Rimi Rīgas maratons ir atklājis reģistrāciju 2022. gada pasākumam

Rimi Rīgas maratons 2022. gadā plāno atgriezties maratona vēsturiski ierastajos norises datumos maijā. Līdz pasākumam, kas norisināsies 14. un 15. maijā, atlikuši vien seši mēneši, tādēļ organizatori ir atklājuši reģistrāciju un mudina uz aktīvu gatavošanos ziemas un pavasara mēnešos. Lai labu fizisko formu un gatavību izvēlētajai distancei sasniegtu maija vidū, maratons par spīti pandēmijai potenciālos dalībniekus kustinās ar plašu virtuālo sacensību, izaicinājumu un treniņu programmu, kas ikvienam interesantam bez maksas būs pieejama Rimi Rīgas maratona virtuālajā Skriešanas klubā. Valsts svētku nedēļā Rimi Rīgas maratons aicina piedalīties patriotiskajā “Izskrien Latvija” izaicinājumā un nedēļas laikā sakrāt 18 km skrienot vai dodoties pastaigā.

“Nevēlamies ļaut pandēmijai pārvilkt svītru veselīgam dzīvesveidam, tādēļ ne tikai skrējēju komūnai, bet visiem aktīva dzīvesveida piekritējiem jau otro sezonu pēc kārtas nodrošināsim iespēju par velti piedalīties Rimi Rīgas maratona virtuālā Skriešanas kluba izaicinājumos, mačos un sacensībās. Jau pagājušās ziemas-pavasara sezonas laikā no 2020. gada oktobra līdz maija beigām nepilnos 30 virtuālā Skriešanas kluba izaicinājumos un sacensībās kopā izkustinājām 24 000 dalībnieku. Šogad esam apņēmības pilni skrējēju rindas virtuālajās sacensībās un treniņos vēl vairāk kuplināt, lai maijā, kad Rīgā norisināsies Rimi Rīgas maratons, skriešanas mīļotāji būtu labākajā formā,” komentē Aigars Nords, Rimi Rīgas maratona direktors.

“Jāpiebilst, ka mūsu 2021. gada pieredze ir lielisks pierādījums tam, ka liela mēroga skriešanas pasākumi klātienē ārā un jaunā formātā ir iespējami arī Latvijā. Gan mūsu, gan citu nozīmīgo maratonu klātienes pieredze šajā rudenī liecina, ka lielos skriešanas svētkus ārā, svaigā gaisā iespējams organizēt epidemioloģiski droši. Berlīnes, Londonas, Čikāgas, Parīzes maratoni katrs uzņēma vairākus desmitus tūkstošus skrējēju, risinot un veiksmīgi tiekot galā ar epidemioloģiskās drošības aspektiem. Mums ir pamats ticēt, ka, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, un pieredzi, kuru guvām, veiksmīgi aizvadot Rimi Rīgas maratonu kā epidemioloģiski drošu sporta pilotprojektu, Rimi Rīgas maratons maijā ārā varēs notikt droši,” savu pārliecību pauž Rimi Rīgas maratona direktors Aigars Nords.

Reģistrācija Rimi Rīgas maratonam

Rimi Rīgas maratona klasiskajām maratona, pusmaratona, 10 un 5 kilometru distancēm iespējams reģistrēties oficiālajā maratona mājaslapā www.rimirigamarathon.com. Organizatori atgādina, ka reģistrācija līdz 31. decembrim būs par izdevīgāku dalības maksu, turklāt līdz pat 15. aprīlim dalību būs iespējams pārcelt uz 2023. gadu vai uzdāvināt citam dalībniekam. Reģistrācija Bērnu dienas mazajām distancēm bērniem līdz 12 gadu vecumam, kā arī tradicionālais Latvijas Skolu kauss, kurā skolēniem būs iespēja pieteikties par simbolisku dalības maksu, tiks atklāts pavasarī.

Līdz pavasarim virtuālā Skriešanas kluba izaicinājumos un mačos izskriesies vismaz 20 000 dalībnieku

Laikā no 2020. gada oktobra līdz 2021. gada augusta beigām Rimi Rīgas maratona virtuālā Skriešanas kluba 55 izaicinājumos un sacensībās dalību ņēma 40 400 dalībnieku, un sagaidāms, ka šogad veselīga dzīvesveida piekritēji būs tik pat aktīvi. Gatavojoties Rimi Rīgas maratonam, organizatori aicina dalībniekus reģistrēties virtuālā Skriešanas kluba izaicinājumiem un mačiem, kas motivē kustēties ikdienā, kā arī reizi no reizes pārbaudīt savu formu virtuālajos mačos.

Programma tuvākajiem 6 mēnešiem ietver gan dažādus aizraujošus maratona partneru izaicinājumus mēneša garumā, gan arī “Ziemas mačus” trīs posmos, ar iespēju katrā no tiem pieveikt 5 km, 10 km un 21 km distances. Savukārt līdz ar 2022. gada janvāra otro pusi Skriešanas klubā 42 km, 21 km un 10 km distanču dalībnieki varēs piedalīties 16 nedēļu izaicinājumos ar treniņu plāniem savām distancēm.

Izaicinājums “Izskrien Latviju”

Šajā nedēļā līdz pat 21. novembra vakaram Rimi Rīgas maratona virtuālajā skriešanas klubā iespējams reģistrēties un veikt tradicionālo “Izskrien Latviju” izaicinājumu, dodoties pastaigā vai skrējienā un sakrājot vismaz 18 kilometrus. To var darīt jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē, izskrienot savu mīļāko maršrutu pilsētas ielās, parkos, gar jūru, pa meža takām un citur. Skrējējiem, kuri vēlas izskriet Latvijas kontūru, organizatori aicina ņemt palīgā kādu no Takka sagatavotajiem Latvijas maršrutiem. Takka mājaslapā iespējams atrast sev tuvāko maršrutu un lejupielādēt .gpx failu savā viedpulkstenī vai skriešanas lietotnē.

“Tradicionāli Latvijas dzimšanas dienā Riga Runners skrējēju komūna devās Rīgas ielās, lai godinātu valsti svētkus un izskrietu Latvijas kontūru. Taču otro gadu mēs aicinām skrējējus būt atbildīgiem un skrējienā doties individuāli, saglabājot svētku un kustību prieku. Latvijai mūs šobrīd vairāk kā jebkad agrāk vajag veselus, dzīvespriecīgus un aktīvus,” uz skrējienu aicina Rimi Rīgas maratona direktors Aigars Nords.

Mākslas kreklu kolekcijas izpārdošana un ziedošana “Kustībai par kustību”

Papildus tam svētku nedēļā Rimi Rīgas maratons aicina visus aktīvā dzīvesveida piekritējus iegādāties par draudzīgām cenām kādu no maratona mākslas krekliem, kuri tapuši sadarbībā ar Latvijā zināmiem māksliniekiem jau kopš 2009. gada. Katru gadu krekla dizains tiek uzticēts kādam no māksliniekiem. Viņu vidū ir Andris Vītoliņš, Krišs Salmanis, Elita Patmalniece, Ieva Iltnere, Ritums Ivanovs, Ella Krugļanska, Ilmārs Blumbergs, Anna Heinrihsone, Raimonds Staprāns, Gustavs Klucis, Maija Kurševa, Mare&Rol’s un Jānis Šneiders. Puse no katra krekla summas tiks ziedota labdarības inciatīvai “Kustība par kustību”, lai atbalstītu bērnus ar kustību traucējumiem. Kreklus var iegādāties līdz pat 20. novembrim Rimi Rīgas maratona internetveikalā.

Avots: Rimirigamarathon.com

celojumubode - 3615
Daces Zēģeles gleznu izstāde Valmierā

Daces Zēģeles gleznu izstāde Valmierā

No 2022. gada 8. janvāra līdz 9. aprīlim, Valmieras Integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, skatāma Daces Zēģeles gleznu izstāde.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Imanta Kalniņa skaistāko dziesmu koncerts

Imanta Kalniņa skaistāko dziesmu koncerts

26. februārī plkst.17.00 Strenču Kultūras centrā notiks komponista Imanta Kalniņa skaistāko dziesmu koncerts.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Maksims Trivaškevičs Valmieras novadā

Maksims Trivaškevičs Valmieras novadā

12. februārī plkst. 18.00 Dikļu Kultūras centrā un 25. februārī plkst. 19.00 Vaidavas Kultūras un amatniecības centrā viesosies komiķis Maksims Trivaškevičs.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

"Duets Mediante" koncertēs Zilākalnā

Sestdien, 23. janvārī, plkst.17.00 Zilākalna Kultūras namā notiks grupas “Duets Mediante” koncerts “Ar Tevi”.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Gaismas instalācijas Valmierā

Gaismas instalācijas Valmierā

Valmieras pilsētvidē no 10. janvāra līdz 20. februārim būs apskatāmas Latvijas Jaunā teātra institūta projekta "Pateikts neonā" gaismas instalācijas.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Privāta SPA zona, Wellton Riverside SPA

Privāta SPA zona, Wellton Riverside SPA

SPA zonas apmeklējums (1,5 h): burbuļvannas baseins, sāls sauna, atpūtas zona

EUR 40 | Estravel Latvia

Ģimenes atpūta Spa viesnīcā Ezeri, Siguldā

Ģimenes atpūta Spa viesnīcā Ezeri, Siguldā

2 naktis 2 pieaugušajiem un 1-2 bērniem (līdz 10 g.v.), brokastis, baseinu un saunu centra apmeklējums

EUR 200 | Estravel Latvia

Barikāžu atceres pasākumi Valmieras novadā

Barikāžu atceres pasākumi Valmieras novadā

2022. gada janvārī aprit 31 gads, kopš 1991. gada janvāra barikādēm. Pieminot barikāžu aizstāvjus, Valmieras novadā norisināsies atceres pasākumi.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Teātra izrāde

Teātra izrāde "Barikādes.docx" Smiltenē

22.01. plkst. 17.00 Smiltenes novada Kultūras centrā viesosies Rēzeknes teātris Joriks ar izrādi „Barikādes.docx.”.

EUR 5 | Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs

SPA viesnīca Ezeri, Sigulda. Vitamīnu kūre

SPA viesnīca Ezeri, Sigulda. Vitamīnu kūre

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, spa atpūta, nūjošana

EUR 200 | Estravel Latvia

Muzikāli dokumentāla izrāde Valmierā

Muzikāli dokumentāla izrāde Valmierā

19. janvārī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies muzikāli dokumentāla izrāde „Barikādes.docx.”, pieminot 1991. gada janvāra barikāžu laiku.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Valmierā skanēs mūzikls

Valmierā skanēs mūzikls "Zvaigznes bērns"

Svētdien, 6. februārī Valmieras Kultūras centrā skanēs jaunais Jāņa Lūsēna un Kārļa Vērdiņa ģimenes mūzikls "Zvaigznes bērns".

EUR 15 | Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pasākumi Valmieras novadā janvārī

Pasākumi Valmieras novadā janvārī

Janvārī aicinām apmeklēt Starptautisko ziemas mūzikas festivālu, kā arī citas kultūras, izziņas un sporta norises Valmieras novadā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Tautas Lietišķās mākslas studijas izstāde

Tautas Lietišķās mākslas studijas izstāde

Valmieras Kultūras centrā apskatāma Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” 75 gadu jubilejas izstāde.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -