Autonomas «Avis Latvia» premium klase – iespēja palutināt sevi ikdienā un svētkos

Marta Mackeviča, Travelnews.lv redakcijas uzdevumā: Ja vēlaties sarīkot sev svētkus ikdienā, dodoties skaistā izbraucienā un baudot Latvijas rudeni, vai padarīt svētku reizes (dzimšanas dienas, kāzu jubilejas, ceļojumus vai kāzas un citus notikumus) vēl īpašākus, Autonomas «Avis Latvia» premium klases automašīnas būs lieliska izvēle. Izbrauciens ar BMW, Lexus vai Audi papildinās jūsu vakaru vai nedēļas nogali arī gadījumā, ja plānojat doties uz operu, teātri vai koncertu. Fotogalerija 20 bildes.

5 no 5
Šāds auto nozīmē eleganci, komfortu, jaunākās tehnoloģijas un drošību, kas ikvienu braucienu padarīs baudāmu un aizraujošu. Divu dienu izbraucienam uz Igauniju Travelnews redakcija izvēlējās BMW 520d, kas daudzos ekspertu novērtējumos saņēmis 5 balles no 5. Eksperti atzinīgi novērtējuši gan auto braukšanas īpašības, gan lietošanas izmaksas, gan kvalitāti, praktiskumu un aprīkojumu. Bet tagad vairāk par to, kā auto vērtē ne-eksperts.

Plašs salons, līgana gaita
Gan ceļa posmos ārpus pilsētām, gan Tallinas un Rīgas sastrēgumos auto nodrošināja augstu komfortu, kas, veicot tik garu ceļu, bija īpaši svarīgi. Šoreiz gan automašīnā brauca tikai divi cilvēki, taču salona ietilpība apliecina, ka arī gadījumā, ja aizmugurē sēdētu vēl divi pasažieri, arī viņiem būtu pietiekami daudz vietas. Kamēr šoferis koncentrējas uz ceļu, blakus sēdētājs var ērti strādāt ar datoru, lasīt grāmatu vai darīt cietas lietas – tieši tik plašs ir salons un tik līgana ir auto gaita.

Patīkams un mūsdienīgs izskats
Auto vienlaikus spēj pārvienoties gan cēli un eleganti, kas būs ļoti svarīgi dāmām, kuras ir saposušās uz svarīgu pasākumu, gan ir ļoti konkurētspējīgs un dinamisks. Virsbūve jau pirmajā acu uzmetienā liecina par prestižu – izskats ir patīkams un mūsdienīgs. Auto ir kā radīts, lai skaistā vakarkleitā no tā izkāptu no pie operas.

Less is more
Arī salona dizains ir mūsdienīgs un vienlaikus gan gana askētisks, gan mājīgs. Savienojumā ar plašo displeju, neviļus rodas sajūta, ka atrodies atturīgi iekārtotā viesistabā, kur nav lieku detaļu, bet visi esošie dizaina elementi lieliski papildina viens otru. Auto salons perfekti apliecina teiciena “less is more” patiesumu.

Ziemā nenosalt un vasarā – nepārkarst
Gada aukstajā laikā būs iespējams uzturēt patīkami siltu temperatūru gan salona priekšējā daļā, gan aizmugurē. Jāatzīst, ka pagāja neliels brīdis, kamēr atklājām, kā noregulēt kondicionētāja spēcīgo vēso gaisa plūsmu. Kā liecina apraksti, vasarā auto nodrošina tieši pretējo – patīkamu un atsvaidzinošu vēsumu – Travelnews redakcija apņemas to noteikti pārbaudīt jau šajā vasarā.

Katrā virzienā ar citu auto
Ja runājam par ēnas pusēm, tad noteikti jāuzsver, ka gan minētais BMW 520d, gan citi “Avis” premium klases auto var izraisīt pieradumu un vēlmi izmantot šos pakalpojumus vēl un vēl. Ņemot vērā, ka autonoma piedāvā savus pakalpojumus virknē Eiropas pilsētu, savu braucienu varat padarīt vēl aizraujošāku – ar vienu auto dodoties virzienā turp, bet atpakaļ jau ar citu.

Fakti par «Avis Latvia» autoparku
Runājot par «Avis Latvia» autoparku kopumā, jāpiezīmē, ka vidējais auto vecums ir 8 mēneši, 73% transportlīdzekļi ir aprīkoti ar automātisko pārnesumkārbu, 18% no autoparka ir ar hibrīddzinējiem, bet ar dīzeļdzinēju - tikai 10% no autoparka. 10% no autoparka ir tieši premium klases automašīnas.


Avots: BalticTravelnews.com SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Gūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Limbažu Krāmu tigus

Limbažu Krāmu tigus

Kā ierasts piedāvājumā dažādas oriģinālas un senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, laikmeta liecības

Limbažu TIC

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -