«SIXT Leasing» uzsāk sadarbību ar «Barbora»

Arnis Jaudzems | 2021.12.02

Vadošais pilna servisa auto līzings “SIXT Leasing” uzsāk sadarbību ar pārtikas un sadzīves preču interneta veikalu “Barbora”, nodrošinot kopskaitā 100 jaunas Renault Master kravas automašīnas, kas aprīkotas ar aukstumiekārtām - ātrākai un ērtākai pārtikas produktu piegādei visā Baltijā.

Izveidotā sadarbība palīdzēs nodrošināt vēl kvalitatīvāku servisu pārtikas produktu piegādei “Barbora” klientiem, paplašinot “Barbora” automašīnu parku, tostarp, iezīmēs nepieciešamību pēc komerctransporta integrēšanas uzņēmējdarbībā.

“Mēs priecājamies par sadarbību ar “Barbora”,’’ norāda “SIXT Baltics” vadītājs Arnis Jaudzems. “Šī sadarbība iezīmē plašās mūsdienu mobilitātes iespējas, ļauj ietaupīt laika resursus un nodrošina pieejamību jebkurā vietā visas Baltijas mērogā.”

“SIXT Leasing” stratēģiskais fokuss tiek vērsts uz komerctransporta tirgus attīstīšanu, kopskaitā  piektdaļu kopējā autoparka šobrīd veido vieglais komerctransports. Nākotnē vēl lielāks fokuss, tiks vērsts uz darījumiem arī īstermiņa nomas komerctransportam, lai nodrošinātu aizvietošanas un papildus auto dažādos segmentos, atkarībā no vajadzības un darba specifikas – kurjerpastam, pārtikas preču piegādei, celtniecībai un citām nozarēm.

“Barbora.lv Latvija” vadītāja Sanita Bērziņa:  "Neatņemama uzņēmuma sastāvdaļa ir mūsu sarkanie uzņēmuma piegādes auto, kuri ikdienas, veic simtiem piegāžu uz mūsu klientu mājām. Īpaši aprīkotie auto ar diviem temperatūras režīmiem un elektriski darbināmām saldētavām, palīdzēs strādāt dabai draudzīgāk. Veiksmīgi papildinot uzņemto uzņēmuma zaļo kursu.  

Esam patiesi pateicīgi par ikviena uzticību, kura vainagojusies kapacitātes pieaugumā un iespējā investēt autoparka paplašināšanā. Iegādātie auto ir nopietns pieteikums jaunu apjomu sasniegšanā un tirgus daļas palielināšanā. “Lai labi ripo!””.

Par SIXT:

“SIXT” ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912.gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd “SIXT” ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 2000 apkalpošanas vietās. “SIXT” sniedz auto nomas, auto koplietošanas, kopbraukšanas, pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās. Plašāka informācija par uzņēmumu pieejama šeit: https://www.sixt.lv/

Par SIXT Baltijā:

2003. gadā savu darbību aizsāka autoparku vadības uzņēmums “Transporent”, savukārt, 2010. gadā kļuva par “SIXT rent a car” un “SIXT leasing” franšīzes partneri Baltijas valstīs. Šodien, “SIXT” Baltijā ir lielākais pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu sniedzējs, piedāvājot auto nomas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopskaitā operējot ar 6500 automašīnām ikdienas. Baltijā ir pieejami “SIXT” auto nomas biroji Rīgā, Liepājā, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās. Plašāka informācija par uzņēmumu pieejama šeit: https://www.sixt.lv/

Šī gada oktobrī “SIXT Leasing” Baltics ir pievienojies “Element-Arval Global Alliance” un kļuvis par šī starptautiskā autoparku pārvaldības tīkla jauno biedru. “Element-Arval Global Alliance” ir ilglaicīgākā stratēģiskā alianse autoparku pārvaldības nozarē ar trīs miljoniem transportlīdzekļu tās pārvaldībā un darbību 53 valstīs. Plašāka informācija pieejama šeit: https://bit.ly/30E8CFw

Par Barbora:

“Barbora.lv” ir Latvijā vadošais pārtikas un sadzīves preču interneta veikals, kas veic piegādes Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Rīgas apkaimē, un kopš 2020. gada aprīļa, pielāgojoties apstākļiem ārkārtējās situācijas laikā un klientu pieprasījumam strauji pieaugot, ir paplašinājis savu darbību arī reģionos, kur piedāvā iedzīvotājiem ātri, ērti un droši iepirkties mājās un saņemt savu gatavo pasūtījumu kādā no “Barbora Express” tīkla punktiem “Maxima” veikalos 21 pilsētās visā Latvijas teritorijā. “Barbora.lv” zīmols Latvijā darbojas kopš 2017. gada un ir daļa no uzņēmuma “Radas”, kas Lietuvā pārvalda interneta veikalu “Barbora” un kura pamatnodarbošanās ir elektroniskās tirdzniecības risinājumu radīšana un īstenošana.

Avots: Sixt.lv


celojumubode - 3810
MOSTIES DABĀ Cēsu novadā!

MOSTIES DABĀ Cēsu novadā!

Brīvdienu ceļevdis līdz ar pavasara ienākšanu dabā palīdzēs arī Tev mosties no ziemas miega un baudpilni tvert neskaitāmās iespējas, ko piedāvā Cēsu novads!

Cēsu TIC

Iepazīsti Bauskas vecpilsētu gida pavadībā

Iepazīsti Bauskas vecpilsētu gida pavadībā

Iepazīsti vecpilsētas vēsturi piesakot ekskursiju ar gidu!

Bauskas TIC

Lielā Talka un ekskursija Ungurmuižā!

Lielā Talka un ekskursija Ungurmuižā!

Pievienojies mums Lielajā Talkā un ekskursijā Ungurmuižā! Dosimies ekskursijā, pastaigā un sakopsim Ungurmuižas teritoriju! Piesakies anketā!

Cēsu TIC

Svini kāzas Jaunpils pilī!

Svini kāzas Jaunpils pilī!

Jaunpils pils ir lieliska vieta kāzu svinēšanai. Senie pils mūri un brīnišķīgā apkārtne padarīs jums tik svarīgos brīžus patiešām neaizmirstamus.

Tukuma TIC

Māra Upmane – Holšteine un Goran Gora

Māra Upmane – Holšteine un Goran Gora

19. aprīlī, 19:00 "Akustika" ielūdz uz unikālu un sirsnīgu tikšanos mūzikā ar Astro’n’out solisti Māru Upmani – Holšteini un viņas vīru, mūziķi Goran Gora.

EUR 20 | Valmieras TIC

Skulptūru stāsti Cēsīs!

Skulptūru stāsti Cēsīs!

Piesakies ekskursijai Cēsīs! Izzini skulptūru ceļu no Cēsu vecpilsētas līdz pat Meža kapiem un atpakaļ, tēlnieka Matiasa Jansona pavadībā!

EUR 6 | Cēsu TIC

Apgūsti Bonsai koka mākslu Bauskas pusē

Apgūsti Bonsai koka mākslu Bauskas pusē

Bauskas TIC

Stādu dienas

Stādu dienas "Dzērvēs" 20.aprīlī!

Bauskas TIC

Uz Tukumu pēc literatūras!

Uz Tukumu pēc literatūras!

Pagājušajā gadā Tukums tika iekļauts UNESCO radošo pilsētu tīklā kā literatūras pilsēta. Esam lepni par iegūto statusu un aicinām uz pasākumiem.

Tukuma TIC

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Kāpiet vilcienā un dodieties uz Vidzemes ziemeļaustrumiem– uz Gulbeni, kur sagaidīs aizrautīgi tūrisma speciālisti un uzņēmēji, ļaujot izbaudīt lielisku atpūtu!

Gulbenes novada TIC

Nāc copēt vimbas un pavasara sauli Bauskā!

Nāc copēt vimbas un pavasara sauli Bauskā!

Bauskas TIC

Sama modināšanas svētki Koknesē

Sama modināšanas svētki Koknesē

Koknesē modinās diženo Daugavas iemītnieku - Samu. Svētki Koknesē norisināsies 10. un 11.maijā.

Aizkraukles novada TIC

Ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini un Gulbeni

Ar vilcienu uz Madonu, Cesvaini un Gulbeni

Kāp Rīgā vilcienā un, vērojot ainavas aiz loga, brauc uz Vidzemi, kur tevi sagaidīs bagātīgs tūrisma maršruts visas dienas garumā.

EUR 17 | Madonas TIC

Gūsti pavasarīgu iedvesmu izstādēs Tukumā

Gūsti pavasarīgu iedvesmu izstādēs Tukumā

Aprīlis uzņem apgriezienus. Mostas daba. Mostas krāsas. Atsprāgst pumpuri, un dzīvība zied. Ļauj iedvesmai ieplūst tevī caur mākslu Tukumā un apkārtnē!

Tukuma TIC

Muzeju darba laiku apkopojums 2024.gadam

Muzeju darba laiku apkopojums 2024.gadam

Apskates objektu un muzeju darba laika un cenu apkopojums 2024.gadam.

Bauskas TIC

Zemgales pastalu izstāde

Zemgales pastalu izstāde

No 19. marta līdz 30. aprīlim Dzīvesziņas un arodu sētā, Vecpilsētas ielā 2 skatāma Zemgales pastalu izstāde.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

27. aprīlī - lielais Stādu tirgus Madonā

27. aprīlī - lielais Stādu tirgus Madonā

Stādu tirgus Madonā jau ir kļuvis par nozīmīgu pavasara tradīciju plašā apkārtnē. Tas ir īstais starts uzsākt praktiskus pavasara darbus dārzos un laukos.

Madonas TIC

Laivojiens pa Gauju 25.maijā

Laivojiens pa Gauju 25.maijā

25.maijā norisināsies jau otrais aktīvās atpūtas pasākumu cikla “Normāls notikums” posms – laivojiens pa Gauju no Lejasciema līdz Pukstiem.

Gulbenes novada TIC

Īpašs piedāvājums ģimenēm

Īpašs piedāvājums ģimenēm

Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” Gulbenē iepriecinās apmeklētājus, dāvājot iespēju piedalīties brīnišķīgā akcijā ģimenēm.

Gulbenes novada TIC

Satiec savu meistaru Tukuma pusē

Satiec savu meistaru Tukuma pusē

Tukuma pusē no 13.aprīļa līdz 21.aprīlim varēs iepazīt 12 meistaru stāstus tuvplānā!

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -