«Porsche» izlaiž īpašu «Panamera» versiju

Papildinot eleganto “Panamera” automobiļu klāstu, “Porsche” laiž klajā jaunu īpašo “Panamera” versiju – “Platinum Edition”, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Ekskluzīvā “Platinum Edition” versija ietver diskrētus “Satin Gloss Platinum” dizaina elementus un plašu standarta komplektācijas aprīkojuma klāstu. Jauno kolekciju veido trīs modeļi – uzlabota “Panamera” versija (pagaidām nebūs pieejama Eiropā), “Panamera 4” un “Panamera 4 E-Hybrid”.

Izteiksmīgas krāsotās detaļas

Klientu iecienītais aprīkojums “Platinum Edition” automobiļos iekļauts jau standarta komplektācijā. Šī aprīkojuma klāstā ir adaptīvā pneimatiskā piekare ar “Porsche” aktīvo piekares vadības sistēmu (PASM), ārējie spoguļi ar automātisku aptumšošanos, “LED Matrix” priekšējie lukturi ar “Porsche” dinamisko apgaismojuma sistēmu “Plus” (PDLS+), panorāmas jumta sistēma, parkošanās asistents ar atpakaļskata kameru un hibrīda modeļos borta AC lādētājs ar 7,2 kW uzlādes jaudu.

21 collas ekskluzīva dizaina sporta diski platīna krāsā, melni sporta izplūdes sistēmas uzgaļi, stiklu tonējums, melnas sānu logu līstes un ekskluzīva dizaina aizmugurējie lukturi paspilgtina automobiļa dinamisko eleganci.

“Panamera Platinum Edition” automobiļi ir pamanāmi un izteiksmīgi, ar platīna krāsas detaļām - gaisa kanāli aiz priekšējiem riteņiem, “Porsche” logo un modeļa nosaukums aizmugurē, kā arī hibrīda modeļos - “e-hybrid” logo uz sāniem. Turklāt 20 collu “Panamera” stila diski platīna krāsā pieejami pēc klienta izvēles.

Elegants pakotnes papildinājums – analogais pulkstenis

Luksusa elementi iekļauti arī interjerā - GT sporta stūre un stūres pastiprinātājs “Plus”, joslas maiņas palīgsistēma, maigās aizvēršanas durvis ar komfortablas iekāpšanas sistēmu, 14 veidos elektriski regulējami komforta priekšējie sēdekļi ar atmiņu, apsildāmi aizmugurējie sēdekļi, “BOSE® Surround Sound” skaņas sistēma, matēta alumīnija interjera pakotne melnā krāsā un “Porsche” ģerbonis uz galvas balstiem.

Turklāt interjers aprīkots arī ar ekskluzīviem elementiem – sliekšņu dekoratīvās uzlikas izgatavotas no matēta alumīnija melnā krāsā un tām pievienots “Platinum Edition” logo. Visi “Platinum Edition” modeļi jau standarta komplektācijā aprīkoti arī ar analogu pulksteni instrumentu panelī.

Pasaules pirmizrāde Losandželosā

Eiropā premium aprīkojums pieejams arī attiecīgajos “Sport Turismo” modeļos. Ķīnā šis modeļu klāstu paplašinās, lai ietvertu “Executive” modeļus ar pagarināto garenbāzi.

“Porsche Panamera 4 Platinum Edition” pasaules pirmizrādi piedzīvoja Losandželosas autoizstādē 17. novembrī. Piegādes plānots sākt 2022. gada janvāra beigās.

Avots: Porsche.com

celojumubode - 3616
Lilitas Bauģes personālizstāde Liepājā

Lilitas Bauģes personālizstāde Liepājā

Līdz 27.03. galerijā “Romas dārzs”, Liepājā, skatāma tekstilmākslinieces Lilitas Bauģes personālizstāde “Nospiedums”.

Liepājas reģiona TIB

Daces Zēģeles gleznu izstāde Valmierā

Daces Zēģeles gleznu izstāde Valmierā

No 2022. gada 8. janvāra līdz 9. aprīlim, Valmieras Integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, skatāma Daces Zēģeles gleznu izstāde.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -