25 interesanti jubilejas fakti par tūrisma aģentūru «Estravel Latvia»

Starptautiskā tūrisma aģentūra «Estravel Latvia» piedāvā visus ar ceļojumiem saistītos pakalpojumus, kā arī tūrisma maršrutus visā pasaulē un nodarbojas ar ienākošā tūrisma apkalpošanu Baltijā, nodrošinot pakalpojumus individuāliem tūristiem, grupām un korporatīvajiem klientiem. 

25 interesanti fakti par tūrisma aģentūru «Estravel Latvia»
1. «Estravel Latvia» šomēnes svin 25. gadu jubileju – cilvēku attiecībās šo raksturo kā posmu, kad izturība vairs nav atkarīga no nejaušībām!
2. Uzņēmuma kolektīvā strādā 18 tūrisma nozares profesionāļi.
3. Vidējais darba stāžs «Estravel Latvia» kolektīvā ir 17 gadi, tāpēc kolēģi to pamatoti uzskata par savu ģimeni.
4. «Estravel Latvia» ir otra vecākā māsa «Estravel» grupas ģimenē, kurā šobrīd ietilpst aģentūras Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Austrālijā, ASV un Somijā, apvienojot vairāk nekā 200 tūrisma nozares profesionāļu.
5. 25 gadu laikā aģentūra Rīgā ir atvērusi 5 birojus, bet 20 gadus nemainīga adrese ir galvenajam birojam - Elizabetes ielā 63.
6. Uzņēmums ir izveidojis 5 mājas lapas klientu apkalpošanai tiešsaistes režīmā.
7. «Estravel Latvia» ir starptautiskā darījumu ceļojumu tīkla «American Express Global Business Travel» partneru struktūrvienība.
8. Uzņēmums nodrošinājis veiksmīgus ceļojumus gandrīz 1 000 000 ceļotājiem uz teju visām pasaules valstīm.
9. Aģentūra ir saglabājusi pastāvīgu pozīciju Latvijas IATA (Starptautiskās Gaisa Transporta Asociācijas) aģentūru pirmajā desmitniekā.
10. «Estravel Latvia» organizējusi Latvijas apceļošanu tūristiem un darījumu ceļotājiem no vairāk nekā 70 valstīm.
11. Aģentūra ir izplānojusi un noorganizējusi vairāk nekā 4 000 konferenču un pasākumu.
12. 24 gadus uzņēmums ticis veiksmīgi pārstāvēts izstādē ''Balttour'', kā arī daudzās citās tūrisma izstādēs un gadatirgos visā pasaulē.
13. «Estravel Latvia» atbalsta tūrisma nozares izglītības projektus, nodrošinot prakses vietas topošajiem nozares profesionāļiem.
14. Aģentūra darbojas Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijā (ALTA), kur kopā ar kolēģiem, it īpaši šajos krīzes laikos, cenšas pierādīt politikas veidotājiem, ka tūrisma nozare ir dzīvotspējīga un nozīmīga valsts tautsaimniecībā.
15. «Estravel Latvia» sadarbojas ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem, piemēram, pavāriem Mārtiņu Sirmo un Mārtiņu Rītiņu, autosportistu Jāni Horeliku, 3x3 basketbola komandām u.c., piedaloties dažādās reklāmas kampaņās, loterijās un konkursos, veidojot arī balvu fondu.
16. Saliedētais aģentūras kolektīvs ir aktīvi Latvijas apceļotāji. Pārgājienos ir noieti 500 km, bet pa dažādām Latvijas upēm noairēti vairāk nekā 400 km.
17. Daudzu gadu garumā «Estravel Latvia» darbinieki ar ģimenēm un ārzemju kolēģiem piedalās «Estravel aģentūru grupas sporta spēlēs, kas tiek organizētas Igaunijā un Latvijā.
18. Aģentūras kolektīvs kopā ar ģimenēm ik gadu pavada kopīgas vasaras brīvdienas Kaltenes jūrmalā, bet Ziemassvētkus svin ar dažādām, īpašām tradīcijām, piemēram slepenā draudziņa dāvanu slēpšanu un meklēšanu. Katru gadu 21. martā kolektīvs kopīgi atzīmē pavasara iestāšanos.
19. «Estravel Latvia» darbinieki ir aktīvi sportotāji – iecienīto sporta veidu vidū ir skriešana, maratons, distanču slēpošana, smaiļošana, airēšanas slaloms un maratons, klinšu kāpšana, makšķerēšana, joga, zobenu cīņas u.c.
20. 25 gadu laikā uzņēmums ir piedzīvojis un pārdzīvojis globālo finanšu krīzi, vulkānu izvirdumus un zemestrīces, un ir apņēmības pilni pārdzīvot arī pandēmiju!
21. Pandēmijas pirmajā posmā līdz Latvijas robežu slēgšanai 72 stundu laikā «Estravel Latvia» ceļojumu konsultanti, strādājot diennakts režīmā, pārveda mājās visus savus klientus, kuri to vēlējās.
22. Periodā, kad 2020. gadā bija slēgtas robežas, «Estravel Latvia» ir palīdzējusi Latvijas valstspiederīgajiem atgriezties mājās, organizējot regulārus transfērus no citām Eiropas lidostām un ostām.
23. Šo gadu laikā «Estravel Latvia» ir ieguvusi neaizstājamus un nenovērtējamus sadarbības partnerus Latvijā un citur pasaulē, ar kuriem kopīgi iemantota klientu uzticība un draudzība.
24. Anta Jokste ir «Estravel Latvia» vadītāja un titula «Gada cilvēks tūrismā 2016» īpašniece.
25. «Estravel Latvia» kolektīva dalībnieki ir apņēmības pilni turpināt iesākto darbu un nākošo 25 gadu laikā tiekties uz arvien jaunām virsotnēm.

Avots: BalticTravelnews.com/Estravel.lv


celojumubode - 3749
Bauska piedalīsies Balttour izstādē

Bauska piedalīsies Balttour izstādē

Ieskaties dažos no jaunumiem par kuriem vēstīs Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs izstādē

Bauskas TIC

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Visa gada garumā izsludināsim fotomirkļu tēmas, aicinot Tevi fotografēt, savos sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām, atzīmējot mūsu profilu @visitbauska!

Bauskas TIC

VĪRS, VĀRDĀ OTO

VĪRS, VĀRDĀ OTO

Tiekamies kinoteātrī "Splendid Palace"!

Splendid Palace

Pļaviņās durvis vērusi

Pļaviņās durvis vērusi "Jolantas studija"

Pērnā gada nogalē durvis interesentiem vēra Jolantas Studija Rīgas ielā 19, Pļaviņās. Klātienē iespējams iegādāties konfekšu pušķus, mākslīgo ziedu vainagus,utt

Aizkraukles novada TIC

Tūrisma biznesa loma drošai ceļošanai!

Tūrisma biznesa loma drošai ceļošanai!

Starptautiskā tūrisma izstādes “Balttour” ietvaros Biznesa augstskola Turība 3. februārī plkst. 14.00 rīkos ekspertu viedokļu ringu.

Biznesa augstskola Turība

Kā Jaunpils pils krodziņš strādā ziemā?

Kā Jaunpils pils krodziņš strādā ziemā?

Jaunpils pils krodziņš atvērts no TREŠDIENAS līdz SVĒTDIENAI jau no plkst. 11:00!

Tukuma TIC

Ekskursija Bauskas rātsnamā

Ekskursija Bauskas rātsnamā

Bezmaksas ekskursija gida pavadībā individuālajiem interesentiem. Iepazīsti vienīgo 17.gs. rekonstruēto rātsnamu Latvijā!

Bauskas TIC

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

Baudiet SPA atpūtu 2 personām Jūrmalā, iekļautas arī vakariņas un 1 spa procedūra pēc izvēles

EUR 153 | Estravel Latvia

Apskati Durbes pils JANVĀRA priekšmetu!

Apskati Durbes pils JANVĀRA priekšmetu!

Šī ir grafiķa Pētera Upīša (1899—1989) veidotā grafika “Jumti” (1943), kurā redzams skats no augšas uz Tukuma dakstiņu jumtiem. Apskatīt var vēl dažas dienas!

Tukuma TIC

Bauskai tapis inovatīvs tūrisma produkts

Bauskai tapis inovatīvs tūrisma produkts

Uzzini, kas ir "VisitBauska fotomirklis" un kādam nolūkam tas radīts!

Bauskas TIC

Sasildies Jēkabpils novadā

Sasildies Jēkabpils novadā

Ziemā sasildīties aicina Jēkabpils novada pirtis, baļļas un SPA. Melnās un tvaika pirtis, zāļu rituāli, saunas, āra kubli. Peries pats vai uzticies pirtniekam!

Jēkabpils novada TIC

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

Tiekamies Melngalvju namā!

Melngalvju nams

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” izveidoja jaunu tūrisma ceļvedi un karti.

TAKA

Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Ieskaties, Zemgales tūrisma asociācija apkopojusi tradicionālo un nozīmīgāko 2023.gada pasākumu plānu Zemgalē!

Zemgales Tūrisma asociācija

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Disco Mojito ir vieta, kur nobrieduši cilvēki var izbaudīt mūziku no 80tajiem, 90tajiem gadiem. Tiekamies pašā Tukuma centrā, Šēseles ielā 1!

Tukuma TIC

Pasūti savas svinību vakariņas Šlokenbekā!

Pasūti savas svinību vakariņas Šlokenbekā!

Šlokenbekas muižas krodziņš piedāvā gan ēšanu uz vietas mājīgā, siltā atmosfērā, gan arī pieņem pasūtījumus Jūsu svētku galda burvības radīšanai!

Tukuma TIC

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

Iegādājies dienas biļeti jebkurā no Tukuma muzejiem un vienas dienas laikā apmeklē visus 7 (!) Tukuma muzejus!

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -