Ziemassvētku brīvdienās popularitāti saglabā braucieni uz Ēģipti un Tenerifi

Lai gan 2021. gada nogalē Ziemassvētki un Jaunais gads iekrīt nedēļas nogalēs, kā rezultātā darbaļaužiem nebūs daudz papildus brīvdienu, tomēr Latvijas ceļotāji labprāt uz svētkiem rezervē braucienus uz siltiem galamērķiem, lai pasildītos, uzņemtu D vitamīnu dabiskā veidā un atpūstos pie ūdens, nevis sagaidītu baltus Ziemassvētkus tepat Latvijā.

“Gada nogales svētku brīvdienu laikā - Ziemassvētkos un Jaunā gada sagaidīšanā - mēs piedāvājam saviem ceļotājiem doties uz virkni saulainu galamērķu, jo no savas ilggadējās pieredzes labi zinām, ka šis periods labprāt tiek izmantots atpūtas baudīšanai. Populārākie galamērķi šogad šim periodam ir Ēģipte (Hurgada un Šarm Eš Šeiha) un Tenerife. Svētku brīvdienās tiek nodrošinātas īpašas izklaides programmas un svētku vakariņu iespējas,” Travelnews.lv atklāja tūroperatora “Novatours” pārdošanas nodaļas vadītāja Sanda Roze.

“Īpašu atsaucību ir guvis arī mūsu Nīlas kruīza piedāvājums, kas apvieno atpūtu pie Sarkanās jūras Hurgadas kūrortā ar plašām izklaides iespējām un iepazīšanos ar autentisko Ēģipti,” piebilda Sanda Roze.

Taču tas nebūt nenozīmē, ka visi ceļotgribētāji pošas tieši uz Kanāriju salām un saulaino Ēģipti. Popularitātes ziņā šiem galamērķiem cieši seko arī eksotiskie galamērķi: Meksika, Zanzibāra, Maurīcija, Seišelu salas un Apvienotie Arābu Emirāti.

Šogad nav izteiktas tendences, ka Ziemassvētku brīvdienās būtu lielāks pieprasījums ceļojumiem kopā ar bērniem. “Mūsu ceļotāji atpūtu bauda dažādi - dodoties braucienos kopā ar ģimeni, draugiem, mīļoto cilvēku. Nav izteiktākas grupas,” norādīja Sanda Roze.

Avots: BalticTravelnews.com

celojumubode - 3616
Lilitas Bauģes personālizstāde Liepājā

Lilitas Bauģes personālizstāde Liepājā

Līdz 27.03. galerijā “Romas dārzs”, Liepājā, skatāma tekstilmākslinieces Lilitas Bauģes personālizstāde “Nospiedums”.

Liepājas reģiona TIB

Daces Zēģeles gleznu izstāde Valmierā

Daces Zēģeles gleznu izstāde Valmierā

No 2022. gada 8. janvāra līdz 9. aprīlim, Valmieras Integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, skatāma Daces Zēģeles gleznu izstāde.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -