmīgi papildinot uzņemto uzņēmuma zaļo kursu.  

Esam patiesi pateicīgi par ikviena uzticību, kura vainagojusies kapacitātes pieaugumā un iespējā investēt autoparka paplašināšanā. Iegādātie auto ir nopietns pieteikums jaunu apjomu sasniegšanā un tirgus daļas palielināšanā. “Lai labi ripo!””.

Par SIXT:

“SIXT” ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912.gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd “SIXT” ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 2000 apkalpošanas vietās. “SIXT” sniedz auto nomas, auto koplietošanas, kopbraukšanas, pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās. Plašāka informācija par uzņēmumu pieejama šeit: https://www.sixt.lv/

Par SIXT Baltijā:

2003. gadā savu darbību aizsāka autoparku vadības uzņēmums “Transporent”, savukārt, 2010. gadā kļuva par “SIXT rent a car” un “SIXT leasing” franšīzes partneri Baltijas valstīs. Šodien, “SIXT” Baltijā ir lielākais pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu sniedzējs, piedāvājot auto nomas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopskaitā operējot ar 6500 automašīnām ikdienas. Baltijā ir pieejami “SIXT” auto nomas biroji Rīgā, Liepājā, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās. Plašāka informācija par uzņēmumu pieejama šeit: https://www.sixt.lv/

Šī gada oktobrī “SIXT Leasing” Baltics ir pievienojies “Element-Arval Global Alliance” un kļuvis par šī starptautiskā autoparku pārvaldības tīkla jauno biedru. “Element-Arval Global Alliance” ir ilglaicīgākā stratēģiskā alianse autoparku pārvaldības nozarē ar trīs miljoniem transportlīdzekļu tās pārvaldībā un darbību 53 valstīs. Plašāka informācija pieejama šeit: https://bit.ly/30E8CFw

Par Barbora:

“Barbora.lv” ir Latvijā vadošais pārtikas un sadzīves preču interneta veikals, kas veic piegādes Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Rīgas apkaimē, un kopš 2020. gada aprīļa, pielāgojoties apstākļiem ārkārtējās situācijas laikā un klientu pieprasījumam strauji pieaugot, ir paplašinājis savu darbību arī reģionos, kur piedāvā iedzīvotājiem ātri, ērti un droši iepirkties mājās un saņemt savu gatavo pasūtījumu kādā no “Barbora Express” tīkla punktiem “Maxima” veikalos 21 pilsētās visā Latvijas teritorijā. “Barbora.lv” zīmols Latvijā darbojas kopš 2017. gada un ir daļa no uzņēmuma “Radas”, kas Lietuvā pārvalda interneta veikalu “Barbora” un kura pamatnodarbošanās ir elektroniskās tirdzniecības risinājumu radīšana un īstenošana.

Avots: Sixt.lvPühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Limbažu Krāmu tigus

Limbažu Krāmu tigus

Kā ierasts piedāvājumā dažādas oriģinālas un senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, laikmeta liecības

Limbažu TIC

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -