Aicina piedalīties lielākajā tūrisma izstādē – gadatirgū Īrijā

2022. gada  28. – 30. janvārī Dublinā, Īrijā norisināsies lielākā tūrisma izstāde – gadatirgus “Holiday World Show 2022”.

Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera (ILCC) pārstāv izstādes organizatoru Business Exhibitions/ Holiday World Show un nodrošina Latvijas kopstenda nomas pakalpojuma pieejamību Latvijas tūrisma nozares uzņēmumiem. Latvijas pārstāvju dalību izstādē atbalsta Latvijas vēstniecība Īrijā.

ILCC aicina Latvijas tūrisma uzņēmumus un ar nozari saistītās organizācijas piedalīties izstādē “Holiday World Show 2022” Dublinā, lai veicinātu savu produktu un pakalpojumu eksporta/importa iespējas, reklamējot veselības, zaļo, gastronomijas un ģimenes tūrisms, kāzu svinību un medusmēneša pavadīšanas iespējas, koncerttūrismu un citas tūrisma nozares saistītās aktivitātes.

Tiek nodrošināta Latvijas kopstenda nomas pakalpojuma pieejamība, katram izstādes dalībniekam piedāvājot kopīgu un vienotu, pilnībā izstādes klātienes darbam aprīkotu, stendu.

Stendā tiek plānots izvietot ekspozīcijas “Gastronomiskais tūrisms” un “Ekskursijas pie mājražotājiem un amatniekiem”, aicinot Latvijas ražotājus, amatniekus un citus interesentus piedalīties tikai ar savas produkcijas paraugu prezentāciju.

Uzņēmumi var izskatīt iespēju pieteikties atbalsta saņemšanai Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūrā (LIAA), izmantojot piedāvāto atbalsta programmu “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana“, pamatojoties uz MK 2015.gada 1.decembra noteikumiem Nr.678.

Atbalsta intensitāte: 80% no kopējām attiecināmajām izmaksām (nomas dalība stendā darbam klātienē).

Lai piedalītos vizītē, uzņēmumam ir jānodrošina angļu valodā runājoša dalībnieka pārstāvis.

Delegātam ir jābūt gatavam gan Latvijā, gan Īrijā uzrādīt Eiropas digitālo Covid-19 sertifikātu PDF dokumenta vai QR koda formātā, kas apliecina pabeigtu vakcināciju vai pārslimošanas faktu.

Dalību vizītei pieteikt līdz 2021. gada 21. novembrim (Ilzei Krēsliņai, ILCC izpilddirektorei, pa tālr.+371-29113900 vai rakstot uz [email protected])

Avots: Icham.lv

celojumubode - 3617
BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -