Igaunijas valdība turpina ieviest jaunus ierobežojumus

28. oktobrī Igaunijas valdība turpināja spriest par Covid19 pandēmijas ierobežošanu, pieņemot lēmumus par papildus ierobežojumiem. Ar trešdien pieņemto normu nēsāt sejas maskas sabiedriskās vietās ierobežojumi nebūt nebeidzas.

Jau no 1. novembra, lai iekļūtu sabiedriskās vietās, kur pārbauda vakcinācijas sertifikātus, derīgi QR kodi, kas apliecina personas vakcinācijas vai pārslimošanas statusu, būs jāuzrāda arī bērniem un pusaudžiem vecumā no 12-17 gadiem. Turklāt līdzi jābūt arī personu apliecinošam dokumentam. Tiesa gan, atšķirībā no pilngadīgajiem, šajā vecuma grupā der arī negatīvs PCR testa rezultāts – testam jābūt veiktam ne ātrāk kā 72 stundas pirms iestādes vai pasākuma apmeklējuma. Jau ziņots, ka pieaugušajiem noteikta prasība ir sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu – testa rezultāti vairs netiek ņemti vērā.

No 1. novembra visām iestādēm jābūt slēgtām līdz plkst. 23, bet darbu var sākt ne ātrāk kā plkst. 6 no rīta. Šis ierobežojums gan nav spēkā pārtikas veikaliem, bet visai tieši attiecas uz restorāniem, bāriem un citām izklaides iestādēm.

Ar 29. oktobri visām personām no 12 gadu vecuma sabiedriskās vietās, tostarp izglītības iestādēs, teātros, kinoteātros, muzejos un pat saunās jānēsā sejas maskas.

Avots: BalticTravelnews.com/Postimees.ee

celojumubode - 3616
Hotel L’Embitu, Tallina - Vīna cienītājiem

Hotel L’Embitu, Tallina - Vīna cienītājiem

1 nakts viesnīcas izvēlētajā numurā 2 personām, brokastis, īpašs piedāvājums vīna cienītājiem

EUR 169 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -