Atbalsta nolīguma par gaisa satiksmi ar Čīli parakstīšanu

2021. gada 23.novembrī valdība atbalstīja nolīguma par gaisa satiksmi ar Čīles Republiku parakstīšanu. Nolīgums dod iespēju nākotnē uzsākt regulārus gaisa pārvadājumus starp Latviju un Čīli, kā arī Latvijas un Čīles aviokompānijām slēgt sadarbības līgumus par lidojumiem savu maršrutu tīklos.

Starpvalstu nolīguma noslēgšana izveidos tiesisku pamatu gaisa pārvadājumu veikšanai starp Latviju un Čīli, tādējādi stiprinot Latvijas aviācijas nozares konkurētspēju un paverot jaunas iespējas tautsaimniecības attīstībai kopumā.

Nolīgumā noteiktas abu valstu aviokompāniju tiesības, atrunāti gaisa pārvadājumu uzsākšanas nosacījumi un darbības noteikumi, kādi jāievēro abu valstu aviokompānijām, veicot regulāros pasažieru un kravu gaisa pārvadājumus starp Latviju un Čīlei. Nolīgums paredz arī nodokļu un nodevu piemērošanu, abpusēju licenču un sertifikātu atzīšanu, strīdu izšķiršanu un citus ar regulāras gaisa satiksmes veikšanu saistītus jautājumus.

Avots: Sam.gov.lv

celojumubode - 3617
Lilitas Bauģes personālizstāde Liepājā

Lilitas Bauģes personālizstāde Liepājā

Līdz 27.03. galerijā “Romas dārzs”, Liepājā, skatāma tekstilmākslinieces Lilitas Bauģes personālizstāde “Nospiedums”.

Liepājas reģiona TIB

Daces Zēģeles gleznu izstāde Valmierā

Daces Zēģeles gleznu izstāde Valmierā

No 2022. gada 8. janvāra līdz 9. aprīlim, Valmieras Integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, skatāma Daces Zēģeles gleznu izstāde.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -